manisa

Bakım Personeli

Pagmat

Pagmat, 1979 yılından bu güne gıda sektöründe faaliyet gösteren, ağırlıklı yurtdışı pazarlara hizmet veren, kaliteli üretim ve çağdaş yönetim anlayışını ilke edinmiş, profesyonel çalışan kadrosu, müşt..

Manisa

Ön Muhasebe Elemanı Ve Sekreter

Murat Teknik

Demirdöküm Bayii Murat Teknikte çalışmak üzere ön muhasebe bilgisi olan bayan sekreter alınacaktır...

Manisa | Manisa Merkez

Üretim Sorumlusu

Gatek Genel Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

Ledli Aydınlatma Armatürleri Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ; • Makine-eleman-iş organizasyonunda tecrübe sahibi, • Kalite sistemleri ve işleyişi hakkında bilgi sahibi, • Ms. Office programla..

Manisa | Manisa Merkez

Kalıphane Elemanı

Adecco Group

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturma..

Manisa | Merkez

Üretim Planlama Sorumlusu

Baggi Tekstil A. Ş.

Üretim Planlama uzmanlığı için yetiştirilecek;4 yıllık lisans mevzunu tercihen endüstri ve tekstil mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.Tesisimiz Manisa/Turgutlu'dadır.450 kişi toplam personelimiz b..

Manisa | Turgutlu

Gratis Satış Danışmanı -Mns Akhisar

GRATİS

..

Manisa | Akhisar

Satış Danışmanı (Manisa Magnezia AVM)

Süvari Giyim

Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak. Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet..

Manisa

Halkla Ilişkiler Personeli

Neoks

Kliniğimiz için tam zamanlı çalışmak üzere, Alanında en az 2 yıl tecrübe edinmiş,saha çalışmasında bulunmuş aktif araç kullanabilen -Temsil yeteneği ve anlatımı güçlü -diksiyonu düzgün, - Tanıtım ve t..

Manisa | Manisa Merkez

Makine Öğretmeni - Makine Teknikeri

Egep Belgelendirme

MAKİNE ÖĞRETMENİ -3 YIL tecrübelİ yada MAKİNE TEKNİKERİ - 5 YIL tecrübeli . Mesleki yeterlilik belgesi için Sınav yapıcı adaylar aranmaktadır...

Manisa | Manisa Merkez

Mağaza Müdürü

KOÇAK

Koçak İletişim, 11 Turkcell İletişim Merkezi mağazası ile Turkcell' in Ege Bölgesinde ki en büyük iş ortağıdır. Manisa Turgutlu mağazamız için aşağıda ki nitelik ve yetkinliklerde Mağaza Müdürü ar..

Manisa

Gratis Satış Danışmanı -Mns Soma

GRATİS

..

Manisa | Soma

Gratis Satış Danışmanı Mns Soma

Gratis

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 600’ün üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 10 yıldır kişisel bakı..

Manisa

Kalite Kontrol Personeli

Ritüel Kurumsal Hizmetler

Kalite Kontrol Personeli arayışımız hakkındaki genel bilgiler aşağıdaki gibidir; Genel Nitelikler ve İş Tanımı *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *OEM şartnamelerine, ISO 9001, TSE, 16949 ..

Manisa | Merkez

Gratis Satış Danışmanı Manisa Akhisar

Gratis

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 600’ün üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 10 yıldır kişisel bakı..

Manisa

Çalışma Arkadaşları - Manisa

Kahve Dünyası

Kahve Dünyası - Manisa 5M Migros - Çalışma Arkadaşları 2004 yılında Eminönü’nde başlayan hikayesiyle bugün başta Türkiye olmak üzere İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan gibi çeşitli ülkeler..

Manisa | Merkez

Finans Ve Raporlama Uzmanı

Ritüel Kurumsal Hizmetler

Finans ve Raporlama Uzmanı personeli arayışımız hakkındaki genel bilgiler aşağıdaki gibidir; Genel Nitelikler ve İş Tanımı - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, İşletme, Maliye..

Manisa | Merkez

Manisa Mağaza Müdür Yardımcısı

Yalı Spor Malzemeleri

Spor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Manisa'da yer alan mağazasında görevlendirilmek üzere; İletişimi kuvvetli, Merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlayacak, Çalışan memnuni..

Manisa

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.