samsun

Hemşire

Recepoğlu Group

Aranan Nitelikler ve Görevi Kız öğrenci yurdumuzda Sağlık meslek lisesi ,Sağlık MYO mezunu veya Lisans mezunu Acil Durumlarda okul yönetimi ve velinin bilgilendirilmesi Yurdumuzun hijyeni ve kontrol..

Samsun | Atakum

Part Time Satış Danışmanı Bebekolog Samsun Cadde

Ebebek

Satış Danışmanlarımız; satış, kasa işlemleri, mal kabul işlemleri, mağaza içi ürün yerleşimi, etiketleme gibi mağaza içindeki tüm görevlerde çalışmaktadırlar. ebebek’in Samsun Cadde'deki mağazasın..

Samsun

Uluslararası Gayrimenkul Danışmanı

Remax Mina Atakum

2020 YILI GELECEĞİN MESLEĞİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI” 'GELECEĞİN RE/MAX MİNA'DA SINIRSIZ PEOFESYONELLER RE/MAX MİNA’DA SİZ NEREDESİNİZ? SAMSUN RE/MAX MİNA OFİSİMİZDE ULUSLARARASI PROFESYONEL G..

Samsun | Bafra

Grafik Tasarımcı

Suko Su Arıtma Sistemleri

HYUNDAI Evsel ve Endüstriyel Su arıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, *Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı veya diğer ilgili bölümlerinden me..

Samsun | İlkadım

Satış Temsilcisi

Sam Halı

mobilya ve halı satış deneyimi olan çalışma arkadaşları alınacaktır...

Samsun | İlkadım

Resepsiyon - Ön Büro

Samsun Kapris Hotel

Önbüro ve Otel işleyişine hakim, SİGARA KULLANMAYAN, GECE ÇALIŞMA SORUNU OLMAYAN,, İngilizce bilen, Üniversite mezunu, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu ..

Samsun | İlkadım

Samsun Piazza Avm-Döner Ustası

Firma Adı Gizli

Samsun Piazza AVM'de görevlendirilmek üzere Döner Ustası arayışımız bulunmaktadır.Döner kesme tecrübesi bulunan,Kalite ve hijyen standartlarına uygun ürün hazırlanmasından sorumlu,Dinamik, sorumluluk ..

Samsun | Canik

Satış Danışmanı (Lovelet AVM)

Çift Geyik Karaca

Moda perakendesi sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Samsun Lovelet Avm'de yer alan mağazasında görev alacak iletişim becerilerine sahip, motivasyonu yüksek, mükemmel müşteri deneyimi vizyonun..

Samsun

Teknik Destek Elemanı

Samsun Bilgisayar Hastanesi Tic Ltd Şti

Bilgisayar Donanım,Yazılım ve OT&VT Sektöründe çalışacak Eğitim ve teknik destek verebilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Seyahat Engeli Olmayan, Muhasebe Yazılımları konusunda Deneyimli, Eğ..

Samsun | İlkadım

Aşçı / Samsun

COOKSHOP

GENEL İLANDIR! En az Lise mezunu, Daha önce benzer pozisyonda en az iki yıl deneyimi olan, Hijyen kurallarına önem veren, Dünya Mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi olan, Ekip çalışmasına katkı ..

Samsun | Canik

Özel Şoför

Recepoğlu Group

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI En az Lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip, düz ve otomatik araç kullanabilen, Düzenli, dinamik ve görünümüne önem veren prezentabl, Esnek çalışma saatlerine uyu..

Samsun | Tekkeköy

Kimya Teknikeri- Kimyager

Recepoğlu Group

Çocuk bezi ve hasta bezi üretimi yapılan fabrikamızda meslek lisesi kimya bölümü , önlisans (kimya teknikeri) veya lisans kimya bölümlerinden mezun, askerliğini yapmış , 25-40 yaş aralığında kalite ..

Samsun | Tekkeköy

Mağaza Satış Danışmanı Piazza Avm Samsun

Miniso

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Tokyo’da genel merkezi bulunan Japon hızlı moda tasarım markası MINISO, tasarım , kalite ve erişilebilir fiyat performansını birleştirebilen, yenilikçi yaşam ürünlerini m..

Samsun

Kat Görevlisi

Recepoğlu Group

MG YAŞAM Kız öğrenci yurdumuzda görevlendirilmek üzere Dış görünüme,hijyene ve kişisel bakımına özen gösteren, *Takım çalışmasına önem veren, *Temizlik konusunda titiz ve ayrıntıcı, *Güler yüzlü hi..

Samsun | Atakum

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.