amasya

Stajyer

Vellness

Yeni açılan aktif yaşam kulübüne farklı branşlarda çalışma arkadaşları alınacaktır.Görüşmeler yüzyüze gerçekleşmekte Ciddi lider ruhlu,Kariyer isteyen,Part time, full time çalışabilecek,Eğitime açık,S..

Amasya

Şube Müdürü (Amasya-Suluova)

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.

Şube operasyonlarının ve ekibin yönetilmesi Günlük şube işleyişinin planlanması Müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli aksiyonların alınması Düzenli müşter..

Amasya

Saha Destek Elemanı

Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama

İNSAN İLİŞKİLERİM ÇOK İYİDİR, BENDEN DE GÜLER YÜZLÜSÜ YOK, MÜŞTERİLERİ İKNA ETMEK BENİM İŞİM DİYORSANIZ EKİP ARKADAŞIMIZ OLARAK BAŞVURULARINIZI BEKLİYORUZ… Tütün sektöründe lider firmamız adına, anla..

Amasya | Merzifon

Kurumsal Saha Satış Temsilcisi İşkur

Takışoğulları Bilgi ve İletişim Hiz.Ltd.Şti

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Distribütörlüğünü yaptığımız, Türkiyenin Lider GSM Firması TURKCELL Markası ile çalışacak, belirtilen niteliklere sahip ''İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı '' kapsamında çal..

Amasya

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Telenus Çağrı Merkezi

10 yılın verdiği deneyimle yeni iş yerimizde,Müşteri desteği,..

Amasya

Teknik Sorumlu

Amasya Lihkab

LİHKAB (Lisanslı Harita Kadastro Bürosu) irtibat ofisi teknik sorumlusu. Asgari MYO mezunu, Merkez ofisten yönetilen irtibat ofisinde, kuruluşumuzu temsil edebilecek, İş disiplini yüksek, Sosyal medy..

Amasya | Merzifon

Gratis Mağaza Müdürü - Amasya

GRATİS

..

Amasya

Gratis Mağaza Müdür Yardımcısı - Amasya

GRATİS

..

Amasya

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.