muhasebe sorumlusu

Muhasebe Uzmanı

Çaycı Gıda

Tek düzen hesap planına hakim, Raporlama yapabilecek, Genel muhasebe / borçlar muhasebesi dönem içi ve dönem sonu kayıtlarının yapılması, Genel gider ve yansıtma faturalarının muhasebe kayıtlarının ya..

İstanbul

Muhasebe Görevlisi

Buriş İş Güvenliği Teknik Hırdavat

Cari Hesap Takibi Stok Takibi Banka İşlemleri Çek Senet Giriş Çıkış İşlemleri Ödeme Takibi ve Planlanması Fatura Giriş Çıkış İşlemleri Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması BA BS Mutabakatlarının Yapı..

Bursa

Ön Muhasebe ( Muhasebe ) Elemanı

Soymar Tarım

Bornova'da yer alan şirketimizde çalışmak üzere ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÖN MUHASEBE & MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır. İŞİN TANIMI: Fatura kontrol ve muhase..

İzmir

Sigorta Acenteliğine Muhasebe Sorumlusu

Can-Atar Sigorta

Sigorta Acenteliğimizde görevlendirilmek üzere, Sigorta Acenteliği muhasebe ve C/H takibinde görev almak üzere, Meslek Yüksek okulu veya dengi okul mezunu, Genel muhasebe uygulamalarında en az 2 yıl ..

İstanbul

Muhasebe Sorumlusu

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti

Firmamıza "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız. Luca bilen, İyi derecede excel kullanabilen, BA/BS mutabakatı yapabilecek , Genel muhasebe işlemlerini sorunsuz yürütebilecek, Raporlama ko..

İstanbul | Avrupa Yakası | Esenyurt

Ön Muhasebe Personeli

OPTİK GRUP LENS

OPTİK SEKTÖRÜNDE 40.YILINI GERİDE BIRAKAN ŞİRKETİMİZE MUHASEBE POZİSYONUNDA ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ÖN MUHASEBE-MUHASEBE ALANINDA DENEYİMLİ, MS OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, BA-BS FORMLAR..

İstanbul

Ön Muhasebe Elemanı

Smart Hidrolik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti

Sorumluluk sahibi, işinin takibini yapan, öğrenmeye açık, ofisin sorumluluğunu alacak personel alınacaktır. Online Başvuru yapınız. Görevleri; 1-Ön muhasebe. 2-Gerektiğinde çay ikramı yapabilecek..

İstanbul | Avrupa Yakası | Başakşehir

Muhasebe Uzmanı

YUMURCAK YAYINLARI

Yayın sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz muhasebe departmanında çalışmak üzere Muhasebe ve Finans Uzmanı alınacaktır. Müşteriler ve satıcılar muhasebesi ve finans süreçlerini yönetecek, yeminli m..

İstanbul

Perde Montaj Sorumlusu Gaziantep Linens

Linens

Ev tekstili sektöründe lider firmalarımız Taç ve Linens için, Gaziantep'de görevlendirilmek üzere Perde Montaj Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Perde montaj konusunda en az 1 yıl tecrübeli, T..

Gaziantep

Muhasebe Elemanı

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti

Firmamıza "Muhasebe Elemanı" aramaktayız. Telefonla aramayınız. 18-25 yaş arası, Askerliğini yapmış, Kronik rahatsızlığı olmayan, Sigara içmeyen, Muhasebe ile alakalı bir bölümden ..

İstanbul | Avrupa Yakası | Başakşehir

Muhasebe Personeli

Aktem Elektrik San Tic Ltd Şti

Sektörde 40 yılı aşkın süredir kablo tedarik alanında hizmet veren AKTEM ELEKTRİK, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji kablo ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekle..

Ankara | Yenimahalle

Ön Muhasebe Sorumlusu

Berk Makina Sanayi

Aşağıdaki niteliklere sahip bayan ön muhasebeci alınacaktır. Ön Muhasebede En az 3 yıl tecrübeli, İşyerine ulaşım sorunu olmayan , Mesai Saatleri : hafta içi 8:30 18:00 cumartesi 8:30 13:00 E- Fatura ..

İstanbul | Avrupa Yakası | Başakşehir

Muhasebe Elemanı

Bilteks Tekstil

ticaret liselerin veya fakültelerin muhasebe bölümünden mezun genel muhasebeyi çok iyi bilen ofis programlarını iyi kullanan tecrübeli muhasebeci alınacaktır...

Gaziantep | Şahinbey

Muhasebe Sorumlusu

Perili Bay Resort Hotel Datça

Datça'da bulunan 4* otelimize genel muhasebe ve krediler kasa banka işlemlerinden sorumlu ''Muhasebe Sorumlusu'' takım arkadaşları aramaktayız En az Ön lisans mezunu, Elektra mu..

Muğla | Datça

Ön Muhasebe Personeli

Vertex Spor Malzemeleri Sanayi

İstoç'ta bulunan ithalat-ihracat firmamızın ön muhasebe bölümünde çalışacak; Avrupa Yakasın'da ikamet eden bayan personel alınacaktır. Bilgisayar programlarına hakim, Stok takibi yapabilecek, ..

İstanbul

Muhasebe Uzmanı

CVPLUS Search & Selection

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İzmit'te bulunan ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Muhasebe Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır. Firmanın muhasebe işlemle..

Kocaeli

Ön Muhasebe Elemanı

Yazıcı Mekanik Dizayn Mühendislik Ltd Şti

Firmamız mekanik tesisat alanında 20 yıldır faaliyet vermektedir. Firmamızda çalıştırılmak üzere "Ön Muhasebe Elemanı" alınacaktır. Çalışma saatlerimiz; Hafta içi ve Cumartesi günleri sab..

İstanbul | Avrupa Yakası | Esenyurt

Muhasebe Sorumlusu

Ake İnşaat Temizlik Hizmetleri Mobilya Tekstil Otomotiv Nakliye Gıda

Dikey Group Genel Müdürlük bünyesinde Muhasebe & Finans Departmanı'nda görevlendirmek üzere Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ..

Ankara | Altındağ

Ön Muhasebe Elemanı

Erdemir Tekstil Yan Ürn.San.Tic.Ltd.Şti

Micro kullanabilenGenç bayanÖn muhasebe elemanı aranıyor..

İstanbul | Bahçelievler

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.