corum

Bayan Pazarlama Satış Elemanı

Alıcılar Tarım

Çorum merkez ilçesinde bulunan firmamızda çalışmak üzere ; Tarım ürünleri satışında görev alacak ve Ön muhasebe işlerini takip edecek, Bayan personel alınacaktır. Aranan Nitelikler * ..

Çorum

Pazarlama Satış Elemanı

Alıcılar Tarım

çorum merkez ilçesinde bulunan firmamızda çalışmak üzere ; tarım ürünleri satışında görev yapacak ve ön muhasebe işlerini takip edecek personel alınacaktır. Aranan Nitelikler * Yüksek Lisans..

Çorum

Alıcılar Tarım

Çorum merkez ilçesinde bulunan firmamızda çalışmak üzere ;Tarım ürünleri satışında görev yapacak ve ön muhasebe işlerini takip edecek personel alınacaktır. Aranan Nitelikler * Yüksek Lisans..

Çorum

Cafe Personelleri

Derka Restaurant Mado Şubeleri

GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MADO FİRMAMIZIN,FORUM İSTANBUL AVM ŞUBESİNE; **YÖNETİM DEPARTMANI İÇİN; MADO VE BENZERİ MARKALARDA EN AZ 2 YIL YÖNETİCİ POZİSYONUNDA GÖREV ALMIŞ, **KASA DEPARTMANI..

İstanbul | Avrupa Yakası | Bağcılar | Bayrampaşa | Esenler | Gaziosmanpaşa | Zeytinburnu

İngilizce ve Arapça Bilen Satış Temsilcisi

Toys On Oyuncak

Bayrampaşa İstanbul Forum Avm'de yeni açılacak şubemize;18-25 yaş arası,İngilizce ve arapça bilenPart time ve full time çalışacak(Sadece Hafta sonuda olabilir.)Satış temsilcisi alınacaktır.Not: Görüşm..

İstanbul | Bayrampaşa

Atölye Ustası

Yaseba Makine

Projeye dayalı makina imalatı yapan firmamızda atölyede makinanın çelik konstriksiyonundan son montajına kadar tüm aşamalarında çalışabilecek tecrübeli, hassas çalışabilen çalışma arkadaşları arıyoruz..

Konya | Karatay

Restourant Karşılama Hostesi / Kadıköy / Bağdat Caddesi

COOKSHOP

Genel nitelikler: Tercihen yiyecek-içecek sektör deneyimli Minimum Meslek Yüksekokulu mezunu Misafir odaklı hareket eden İnsan ilişkileri kuvvetli Güler yüzlü, enerjik ve sabırlı Diksiyonu düzgün Prez..

İstanbul | Anadolu Yakası | Kadıköy

Yazı İşleri Asistanı

Hpvnega

Gıda üretim yerimizde bilgisayardan anlayan web sayfalarına makale yazı girişi yapabilecek,Forum yazılara cevap yazabilecek,Sürekli sorunsuz ça Asil, güvenli sorunsuz, sürekli çalışabilecek,SABAH 08:0..

Eskişehir

Restaurant Karşılama Hostesi / Bayrampaşa Forum İstanbul

COOKSHOP

Genel nitelikler: Tercihen yiyecek-içecek sektör deneyimli Minimum Meslek Yüksekokulu mezunu Misafir odaklı hareket eden İnsan ilişkileri kuvvetli Güler yüzlü, enerjik ve sabırlı Diksiyonu düzgün Prez..

İstanbul | Avrupa Yakası | Bayrampaşa

Tahsildar Şoför - Çorum

Bantaş Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri

İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanu..

Çorum | Merkez

Çırak / Forum Kayseri

BAYDÖNER

Forum Kayseri AVM restoranımızın mutfak bölümünde, kişisel temizliğine önem veren, işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilecek ÇIRAK' lar alınacaktır. •Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı, •Gıda Güven..

Kayseri

Otomasyon Makine Çizim Teknikeri

Bross Tekstil

Çorap sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Çorap otomasyon makinalarında teknik çizim ve kurulum yapabilecek, teknik anlamda destek sağlayabilecek, Makina üzerinde ergonomi ve diğer teknik işle..

Tekirdağ

Makine Otomasyon Teknikeri

Bross Tekstil

Çorap sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Çorap otomasyon makinalarında teknik çizim ve kurulum yapabilecek, teknik anlamda destek sağlayabilecek, Makina üzerinde ergonomi ve diğer teknik işle..

Tekirdağ

Kasiyer / Forum Kayseri

BAYDÖNER

Forum Kayseri Avm'de yer alan restoranımızda çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip kasiyerler arıyoruz. - Tercihen Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümü mezunu, - Tercihen en az 1 yıl..

Kayseri

Satış Danışmanı ( İstanbul Bayrampaşa Forum AVM )

Media Markt

İstanbul Bayrampaşa Forum AVM'de bulunan MediaMarkt mağazamızda istihdam edilmek üzere, satış danışmanı takım arkadaşları aranmaktadır. En az Lise veya dengi okul mezunu Perakende sektöründe, mağ..

İstanbul

Forum Kayseri - Döner Ustası

HD Holding

Türkiye’nin önde gelen restoran zincirlerinden biri olan şirketimizin, Forum Kayseri AVM' de bulunan olan HD İskender restoranında görevlendirilmek üzere Döner Ustası ve Yardımcıları arayışımız b..

Kayseri | Melikgazi

Kalfa / Forum Kayseri Avm

BAYDÖNER

Forum Kayseri Avm'de yer alan restoranımıza mutfak bölümünde, aşağıdaki niteliklere sahip döner/iskender kalfası aranmaktadır. ARANILAN NİTELİKLER: •İskender ürün hazırlığından en az 2 yıl deneyiml..

Kayseri

İngilizce Öğretmeni Americanlıfe Çorum

American Life Language Institute

AmericanLIFE Dil Okulları Çorum Şubemizde Part-Time ve Full-Time görevlendirilmek üzere İngilizce öğretmeni alımı yapılacaktır. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Avrupa Dil Portfol..

Çorum

Satış Danışmanı Mersin Forum

Dagi

1984 yılından beri perakende sektörünün köklü firması, iç giyim markası Dagi; modaya bakış açısı, ve fark yaratan vizyonu ile hızla büyüyen organizasyonumuzun başarı hikâyesine ortak olarak, Mersin Fo..

Mersin

123
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.