amasya iş ilanları

Mobilya Montajcısı Bütüner Ev Gereçleritic

Bütüner Ev Gereçleritic Sanltd

Bütüner Mobilya’Da Çalışacak Mobilya Montaj Elemanı Aranmaktadır.Kişi Tercihen Src 4 Belgeli Ve B Sınıfı Ehliyetli Olmalıdır.mobilya montajsı..

Amasya | Amasya

Araçlı Kurye

Akıllı Lojistik

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI -Tercihen en az Lise mezunu, -Dağıtım sektöründe ve dağıtım operasyonlarında tecrübeli, -Düzenli, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, -Diksiyonu düzgün, -SRC4 bel..

Amasya

Satış Danışmanı Uzmanı Osman Koçalan

Osman Koçalan

En Az Lise Mezunu , Bay Satış Elemanı Alınacaktırdeneyimli..

Amasya | Amasya

Araçlı Operasyon Elemanı- Amasya

MNG KARGO

İş Tanımı ; Amasya şubelerimizde “Araçlı Operasyon Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere,Tercihen lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC belgesine sahip,Psikoteknik test belg..

Amasya

Elektrik Teknikeri

ELEKTRİK TEKNİKERİ - AMASYA Yönetim ve İnsan Kaynakları danışmanlık hizmetlerini verdiğimiz enerji üretim firması için “Elektrik Teknikeri” arayışımız bulunmaktadır. İdeal adaylar; vardiya düzeni içe..

Amasya | Suluova

Amasya Mağaza Yöneticisi

Schafer

Züccaciye sektörünün öncü firmalarından olan SCHAFER olarak biz; Amasya Park AVM 'de bulunan mağazamız için Mağaza Yöneticisi olarak görev yapacak çalışma arkadaşımızı arıyoruz. Bu önemli pozisyon..

Amasya

Mobil Ekip Yönetmeni

Aegon Emeklilik ve Hayat

AEGON Türkiye çalışanları olarak biz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun güvenilir finansal çözümler sunarız. En iyi olmaya yönelik hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, AEGON Türkiye büyüyen ekibine s..

Amasya |

Araçlı Operasyon Elemanı- Amasya / Merzifon

İş Tanımı ; Amasya Merzifon şubemizde “Araçlı Operasyon Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere,- Tercihen lise mezunu, - B sınıfı sürücü belgesine sahip, - Tercihen araç ile kurye ..

Amasya | Merzifon

Sürücü-Amasya-Suluova

MNG KARGO

Amasya Suluova şubemizde "Sürücü" olarak görevlendirilmek üzere, takım arkadaşları aramaktayız.  Tercihen lise mezunu, En az C sınıfı sürücü belgesine sahip, SRC belgesine sah..

Amasya | Suluova

Stajyer

Vellness

Yeni açılan aktif yaşam kulübüne farklı branşlarda çalışma arkadaşları alınacaktır.Görüşmeler yüzyüze gerçekleşmekte Ciddi lider ruhlu,Kariyer isteyen,Part time, full time çalışabilecek,Eğitime açık,S..

Amasya

Şube Müdürü (Amasya-Suluova)

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.

Şube operasyonlarının ve ekibin yönetilmesi Günlük şube işleyişinin planlanması Müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli aksiyonların alınması Düzenli müşter..

Amasya

Saha Destek Elemanı

Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama

İNSAN İLİŞKİLERİM ÇOK İYİDİR, BENDEN DE GÜLER YÜZLÜSÜ YOK, MÜŞTERİLERİ İKNA ETMEK BENİM İŞİM DİYORSANIZ EKİP ARKADAŞIMIZ OLARAK BAŞVURULARINIZI BEKLİYORUZ… Tütün sektöründe lider firmamız adına, anla..

Amasya | Merzifon

Pizza Ustası Erat İth İhr

Erat İth.İhr.Gıd.Sanve Ticaret

Tecrübeli Pizza Yapım Ustası AranıyotEn Az Ücret : 2325,7 TL (AGİ Dahil Değil)PİZZA YAPIMINI BİLEN..

Amasya | Amasya

Araçlı Operasyon Elemanı- Amasya / Suluova

MNG KARGO

İş Tanımı ; Amasya Suluova şubemizde “Araçlı Operasyon Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere,Tercihen lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC belgesine sahip,Psikoteknik test ..

Amasya | Suluova

Ziraat Mühendisi Oluzlu Tarım Hayvancılık

Oluzlu Tarım Hayvancılık Nakli

En Az 2 Yıl Tecrübesi Olan, Erkek , Tercihen Zirai İlaç Bayii Belgesi Olan Ziraat Mühendisi Alınacaktır. Tel: 0533 725 7139TECRÜBELİ..

Amasya | Merkez | Amasya

Ön Muhasebe

Birsu Waterone Su Arıtma Teknolojileri

AMASYA DA YENİ AÇILACAK OLAN ŞUBEMİZE ELEMAN ALIMI OLACAKTIR. -ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN, -TELEFONLARA BAKACAK, -OFİS İŞLEYİŞİNİ YÜRÜTECEK, TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ..

Amasya | Merzifon

Saha Operasyon Elemanı Kurye - Amasya

MNG KARGO

Amasya şubelerimizde "Saha Operasyon Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.  • Müşterilerden gelen kargoların zamanında ve hasarsız bir şekilde yaya araçlı olara..

Amasya

Temizlik Görevlisi

Bms Group

Amasya Merkez cadde de bulunan ulusal mağazamızda Parttime temizlik personeli olarak görev alacak temizlik elemanı alınacaktır. maaş +sgk+yemek+yol (hafta da 30 saat çalışma ayda 120 saat çalışma)..

Amasya | Merkez

Mağaza Müdürü Karadeniz Bölgesi

MAD PARFUMEUR

Türkiyenin parfüm markası Mad Parfumeur, mağazalarında görev alacak Mağaza Müdürleri arıyor. Mad Parfumeur perakende mağazamızda görev alarak markamızı temsil etmek, Merkez yönetim tarafından belirle..

Amasya |

12
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.