gaziantep

Web Tasarım Ve Programlamacı

Bikr-I Fikir Dijital Çözümler

Reklam ve yazılım geliştirme şirketimiz bünyesinde -HTML 5 -CSS -AngularJs -NodeJs -Jquery -Javascript -Php, Codeigniter -C# -Mysql -Mssql -Web tasarım ve progralama konusunda deneyimli yarı zamanlı..

Gaziantep | Şahinbey

Cep Telefonu Ve Aksesuarı Satış Elemanı

Eylül Iletişim

İŞ YERİ GAZİANTEP SANAYİ MAHALLESİ ( KÜSGET SANAYİ SİTESİ İÇERİSİNDE ) RESİMSİZ, DETAYSIZ CV VE TELEFONLA ARAYANLARIN BAŞVURUSU DİKKATE ALINMAYACAK, SADECE SİTE ÜZERİNDEN YAPILAN BAŞVURULAR DİKKATE A..

Gaziantep | Şehitkamil

İnşaat Mühendisi

Nes-Mir Inşaat

Şirketimizde çalıştırılmak üzere acilen , *Üniversitelerin İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun *ÜST YAPI(konut,okul,hastane vb.) konusunda tecrübeli *AutoCAD , Word , Excel programlarına hakim *Me..

Gaziantep | Şahinbey

Tercüman

Medical Park Gaziantep Hastanesi

MedicalPark Hastaneler Grubunun Gaziantep Lokasyonunda görevlendirilmek üzere; İyi derecede İngilizce-Arapça bilen, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun; Sunum, temsil ve ikna yeteneği gelişmi..

Gaziantep

Ayaktan Hasta Hizmetleri Müdürü

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Gaziantep hastanemizde istihdam edilmek üzere; Hasta ile Hekim ve hastane arasında gerçekleşen hizmet sürecini eksiksiz ve en kısa sürede yür..

Gaziantep

Süpervizor Hemşire

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Gaziantep Medicalpark Hastanesinde istihdam edilmek üzere; Tercihen lisans ya da yüksek lisans mezunu, En az 3 yıllık yönetici hemşirelik deneyimi olan, Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk yapmı..

Gaziantep

Vip Hasta Ve Checkup Koordinatörü

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Gaziantep MedicalPark Hastanesinde çalıştırılmak üzere; En az Ön Lisans ve/veya Lisans mezunu, Tercihen İngilizce bilen, İletişim yeteneği güçlü, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Hasta v..

Gaziantep

Psikolog

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Gaziantep MedicalPark Hastanesinde istihdam edilmek üzere; • Üniversitelerin “Psikoloji” bölümünden mezun • Güler yüzlü, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı • Etkin iletişim ve beden diline sahip • Proble..

Gaziantep

Misafir Hizmetleri Memuru

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Hastanemizde çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız. En az ön lisans mezunu, tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik vb Mezunu Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri yüksek Tercihen özel sağlık sigor..

Gaziantep

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Gaziantep MedicalPark Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Meslek Liselerinin ve Meslek Yüksekokullarının İklimlendirme ve Soğutma, bölümlerinden mezun, Merkezi havalandırma soğutma sistemi vb. cih..

Gaziantep

Satış Destek Elemanı

Erkim Çuval

4. Organizede'deki firmamıza; -Lisans (tercihli) veya Ön lisans mezunu -Gelen telefonları cevaplayıp sipariş alabilecek, -Alınan siparişleri takip edecek, -Bilgisayar ve office proğramlarına hakim ..

Gaziantep | Şehitkamil

Bayan Eleman

Gaziantep Kurye

gıda firmamıza pastacılık işinden anlayan bayan elaman aramaktayız yemek bize ait olup çalışma saatlerimiz sabah saat:8 akşam saat:6..

Gaziantep | Şahinbey

Aşçı

Faik Bezek Inşaat A. Ş.

Aşçılık tecrübesi olan. Ortalama 20 kişilik öğlen yemeği Mutfakta kalite standartlarına ve hijyene büyük önem veren, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Dinamik ve tempolu çalışmaya yat..

Gaziantep | Şehitkamil

Vardiya Amiri

ARSAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Gaziantep fabrikamızda çalışmak üzere Gaziantep te ikamet eden vardiyalı yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uygun ıslak mendil sektöründe deneyimli aşağıdaki öze..

Gaziantep

Makine Montaj Teknisyeni

Barfas Elektronik

Elektronik ve otomasyon ürünleri üreten firmamız için; -Metal işlerinde kesme ve montaj yapabilecek -Tercihen plastik CNC işlem ve kesim konularında bilgili -Makine ve torna işlerinde uzmanlığı ola..

Gaziantep | Şehitkamil

Ön Muhasebe Elemanı

Evyapan Petrol Ürünleri Dağıtım Paz.

Bağlı bulunduğumuz demir-çelik satış firmamızda (Evyapan Demir san.) çalıştırılmak üzere; - Yöneticiye bağlı olarak çalışacak; - Verilen görevleri hızlı biçimde yerine getirebilecek; - Kendisine veril..

Gaziantep | Şehitkamil

Muhasebe Elemanı

Turkmenler Un Ltd Şti

zirve programı kullanabılen, üniversite mezunu muhasebe elemanı aramaktayız...

Gaziantep | Şehitkamil

Yazılım Uzmanı

Mert Bilgisayar Sistemleri

İyi düzeyde nesne tabanlı tasarım ve modelleme bilgisine sahip, •Çok katmanlı yazılım mimarilerinde tecrübeli, •Yazılım geliştirme alanında minimum 2 yıl tecrübeye sahip, •.NET platformuna hakim, ASP...

Gaziantep | Şehitkamil

Src Belgeli Şoför

Umıt Ikı Tekerleklı Araclar Ve Gıda San

E sınıfı ehliyete sahip olan - Kamyonet sürebilecek - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen - Yoğun çalışma temposuna yatkın -Psikoteknik testi ve -SRC Yeterlilik Belgesine Sahip olan..

Gaziantep | Şehitkamil

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.