kahramanmaras

Mağaza Müdürü Kahramanmaraş

Atasun Optik

Minimum 3 yıl perakende/ mağazacılık sektöründe tecrübe kazandım Müşterilerle ilişkim çok iyidir İkna ve iletişim gücümle herkesi etkilerim Ekibimi en doğru şekilde yönetirim Geleceğe yönelik hedefler..

Kahramanmaraş

Full Stack Web Developer

Dogrufiyat.net K. Maraş

Kahramanmaraş Teknokent bünyesinde yer alan teknoloji ofisimizde çalışmak üzere; PHP ve PostgreSql, Redis konularında tecrübeli, HTML HTML5, CSS, CSS3, Ajax, JavaScript, jQuery teknolojilerini kullan..

Kahramanmaraş | Onikişubat

Kahramanmaraş Tiki Eğlence Dünyası Teknik Servis

Tiki Eğlence Dünyası

Kahramanmaraş Selçuklu mah. Doktor Sait Bulvarı Fatih Bey sitesinde bulunan TİKİ EĞLENCE DÜNYASI mağazamıza Teknik servis alımı yapılacaktır. Elektrik Elektronik ve Mekanik bilgisi olan Eğlence mağaza..

Kahramanmaraş

Satış Danışmanı Kahramanmaraş Piazza AVM

D'S Damat

ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markası için, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Kahramanmar..

Kahramanmaraş

Kahraman Maraş Tiki Eğlence Dünyası Mağaza Müdürü

Tiki Eğlence Dünyası

Kahramanmaraş Selçuklu mah. Doktor Sait Bulvarında bulunan TİKİ EĞLENCE DÜNYASI mağazamız için Mağaza Müdürü alımı yapılacaktır Mağaza ve Perakende sektöründe en az 3 yıl Yönetici pozisyonunda çalışmı..

Kahramanmaraş

Satış Danışmanı Kahramanmaraş Piazza Avm

Rossmann

Kahramanmaraş/Piazza Avm'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Danışmanları aramaktayız. En az lise mezunu Mağazacılık sekt..

Kahramanmaraş

Mağaza Müdür Yardımcısı Kahramanmaraş Piazza Avm

Rossmann

Kahramanmaraş/Piazza Avm'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, kurum kültürünü benimseyerek iş hayatına yansıtacak aşağıdaki işleri yerine getirecek Mağaza Müdür Yardımcısı aranılmaktadır. Mağa..

Kahramanmaraş

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.