kirklareli

Bay Bayan Saç Ustası

Kader Kaya

Acele Kırklareli Lüleburgaz Ahmetbey Kasabası'nda salonumuza;Saç bölümünde çalışacakTopuz, kesimde ve renklendirmede deneyimliBay veya bayan ekip arkadaşı aranmaktadır...

Kırklareli | Lüleburgaz

Müşteri Temsilcisi

Aydın Grup

Turizm şirketimizin Kırklareli irtibat ofisine Diksiyonu Düzgün Giyimine özen gösteren Güler yüzlü Sorumluluk sahibi İş disiplinine uyum sağlayabilecek Prezantabl Deneyimli yada yetiştirilmek üzere..

Kırklareli | Kırklareli Merkez

Mağaza Müdürü Kırklareli

Atasun Optik

Minimum 3 yıl perakende/ mağazacılık sektöründe tecrübe kazandım Müşterilerle ilişkim çok iyidir İkna ve iletişim gücümle herkesi etkilerim Ekibimi en doğru şekilde yönetirim Geleceğe yönelik hedefler..

Kırklareli

Satış Destek Elemanı Kırklareli

Team Fores HR

- Hazırlık, MYO veya Lisans öğrencisi, - Kırklareli ve Lüleburgaz da ikamet eden, - Perakende mağazacılık konusunda daha önce "Satış Destek” konusunda tecrübe edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, ..

Kırklareli

Optisyen Kırklareli

Atasun Optik

Müşterileri güler yüzümle ve yüksek enerjimle karşılarım Müşterinin ürünler hakkındaki tüm soru işaretlerini çözerim Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda destek olurum Atölye işlemlerini gerçe..

Kırklareli

Kurye - Kırklareli

Aras Kargo

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 41 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle..

Kırklareli | Vize

Temizlik Görevlisi - Kırklareli-Lüleburgaz-Bay

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, 28.000 çalışanı ile dev kurumların ..

Kırklareli | Babaeski | Lüleburgaz | Pınarhisar

Muhasebe Sorumlusu

Doğuş Plastik Makine Kalıp Askı

KIRKLARELİ OSB ' nde bulunan fabrikamızın muhasebe departmanında çalışacak 4-5 yıl deneyimli, muhasebe elemanı aramaktayız. LOGO TİGER VE MS OFFİCE progralarını kullanabilen Tek düzen hesap plan..

Kırklareli

Kalite Güvence Müdürü Yöneticisi

SS YILDIRIM ET VE GIDA

11000 metrekare büyüklüğünde Lüleburgaz,Pınarhisarda bulunan, ulusal zincir merketlerle çalışan, Büyükbaş, küçükbaş kesimi, parçalama, paketleme, ileri işlenmiş et ürünleri üretilen entegre tesisimizd..

Kırklareli

Üretim Otomasyon Takip Elemanı

Doğuş Plastik Makine Kalıp Askı

KIRKLARELİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE PLASTİK ELBİSE ASKI ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE OTOMASYON TAKİP ELEMANI ARAMAKTAYIZ. *ÜRETİM MAKİNELERİMİZDE BULUNAN OTOMASYON SİSTEMİNİN ; ÜR..

Kırklareli

Kalite Güvence Yöneticisi

11000 metrekare büyüklüğünde Lüleburgaz,Pınarhisarda bulunan, ulusal zincir merketlerle çalışan, Büyükbaş, küçükbaş kesimi, parçalama, paketleme, ileri işlenmiş et ürünleri üretilen entegre tesisimizd..

Kırklareli | Pınarhisar

Satış Uzmanı Kırklareli

Atasun Optik

Müşterileri güleryüzle karşılayacak, Ürünler hakkında doğru bilgileri verecek, Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olacak takım arkadaşları arıyoruz. Not: Uygun görülen tüm adaylar,..

Kırklareli

Kalite Güvence Ve Kontrol Müdürü

Doğuş Plastik Makine Kalıp Askı

Plastik ambalaj/askı sektöründe önde gelen şirketimizin Kırklareli OSB’deki ana üretim fabrikasında istihdam edilmek üzere; Kalite kontrol ekibini yönetmek Seri üretim kalite kontrol çalışmalarını, ra..

Kırklareli

Elektrik Bakım Elemanı

AK NİŞASTA

Firma içerisinde oluşan sorunları gidermek, bölüm arkadaşları ile birlikte koordineli bir şekilde gerekli periyotlarda bakım işlemlerini yerine getirmek. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Elekt..

Kırklareli

Mekanik Bakım Elemanı

AK NİŞASTA

Oluşan arızaların giderilmesi. Bakımlarınnın zamanında yapılaması. Bakım, onarım işlerinde çalışma arkadaşlarınla uyumlu çalışabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En..

Kırklareli

Satış Destek Sorumlusu

Doğuş Plastik Makine Kalıp Askı

KIRKLARELİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN ; PLASTİK ELBİSE ASKISI ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ; *Siparişlerin sisteme girişlerini yapmak, *Termini yaklaşan siparişlerin üretim ..

Kırklareli

Part TIME Personel Kırklareli

BRF Medya Reklam

Trakya Bölgesi için 17-18-19 Şubat tarihlerinde bölge şoförüyle birlikte stok-sipariş kontrolü sağlayacak personel arayışımız bulunmaktadır. En az lise düzeyinde eğitimini tamamlamış erkek adaylar, ..

Kırklareli

Gratis Satış Danışmanı Kırklareli

Gratis

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 600’ün üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 10 yıldır kişisel bakı..

Kırklareli

Gratis Satış Danışmanı -Kırklareli

GRATİS

..

Kırklareli

12
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.