aydin

Gıda Mühendisi

Dentat Yemek

AYDIN NAZİLLİ MERKEZDE YEMEK TECRÜBESİ OLAN GIDA MÜHENDİSİ VEYA TEKNİKERİ ARANMAKTADIR...

Aydın | Nazilli

Aşçı Yardımcısı

Dentat Yemek

AYDIN NAZİLLİ' DE UĞUR SOĞUTMA BÜNYESİNDEKİ MUFTAK'TA AŞÇI YARDIMCISI OLARAK ÇALIŞACAK PERSONELLER ALINACAKTIR...

Aydın | Nazilli

Bulaşık Personeli

Dentat Yemek

AYDIN NAZİLLİ' DE UĞUR SOĞUTMA FABRİKASI İÇERİSİNDE BULUNAN MUTFAKTA BULAŞIK YIKAMA İŞİNDE GÖREVLENDİRİLECEK BAYAN PERSONELLERE İHTİYAÇ VARDIR...

Aydın | Nazilli

Personel (İdari)

Tuğba Kuruyemiş

Aydın'da bulunan fabrikamızda çalışacak en az lise mezunu Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye od..

Aydın

Bayan Tezgahtar

Özgür Unlu Mamülleri

İŞYERİMİZDE UNLU MAMÜLLER SATIŞ BÖLÜMÜNDE VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞABİLECEK BAYAN TEZGAHTARLAR ALINACAKTIR.VARDİYA SAATLERİ AYIN 1-15 TARİHLERİ ARASI 06:30-16:00 AYIN 15-30 TARİHLERİ ARASI 12:30-22:00 ..

Konya | Selçuklu

Satış Pazarlama Elemanı

İrem Yapı

Aydın Merkez'deki yapı ve dekorasyon firmamız bünyesinde çalışacak;Sahada firmamızın tanıtımı yaparak müşteri kazandıracak,Bay bayan,Satış pazarlama elemanı aranıyor...

Aydın

Otel İşletmecisi

Seahorsedeluxe Hotel

Otel İŞletmecisi arayışımız bulunmaktadır.  En az 3 yıl iş deneyimi olan,Özverili disiplinli çalışma saatlerine uyan insan ilişkileri düzgün,Aydın Didim bölgesinde çalışacak adayların başvurularını b..

Aydın

GÖKTÜRK BÖLGESİ ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

AKCAM ÖZEL GÜVENLİK VE DANIŞMANLIK A.Ş

AKCAM ÖZEL GÜVENLİK BÜNYESİNDE GÖKTÜRK BÖLGESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZ İÇİN ÖGG KİMLİK KARTI BULUNAN DENEYİMLİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY PERSONELLERE İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR. PROJE ŞARTLARI: 2+2+2..

İstanbul

Satış Şefi

PİRİM GIDA VE MEŞRUBAT

- Müşteri portföyünü genişletmek - Mevcut müşterilerde satış ve iş potansiyelini geliştirici uygulamalar yapmak - Satış ve pazarlama aktivitelerini koordine etmek - Cari takibini yapmak - Aydın Kuşada..

Aydın

Aydın Kuşadası Marina Part Time Satış Temsilcisi

D&R

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak büyümeye devam ediyoruz. Aydın Kuşadası Marina D&R mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Part ..

Aydın

Aydın Söke Part Time Satış Temsilcisi

D&R

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak büyümeye devam ediyoruz. Aydın Söke D&R mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Part Time Satış ..

Aydın

Müşteri Temsilcisi Aydın

TAM FAKTORİNG

Tam Faktoring A.Ş. çalışanlarının başarısı ile hızla büyümeye devam ediyor. Görev aldığı bölge kapsamında şirketimiz ürünlerinin tüm tüzel kişilere satışını hedefler paralelinde gerçekleştirmek, Yeni..

Aydın

Temizlik Görevlisi / Aydın

EUBSA TURKEY

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; AYDIN'DA BULUNAN ALIŞVERİŞMERKEZİMİZİN SİNEMA SALONU İÇİN * TERCİHEN TEMİZLİK İŞİNDE TECRÜBELİ * EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU * MERKEZ BÖLGESİNE ULAŞIM SORU..

Aydın | Merkez

Ekspertiz Uzmanı

Aydın Oto Ekspertiz Ltd. Şti.

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Aydın şubesine Boya - kaporta ekspertiz uzmanı alınacaktır. • B sınıfı sürücü belgesine sahip, • Aktif olara..

Aydın | Aydın Merkez

Satış Temsilcisi

Lima Dış Ticaret Ve Teknoloji

İstanbul Şişli merkezli şirketimizde ÖZELLİKLE AVRUPA YAKASINDA pazarlama için çalışacak iş arkadaşları arıyoruz. Arkadaşımızdan beklentimiz saha da araç bakım ürünleri kimyasallarının tanıtılması ve..

İstanbul | Avrupa Yakası | Şişli

Üretim Planlama Sorumlusu

Bahçeden İste Tarım Gıda Ltd Şti

Şirketimiz muhtelif meyvelerin paketlenerek zincir marketlere satışını yapmaktadır. İstanbul merkezli bir firmayız. Aydın ve Gaziantep illerinde dönemsel yürüttüğümüz proje faaliyetlerinde ön hazırlık..

İstanbul | Anadolu Yakası | Kartal

Asistan

Bahçeden İste Tarım Gıda Ltd Şti

Şirketimiz muhtelif meyvelerin paketlenerek zincir marketlere satışını yapmaktadır. İstanbul merkezli bir firmayız. Aydın ve Gaziantep illerinde dönemsel yürüttüğümüz proje faaliyetlerinde ön hazırlık..

İstanbul | Anadolu Yakası | Kartal

Tekstil Mühendisi

Aydın Mensucat

Aydın Mensucat Döşemelik Kumaş A.Ş. ‘nin İSTANBUL/ İkitelli tesisinde YETİŞTİRİLMEK üzere; yeni mezun; TEKSTİL MÜHENDİSLERİ alınacaktır. Üniversitelerin Tekstil mühendisiği bölümünden mezun, İngili..

İstanbul

Aydın Didim Akbük Carrefoursa Süpermarket Görevlileri

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi

Şirket / İş Tanımı Aydın Didim Akbük'de açılacak olan CarrefourSA Süpermarketimizde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diy..

Aydın

123
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.