is ilanlari

Flemenkçe(Hollandaca) Bilen Çağrı Merkezi Elemanları

Call Center Orange

Of ken jij iemand die in istanbulWoont nederlands is of de taal spreek een super leuke nieuwe uitdagingZoekt een flinke euro salarisWil verdienen nu wel erg benieuwd is naar alle toffe extrasZoek dan ..

İstanbul | Sancaktepe

Enerji Sistemleri Mühendisi

Abonevıp Enerji

- Yüksek enerji tüketen kaynakları belirlemek ve bu alanlara yönelik verimlilik arttırıcı süreçleri geliştirecek, - İklimlendirme sistemlerinin kurulumu için mühendislere danışmanlık yapacak, - Enerj..

Kocaeli | Kartepe

Call Center Staff

Likecentre Eğitim Org.Ltd.Şti

To work in our company in Fatih;Sales manager educational center forEntrepreneurship is looking for sales managers,Phone call more than,1 year experience conditionsCalling the leads from advertisement..

İstanbul

Uluslararası Is Gelıstırme Asıstanı

Conturk Denizcilik

Mevcut uluslararası acente ağını yönetecek, yöneticilerinin acenteler konusunda kendisine vereceği görevleri yapacak, acentelerle iletişim ve altyapı çalışmasını sürdürecek, Kendisine verilen bölge ko..

İstanbul

Satış Temsilcisi

Efeyağ

Fabrika ve atelyelere boryağları-kızakyağları ve madeni yağlar satışı ve takibi yapacak eleman alınacaktır.Konu hakkında bilgisi olanlar-SRC belgesi olanlar tercih edilecektir.Belirtilen yaş aralığı d..

İzmir | Bornova

Depo Sorumlusu

Mitsuda Genel Taah. Ve Mak. Tekstil In

TECRÜBELİ DEPOCU!Şirket bünyesinde çalışacak İstanbul Merkez Depolarımızı düzenleyebilecek,EN AZ DEPO görevinde 5 yıl tecrübeli ,OTO KULLANABİLEN ,EHLİYETLİ ,TÜM depo sistemlerini online olarak idare ..

İstanbul | Anadolu Yakası | Ataşehir

Ustalar ve Kalfalar

Duru Kuaför

Şişli'de bulunan bayan kuaför salonumuzda çalışmak üzere;Ustalar veKalfalar alınacaktırNot: Sorumluluk sahibi olanlar başvuru sağlasınlar...

İstanbul | Şişli

Tercüman Adayı

Interofis Yabancı Dil Danışmanlığı

* LÜTFEN YANLIZCA TÜRK VATANDAŞLARI VE ANTALYA'DA İKAMET EDENLER BAŞVURABİLİRLER!!! LÜTFEN ANTALYA'DA İKAMET ETMEYENLER CV GÖNDERMESİNLER!! ÇEVİRMENLİK FORMASYONU ALABİLECEK, Ulusal ve Uluslar arası d..

Antalya | Muratpaşa

Satış Personeli

Water Grup Su Arıtma Sistemleri

Su arıtma Üretimi yapan firmamızın İzmir Şubesinde çalışacak saha satış personeli alınacaktır.Saha satış tecrubesi olanlar tercih sebebidir...

İzmir | Karşıyaka

At Bakıcısı

Hasan Akgün Peyzaj

AT ÇİFTLİĞİNDE ÇALIŞACAK AT BAKICISI, SEYİS ARANIYOR. KEPEZ VARSAK'TA OTURAN TERCİH SEBEBİDİR. İŞ YERİ ÇAMLICADA'DIR. ÇALIŞACAK KİŞİ KENDİ İMKANLARI İLE ULAŞIM YAPACAKTIR...

Antalya | Kepez

Satış Elemanı-Tezgahtar

Arslan Çorap

arslan çorap iç giyim mağazamızda çalışmak üzere tecrübeli satış elemanları alınacaktır. diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, özellikle iç giyim tecrübesi olanlar tercihimizdir...

Antalya | Muratpaşa

Ingilizce Öğretmeni

Denizin Neşeli Anaokulu

Anaokulumuzda 'eğlenceli ingilizce öğretmenliği' yapacak dile ve aksana hakim öğretmenler başvurabilir. Formasyonu olanlar önceliklidir. Native teacher olarak görev yapan öğretmenlerde başvurabilir..

İstanbul | Anadolu Yakası | Tuzla

Türkçe Öğretmeni

Pegem Akademi

KPSS ve DGS Kursumuza tecrübeli öğretmenler alınacaktır. Pendik civarı olanlar tercih edilecektir. Not: Kursumuzda Sadece KPSS ve DGS alanında eğitim verilmektedir..

İstanbul | Anadolu Yakası | Pendik

Recruıtment Specıalıst

Ethic HR

Our client is operating in healthcare sector. We are looking for high calibre a "RECRUITMENT SPECIALIST" for our client whose qualifications are mentioned below. The ideal candidate will be responsibl..

İstanbul

Psikolog

Dila Matbaa Inşaat Otomotiv

"PREZANTABL, GÜÇLÜ İLETİŞİM KURABİLEN, İDARE VE ORGANİZASYONDA ETKİN OLABİLECEK" tam zamanlı, 6 gün çalışmaya uygun, mesaisini işe göre ayarlayabilecek, danışan ve seans tecrübesi olanlar tercih seb..

İstanbul | Avrupa Yakası | Başakşehir

Tecrübeli Bayan Pazarlama Satış Elemanı

Özer Sistem

Uygulamalı dezenfektan işinde satış ve pazarlama üzerine çalışacak; Tecrübeli ve alanında uzman, Aktif araç kullanan 28- 40 yaş arası Bayan eleman aranmaktadır. Daha önce reprezantlık yapmış olanlar ..

İstanbul

Metal Montaj ve Gazaltı Kaynak Ustası

Hake Metal İşleme San Tic Ltd Şti

Metal sektöründe faaliyette bulunan firmamıza; Resim okuyabilen Tecrübeli Montaj ve Gazaltı kaynakçılar alınacaktır. Maaş + SGK+ Yemek+ Servis İkamet adresleri: Şekerpınar - Çayırova - Gebze - Tuzla..

İstanbul

Şoför

Gazsan Sanayi Gazları Ve Metal

FİRMAMIZDA TÜP TAŞIYACAK AKTİF ELEMANA İHTİYACIMIZ VARDIR.GÖRÜŞMELER YÜZYÜZE YAPILACAKTIR E SINIFI EHLİYET ŞARTI VARDIR BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLANLAR TERCİH SEBEBİDİR. YAŞ SINIRI 25-37 DİR. EMEKLİLER L..

Kayseri | Melikgazi

Lojistik Süreç Geliştirme Birim Yöneticisi

AY Marka Mağazacılık

Tedarik Zinciri ve Lojistik alanındaki yeni süreçlerin tanımlanması, uygulamaya geçirilmesi, kontrol yapılarının kurulması, Mevcut süreçlerin analizlerinin yapılarak varsa gerekli iyileştirmeler ile i..

İstanbul

123
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.