barmen

Barmen/Barmaid

BARUT FETHİYE SENSATORİ

Barmen | The Residence at TUI Sensatori Barut Fethiye | Fethiye Kurum Adı: BHM Otelcilik A.Ş. Departman Adı: Yiyecek ve İçecek Pozisyon Adı: Barmen Şehir : Muğla/Fethiye ŞİRKETİMİZ ve POZİSYON ..

Barmen-Barmaid

Radisson Blu Bosphorus Hotel

Welcome guests Attend to tables Open and serve wine/champagne Prepare garnishes Stock ice glassware and paper supplies Set up and maintain cleanliness of bar area Process all payment methods and compl..

Barmen Barmaid Vakko Patisserie Bodrum Palmarina Yalıkavak

Vakko Patisserie Petit Four

Vakko Patisserie markamızın Bodrum Yalıkavak Palmarina AVM'de yer alan şubesi için "Barmen/Barmaid" unvanı ile 2019 yılı için dönemsel çalışma arkadaşı arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Yüksek Oku..

Muğla

Mett Hotel Beach Resort Barista

METT Hotel & Beach Resort Bodrum

METT Hotel & Beach Resort, Bodrum Sunset Hospitality Group, dünya çapında benzersiz deneyimler yaratan, trendleri belirleyen tasarım anlayışı, hizmet odaklı kültür ye yüksek kaliteli konseptlerin harm..

İstanbul

Starbucks Engelli Barista Aydın

Starbucks

Shaya 2002 yılında, Kuveyt merkezli Alshaya Grubu'nun Türkiye yatırımı olarak kurulmuştur. Shaya Moda-Hazır Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye'de temsil ettiği u..

Aydın

Bayan Barmaid

Park Elite Bar

Şişli Elmadağ'da bulunan güvenli ve elit bar.Bünyemizde çalışmak üzere Bayan Barmaid arayışımız bulunmaktadır.  Şişli Elmadağ'da bulunan güvenli ve elit mekanımızda,22:00 - 05:00 arası dolgun ücretle..

İstanbul

Barista Bodrum

Caffe Nero Gıda Ürünleri

Bodrum'da bulunan ve açılacak mağazalarımız için, Midtown AVM Yalıkavak Marina Bodrum Merkez "Milano’da değilseniz en iyi kahve” ünvanına sahip markamız için kahveye tutkuyla bağlanacak barist..

Muğla

KARAYOLU VE ALTYAPI İŞLERİ FORMENİ

NESCE İNŞ.ENERJİ VE TİC.A.Ş.

********** FORMEN********YENİ BAŞLAYACAK OLAN KARAYOLU VE OSB YAPIM İŞLERİ PROJELERİMİZDE; * ALTYAPI VE KARAYOLU ŞANTİYE İŞLERİNDE EN AZ 10 DENEYİMLİ* SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN* EKİP ÇALIŞMASINA U..

Barista Egeli Ritim

Caffe Nero Gıda Ürünleri

İzmir Egeli Ritim Güzelbahçe'de açılacak mağazamız için, "Milano’da değilseniz en iyi kahve” ünvanına sahip markamız için kahveye tutkuyla bağlanacak baristalar (kahve hazırlama uzmanları) arıyo..

İzmir

Mett Hotel Beach Resort Barmen

METT Hotel & Beach Resort

METT Hotel & Beach Resort Sunset Hospitality Group, dünya çapında benzersiz deneyimler yaratan, trendleri belirleyen tasarım anlayışı, hizmet odaklı kültür ye yüksek kaliteli konseptlerin harmanlayara..

İstanbul

Barboy Vakko Patisserie Palmarina Yalıkavak

Vakko Patisserie Petit Four

"Vakko Patisserie Bodrum Palmarina Yalıkavak" şubesi 2020 sezonu için dönemsel "Barboy" unvanı ile çalışma arkadaşı arıyoruz. • Turizm Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulu mezunu • Tercihen 1 yıl..

Muğla

Barmen

Bisquitte

Bahçeşehir Gölet mevkinde yeni açılacak zincir Cafe-Restoran işletmelerimiz için ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.Min. 2 yıl tecrübe Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,yaptığı işi g..

İstanbul | Avrupa Yakası | Esenyurt

Barmen Barmaid

Kucuk Velic Hotel

Barmen Alınacaktır...

Gaziantep | Şehitkamil

Barmen

Harmony Denizcilik

Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz.B&uum En az ilköğretim mezunu iseniz,18 -55 yaş aralığında iseniz,S..

Ankara

Barista Aeropark Caffe Nero

Caffe Nero Gıda Ürünleri

İstanbul- Pendik'de bulunan Aeropark mağazamız için, "Milano’da değilseniz en iyi kahve” ünvanına sahip markamız için kahveye tutkuyla bağlanacak baristalar (kahve hazırlama uzmanları) arıyoruz!..

İstanbul

Barista Taksim Narmanlı Han Caffe Nero

Caffe Nero Gıda Ürünleri

İstanbul - Taksim Narmanlı Han mağazamız için, "Milano’da değilseniz en iyi kahve” ünvanına sahip markamız için kahveye tutkuyla bağlanacak baristalar (kahve hazırlama uzmanları) arıyoruz! Tutkusunu..

İstanbul

Araç Çekici Ve Bartın Burmer Oto

Bartın Burmer Oto Kurtarma Vin

Bartın Burmer Oto Kurtarma Vinç Hizmetleri Mağazacılık Yatırım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’Nde Ağır Vasıta Şoförlük Deneyimi Olan, Src 4 Belgeli, Bay, Araç Çekici Ve Kurtarıcı Platform Ope..

Bartın

Barmen Barmaid

İskelem Otel Restoran Turizm İ

İskelem Otel Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Sağlam,Dinamik,Güler Yüzlü Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.Kalacak Yer İmkanı Sağlanacaktır...

Muğla | Ula

Garson / Barmen

Şirket Bilgileri Gizli

İşin Özeti Ürünlerin/hizmetlerin sunulması. Sorumluluk Alanı Otel misafirleri. Satış noktasında sunulan yiyecek ve içecek. İşin Tanımı Misafirin karşılanması ve &u..

Toplam 33 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.