Gizlilik Sözleşmesi

İşbu gizlilik sözleşmesi siteyi kullanan ziyaretçiler tarafından okunmuş, anlaşılmış ve onaylanmış olarak kabul edilmektedir. Gizlilik sözleşmesini herhangi bir maddesini kabul etmeyenlerin veya tümden reddedenlerin siteyi terk etmeleri gerekmektedir. Sözleşme yükümlülüklerini kabul edenlerin ise, gizlilik şartnamesine aykırılık oluşturacak davranışlara veya eylemlere başvurmamaları zorunludur.

Gizlilik Sözleşmesi Şartnamesi

  1. Sitemiz, kullanıcıların gizliliğini önemsemektedir. Bu nedenle yorum, üyelik veya iletişim formuyla elde edilen bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmaz.
  2. Siteyi kullananlar tarafından paylaşılan bilgilerin üçüncü kişi haklarına zarar vermesi halinde açılacak davalarda talep üzerine yetkili mercilere verilir. Kişilerin sitedeki tasarruflarından kendileri sorumludur.
  3. Sitemiz, elektronik yayıncılıkla ilgili her türlü haklara uyar ve kullanıcılarının da uymasını tavsiye eder. Dolayısıyla site kullanıcılarının bilgilerini çalmaya yönelik değişik yöntemler kullanmak ve siteye zarar vermek yasaktır. Bu durumu yapan kişi tarafından elde edilen bilgilerin farklı site veya kişilerle paylaşılması halinde de site idaresi sorumlu tutulamaz.
  4. Sitede yayınlanan iş ilanlarındaki bilgilerden site idaresi sorumlu değildir. Firmalar, kendi bilgi gizliliklerinden sorumludur.
  5. Site idaresi, yayınlanan ilanlar hakkında her türlü tasarrufa sahiptir. Haber vermeden ilanın yayından kaldırabilir. Ya da, kısmen durdurabilir.
  6. Sitedeki ilan türleri personel ilanlarıyla sınırlıdır. Personel ilanları üzerinden herhangi bir ortaklık, girişimcilik veya farklı iş teklifleri açıklamalarına yer verilemez. Bu kapsamdaki ilanlar site amacına uygun olmadığı için kaldırılır. Bununla ilgili ilan sahibine bilgi verilebilir.
  7. Sitedeki kullanıcı bilgilerinin pazarlama amacıyla çalışılan ajanslara verilebilir. Sitenin hedef kitlesine ulaşması ve daha iyi hizmet sunabilmesi için demografik, yaş ve cinsiyet gibi bilgilerin paylaşılma hakkı site idaresine aittir. Bu amaca uygun paylaşımlar için gizlilik ihlali nedeniyle dava açılamaz.
  8. Siteye yapılan saldırılardan dolayı elde edilebilecek kişisel bilgilerin dağıtımından kaynaklanan sorunlardan da site idaresi sorumlu tutulamaz.
  9. Siteye üye olan kişilerin ibraz ettikleri bilgilerin doğruluğunu onayladığı kabul edilmektedir. Bilgilerin yanlışlığından kaynaklanacak hukuki sorumluluktan dolayı site yönetimi mesul değildir.

İşbu gizlilik sözleşme şartları; okundu, anlaşıldı ve kabul edildi.

E-MAİL LİSTESİ

En son yayınlanan iş ilanlarını her sabah e-mail adresinize gönderelim.
İŞ BAŞVURUSUNDA BAŞARILI OLMANIN PÜF NOKTALARI kitabını mail adresine ücretsiz gönderelim!

E-MAİL LİSTESİ

En son yayınlanan iş ilanlarını her sabah e-mail adresinize gönderelim.
İŞ BAŞVURUSUNDA BAŞARILI OLMANIN PÜF NOKTALARI kitabını mail adresine ücretsiz gönderelim!
isilanlari.org iş ilanları arama motoru ve seri ilan şeklinde ücretsiz hizmet vermektedir. Tüm ilanlara erişmek için üyelik sistemi zorunlu değildir.