eke gayrimenkul

Ebe

ÖZEL YENİ HUZUR TIP MERKEZİ

Doğumhanade çalışmış ve doğumhane deneyimi olan, Branşı hakkında gelişme ve yenilikleri takip eden, En az 2 yıl Deneyimli, Sağlık Meslek Lisesi veya Üniversitelerin EBELİK bölümlerinden mezun, İletiş..

İstanbul

Ebe

ÖZEL ERDEM HASTANESİ

İnsana Hizmet Erdemdir misyonuyla 1994 yılından bu yana faaliyette olan Erdem Sağlık Grubu; hasta memnuniyetine önem veren hizmette sınır tanımayan hasta haklarına saygılı uzman doktor kadrosuna ..

Ebe

Özel İstanbul Medicine Hospital

Medicine Hospital, hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadrosu ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşudur. Bu özelliklerimize uygun olarak halkımıza, tanı ve ..

İstanbul

Ebe

ÖZEL LEVENT HASTANESİ

Hastanemizin Doğumhane Servisinde görevlendirilmek üzere Ebe aranmaktadır. Sağlık Meslek Liseleri veya Üniversiteleri Ebelik Bölümünden mezunAlanında en az 2 yıl deneyime..

Ticari Gayrimenkul Uzmanı Olmak İster Misiniz

Coldwell Banker Türkiye

İş Açıklaması Coldwell Banker Park Gayrimenkul; dünyanın 1 numaralı gayrimenkul danışmanlık firması olan Coldwell Banker'in Samsun şubesidir. Müşterilerine konut, lüks konut, ticari gayrimenkulle..

Samsun

Ebe

Avrasya Hospital

Avrasya Hastanesi misyon, vizyon ve değerleri doğrultusunda çalıştığı birimde 24 saat sürekli aynı kalitede hizmet verilmesini sağlamak, güncel tıbbi gelişmeleri takip ederek Ebe hizmetlerinin kalite ..

İstanbul

Ebe

İstanbul Cerrahi Hastanesi

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirmek üzere; Ebe aramaktayız. Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da S..

İstanbul

Ebe

Özel Yalova Hastanesi

Özel Yalova Hastanesi; “Uzmanlar Polikliniği” olarak 1999 yılında hizmet vermeye başlamış olup, Yalova'nın ilk ve lider özel hastanesi olması itibari ile bulunduğu bölgede lider konumda olan bir h..

Yalova

Ebe-Tecrübeli

ÖZEL DELTA HOSPİTAL

Çalışanlarına ve konuklarına değer vermeyi bir hizmet felsefesi olarak benimseyen ve bu anlayışla sağlık sektöründe bir değer olmaya kendini adamış hastanemize; EBE pozisyonu i&ccedi..

Ebe

ORT-HOS SAĞLIK HİZMETLERİ

Hastanemizde Ebe olarak çalışacak tecrübeli çalışma arkadaşları alınacaktır. Lise, ön lisans,Üniversite mezunu, Ebelik mesleğinde deneyimli, Tercihen Ebe olarak en az 3 yıl deneyimi olan, Diksiyonu..

Ankara

Doğumhane Ebesi

Gebze Medical Park Hastanesi

MLPCare Gebze Hastanemizde görevlendirilmek üzere; • Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, • En az 2 yıl deneyimi olan, • Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri t..

İstanbul

Ebe

Erdem Hastahanesi

"İnsana Hizmet Erdemdir" misyonuyla 1994 yılından bu yana faaliyette olan Erdem Sağlık Grubu; hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına saygılı, uzman doktor kadrosuna ..

İstanbul

Emlak / Gayrimenkul Satış Danışmanı

İŞİN TANIMI: ·Çalışma bölgesinde(uzmanlık alanında) satılık/kiralık portföy oluşturmak, portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, ·Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturm..

Kocaeli | Başiskele | Derince | Gölcük | İzmit | Kartepe

Gayrimenkul Danışmanı

“DÜNYANIN EN BÜYÜK GAYRİMENKUL MARKASI OLAN RE/MAX'TA KARİYER YAPARAK YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYEN GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI ALINACAKTIR.” • Kendi işinde çalışarak, yüksel gelir kazanmayı hedefl..

Ankara | Çankaya

Gayrimenkul Danışmanı

"Sabit Maaş" beklentisinde olmayan, kendi işinin sahibi olmak ve yüksek kazanç sisteminde kendi gelirini belirlemek isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır. KAYSERİ MERKEZ'de yer ala..

Kayseri | Kocasinan

Aşçı

Şirketimiz Bünyesinde; .Rutin Ofis Temizliği .Çay - Kahve İkramı .Personel Yemeği Çıkaracak Tecrübeli Aşçı Arıyoruz. Müracatların bizzat yapılması önemlidir...

Kayseri | Kocasinan

Gayrimenkul Danışmanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Dünyanın ve Türkiye’nin en çok gayrimenkul satan firması REMAX’ın BAL ofisinde; Kazancı performansın belirlediği sistemde, * Kendi işini yapmak isteyen, * İç motivasyo..

Balıkesir | Merkez

Emlak Geliştirme Uzmanı

Saloon Burger - Emlak Geliştirme Uzmanı İş Açıklaması; Hızla büyüyen SaloonBurger markamızın Ümraniye'de bulunan Genel Müdürlüğünde İş Geliştirme Müdürü'ne bağlı olarak çalışacak Emlak Geliştirme Uzm..

İstanbul | Anadolu Yakası | Ümraniye

Muhasebe Elemanı

Birebir Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık

Apartman ve site yönetimi muhasebesinde 2 yıl tecrübesi olan, diksiyonu düzgün, Departmanı özelinde raporlamaların gerçekleştirilmesi Tahsilat ile ilgili konuların takibini yaparak müşteriler iletiş..

İstanbul | Avrupa Yakası | Şişli

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.