isilanlari.org Yardım

isilanlari.org'u kullanmak oldukça basittir. Bu kolay kullanım özelliklerini aşağıda listeledik.

Nasıl iş bulurum? İş arama

Arama çubuğuna aradığınız işi yazın. İşte bu kadar. Aradığınız iş ile birlikte şehir yazarsanız sadece o şehirdeki iş ilanları listelenecektir. Dilerseniz ilçe de ekleyerek aramanızı oldukça dar bir lokasyona odaklayabilirsiniz.

İş başvurusu

Arama yapıtıktan sonra ilginizi çeken ilanlara tıklayarak ilan iletişim bilgilerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yöntemi çoğunlukla telefonladır.

Favori iş ilanlarım

İlginizi çeken ilanları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Sitemizi daha sonra ziyaret ettiğinizde dahi bu ilanlar ulaşabilirsini.z Favori ilanlar en fazla 10 ilan saklayacaktır. Her yeni ilanı favorilerinize eklediğinizde en eski ilan favori ilanları listenizden çıkacaktır.

İncelediğiniz son ilanlara tekrar ulaşın.

Her incelediğiniz belki tekrar geri dönmek istersiniz diye "son incelediğim ilanlar" listesine otomatik olarak kaydedilir.

Son aramalarım

isilanlari.org üzerinde yaptığınız iş armaları "son aramalarım" listesine otomatik kaydedilir. Daha sonra sitemizi tekrar ziyaret ettiğinizde bu listeden kolayca aramalarınza ilişkin güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Arama sonuçlarının listelenmesi

Aramalarınız bir dizi algoritma ile en iyi sonuçları vermek için ayarlanmıştır. Aradığınız işe en uygun ilan, aradığınız şehirdeki en güncel ilanlar olarak listelenir.

İlan ver

isilanlari.org'da ilan yayınlamak ücretsiz ve sınırsızdır. iş ilanı yayınlamak için "Ücretsiz iş ilanı ver" sayfamızı ziyaret edin.