konya

Bayan Tezgahtar

Özgür Unlu Mamülleri

İŞYERİMİZDE UNLU MAMÜLLER SATIŞ BÖLÜMÜNDE VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞABİLECEK BAYAN TEZGAHTARLAR ALINACAKTIR.VARDİYA SAATLERİ AYIN 1-15 TARİHLERİ ARASI 06:30-16:00 AYIN 15-30 TARİHLERİ ARASI 12:30-22:00 ..

Konya | Selçuklu

Anaokulu Öğretmeni

Güzide Eğitim Kurumları

KURUMUMUZDA OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ OLARAK ÇALIŞACAK AKTİF ÖĞRENMEYE AÇIK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

Konya | Meram | Selçuklu

Müdür

Güzide Eğitim Kurumları

KURUMUMUZDA İDARECİ POZİSYONUNDA ÇALIŞACAK, ÖĞRETMEN VASFI OLUP MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI ÖZEL VEYA RESMİ KURUMLARDA EN AZ 2 YIL GÖREV YAPMIŞ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ÖNCELİKLİ TERCİHİM..

Konya | Meram

Kaynakçı

Zorlu Değirmen Makinaları Imalat

Firmamızda çalıştırılmak üzere Kaynakçılar aranmaktadır. TERCİHEN DEĞİRMEN SEKTÖRÜNDE TECRÜBESİ OLAN Başvurular şahsen yapılacaktır. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz...

Konya | Karatay

Rehber Öğretmeni

Kumsal Medya

Eğitim kurumumuzda çalıştırılmak üzere Alanında deneyimli Pdr mezunu veya Sosyoloji mezunu Rehber öğretmeni alınacaktır...

Konya | Selçuklu

Ön Muhasebe

Perçinsan

TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, GENEL MUHASEBE BİLGİSİ OLAN(BANKA-ÇEK-FATURA-SİPARİŞ TAKİP-RAPORLAMA), KAYDI YAPILMIŞ ALIM VE SATIŞ FATURALARININ KONTROLÜNÜ YAPABİLECEK, YAZILI VE..

Konya | Selçuklu

Satış Danışmanı Bayan

Armada Tekstil

3 MAĞAZAMIZ İÇİN ELEMAN ALINACAKTIR KONYA MAKRO A.V.M. ESKİ ( AFRA ) -NOVALAND AVM OUTLET VE ZAFER ŞUBEMİZ İÇİN ( DERSANELER SOKAĞINDA) ( OBJE) İç giyim mağazamızda çalıştırılmak üzere Müşteri beklen..

Konya | Meram | Selçuklu

Maden Mühendisi

Özkaymak

FABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE DAİMİ NEZARETÇİ SERTİFİKASINA SAHİP ELEMAN ARANMAKTADIR...

Konya

Konya Satış Danışmanı

Kiğılı

Kiğılı olarak, yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz günden bugü..

Konya

Saha Satış Temsilcisi

Superonline İletişim Hizmetleri

FİRMA TANITIMI Anadolu Telekom Çözüm Merkezi olarak Turkcell'in Müşterilerine mobil iletişim ve teknoloji hizmeti vermekte, Turkcell servis ve hizmetleri ile tüm GSM sektörü ürünlerine ait peraken..

Konya

Odyolog

Ural Rehabilitasyon

Öğrenci - Veli iletişimine dikkat eden ve özen gösteren. İdealist, güler yüzlü, başarı odaklı, yenilikçi ve dinamik. Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli. Odyoloji Bölümü mezunu çalışma arkadaşı..

Konya | Selçuklu

Odyometrist

3 Gen Işitme Cihazları Merkezi

Yeni açılan firmamıza BAYAN odyometris ya da Odyolog çalışma arkadaşları aranmaktadır. İlgili bölüm Diploması sahibi olması zorunludur. Sadece online başvuru kabul edilir...

Konya | Selçuklu

Grafiker

Medyapixel Reklam Ajansı

Konya'da faaliyet gösteren MEDYAPIXEL Reklam Ajansı bünyesinde çalışacak, hem dijital hem de basılı mecralar için tasarım hazırlayabilecek,Portf Dikkatli,Yazılı ve sözlü olarak Türkçe'yi doğru kullana..

Konya

Kalite Kontrol Elemanı

Güvmaksan

KALİTE KONTROL KONUSUNDA BİLGİLİ ÖLÇÜM ALETLERİNİ KULLANABİLEN AYRICA SOLİD ÇİZİM BİLEN ARKADAŞLARLA ÇALIŞMAK İSTEMEKTEYİZ...

Konya | Selçuklu

Yıkama Elemanı -Konya

ALIŞAN LOJİSTİK

GENEL NİTELİKLER Uluslararası Kimyasal Madde Taşımacılığı ve Lojistik sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Konya da yer alan Depo Operasyonlarında görevlendirilmek üzere; • Ortaokul, tercih..

Konya | Selçuklu

Şube Sorumlusu

Kantarcı Gıda Ve Ihtiyaç Maddeleri

TEKEL BAYİDE ÇALIŞACAK SORUMLULUK SAHİBİ DEVAMLI ÇALIŞACAK BAY ELEMAN ALINACAKTIR...

Konya | Selçuklu

Elektrik Ustası/Kalfası

ELK GRUP ELEKTROMEKANİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

EMLAK KONUT KONYA TEMAŞEHİR PROJESİKONUT PROJESİNDE ELEKTRİK TAAHÜÜT İŞLERİ - EMLAK KONUT PROJELERİ ŞART NAMELERİNE VE PROJE DETAYLARINA UYUM SAĞLAYA BİLİCEK- DAHA ÖNCE KONUT PROJESİNDE..

Konya | Meram

Kurumsal Saha Satış Temsilcisi

ANADOLU TELEKOMÜNİKASYON

FİRMA TANITIMI Anadolu Kurumsal Çözüm Merkezi olarak Turkcell'in Kurumsal Müşterilerine mobil iletişim ve teknoloji hizmeti vermekte, Turkcell servis ve hizmetleri ile tüm GSM sektörü ürünlerine ait p..

Konya | Karatay

Servis Şoförü

Ural Rehabilitasyon

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere disiplinli, titiz, dakik, insan ilişkileri güçlü, araç konusunda bilgili Herhangi sabıka kaydı bulunmayan alkol vb. madde kullanmayan. Servis şöförü aranmaktadır. Not ..

Konya | Selçuklu

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.