Etkinlik Destek Personeli

Otağ Eğitim Ve Yatırım Aş

Etkinliklerini yürütmekle sorumlu olduğumuz Mangala Federasyonu tarafından düzenlenen organizasyonlarda görev almak üzere yarı-zamanlı ve dönemsel takım arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

Etkinliklerimiz cumartesi ve pazar günleri çoğunlukla özel okul ve AVM gibi mekanlarda gerçekleşmektedir. Çalışma temposu 5-8 saat arasında değişmektedir. Düzenlenen etkinliğin türüne göre (tanıtım standı, turnuva vb) sorumluluklar değişmekle birlikte yapılacak işle ilgili iş öncesinde detaylı bilgi verilmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz her şehird haftasonlarını değerlendirmek isteyen ilanda belirtilen yaş aralığında olan, giyimine, kişiler arası iletişimine dikkat eden, öğrenmeye açık ve özellikle 8-20 yaş arası bireylerle çalışmaktan zevk duyacak üniversite öğrencisi veya mezunlarından (eğitim fakültesi öğrenci ve mezunları tercihen önceliğimizdir) oluşan kalıcı ekipler kurmak istiyoruz.

sadece elemanonline.com.tr üzerinden yapılan online başvurular değerlendirmeye alınacak ve kabul edilecektir.

Adana | Ceyhan 14-02-2020 18:34:01

❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.

🕝 EN SON İNCELEDİĞİM İLANLAR