Kullanım Şartları

İsilanlari.org sitesi tarafından belirlenen kurallar ve şartlar; site kullanıcıları, ziyaretçi ve üyelerini uyması gereken kuralları kapsamaktadır. Aşağıda yazan şartların herhangi birisinin kabul edilmemesi halinde; ziyaretçi veya kullanıcının siteyi terk etmesi gerekmektedir. Aksi durumda her kullanıcı ve ziyaretçinin site kullanım şartlarını okuduğu, anladığı ve tümüne onay verdiği kabul edilmiştir.

Kullanım Koşullarına Dair Şartname

  1. Sitede yer alan tüm görsel, içerik, logo, video veya tüm materyallerin izinsiz şekilde kopyalanması yasaktır. Kişi, site yönetiminden izin almaksızın sözü edilen materyallerin kullanımı hususunda tasarrufta bulunamaz. Sitenin fikri hakları, gizlidir.
  2. Sitenin yazılımın kopyalanması ve herhangi bir yazılımsal yöntem kullanılarak veritabanındaki bilgilerin farklı sitelere otomatik şekilde çekilmesi kesinlikle yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde kanuni mercilere iştirak edilerek yasal süreç başlatılır.
  3. Sitede yayınlanan ilanların yanlış olması, gerçeği yansıtmaması veya ilanda yer alan firmanın haklarını ihlal etmesi halinde sorumluluk site idaresine ait değildir. Site yönetimi, ilanların doğruluğu ve gerçekliğinin araştırılmasıyla yükümlü değildir.
  4. Kullanıcı, ziyaretçi veya üyelerin sitenin adı kullanılarak veya herhangi bir köprü sistemi üzerinden domain adının kullanılması suretiyle cihazınıza bulaşan virüs veya yapılan sahtekarlıklardan sorumlu değildir. Tüm kullanıcı, ziyaretçi ve üyelerin kendi cihaz güvenliklerini sağlamaları kendi sorumluluklarındadır.
  5. Siteye bulaştırılan virüs veya herhangi bir yazılımdan dolayı zarar gören üye, kullanıcı veya ziyaretçilerin yaşadıkları sorunlardan dolayı da site idaresi sorumlu gösterilemez. Böyle bir durumun oluşması ve fark edilmesi halinde site idaresi; erişimi kapatma veya tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
  6. Sitenin sunucu, domain ve editör masraflarının karşılanması için reklam barındırmaktadır. Bu reklamların rahatsız ediciliğinden dolayı kullanıcı, ziyaretçi veya üyeler siteyi sorumlu tutamaz. Reklamların doğruluğu ve gerçekliği hakkında site idaresinden bilgi alınamaz.
  7. Siteye ait her hangi bir bilginin farklı sitelerde link verilerek kullanılması izne bağlıdır. Sitede yer alan bilgilerin işlenilerek, değiştirilerek farklı sitelerde kullanılması için izin alınması zorunlu değildir.

İşbu şartname esaslarını siteyi kullanan herkesin onayladığı kabul edilmektedir.

E-MAİL LİSTESİ

En son yayınlanan iş ilanlarını her sabah e-mail adresinize gönderelim.
İŞ BAŞVURUSUNDA BAŞARILI OLMANIN PÜF NOKTALARI kitabını mail adresine ücretsiz gönderelim!

E-MAİL LİSTESİ

En son yayınlanan iş ilanlarını her sabah e-mail adresinize gönderelim.
İŞ BAŞVURUSUNDA BAŞARILI OLMANIN PÜF NOKTALARI kitabını mail adresine ücretsiz gönderelim!
isilanlari.org iş ilanları arama motoru ve seri ilan şeklinde ücretsiz hizmet vermektedir. Tüm ilanlara erişmek için üyelik sistemi zorunlu değildir.