adıyaman iş ilanları

Kaynakçı Oksijen Ve Güvenç Taşımacılık Gıda

Güvenç Taşımacılık Gıda Teksti

Kaynak Yapımı,Bant Ayarı,Konveyon Şase İmalatında Çalışacak Eleman AlınacaktırKaynakçı,Elek operatörü ve konkasörcü alıcaktır...

Adıyaman

Konkasör Operatörü Kırma Güvenç Taşımacılık Gıda

Güvenç Taşımacılık Gıda Teksti

Kum Ocağımızda Çalışmak Üzere Konkasör Operatörü İhtiyacımız VardırKUM OCAĞIMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE KONKASÖR OPERATÖRÜ İHTİYACIMIZ VARDIR..

Adıyaman

Maden Mühendisi Özen Havalandırma Prefabrik

Özen Havalandırma Prefabrik İn

Maden İşinden Anlayacak Mühendise İhtiyacımız VarEn Az Ücret : 1 TLEn Çok Ücret : 1 TLTecrübeli veya tecrübesiz de olabilir...

Adıyaman

Satış Danışmanı Uzmanı Mavi Gıd

Mavi 1 Gıd A Otomotiv İnşaat E

Marketimizin Şarküteri-Manav Reyonlarında Çalışabilecek Tecrübeli Bay-Bayan Eleman Alınacaktır..

Adıyaman

Müşteri Temsilcisi Home Agent ( Evden Çalışma ) Adıyaman

Tempo Çağrı Merkezi

• Gelen çağrıları pozitif ve güler yüzlü yaklaşım ile belirlenmiş kurallar doğrultusunda yanıtlamak, • Müşteri taleplerine ve beklentilerine uygun çözümler bulmak, • Gerekli durumlarda ilgili birimler..

Adıyaman

Müşteri Temsilcisi Home Agent( Evden Çalışma) Adıyaman

Tempo Çağrı Merkezi

İŞ TANIMI • Kampanyalar ürün ve hizmetler ile ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak • Satış hedefleri doğrultusunda projelerde yer alan ürünlerin telefonla satışını gerçekleştirmek İçinde ..

Adıyaman

Fizikçi Gtc Güneş Sanayi

Gtc Güneş Sanayi Ve Ticaret An

Özgün Teknolojiyle Türkiye İklimiyle Uyumlu Fotovoltaik Güneş Modülleri Üreten Fabrikamızın Üretim Bölümüne, Adıyaman Da Kalıcı Olarak Kalabilecek, Fabrikamızın Gelısımıne Öncü Olabilecek , Disiplin V..

Adıyaman

Bilgisayar Mühendisi Gtc Güneş Sanayi

Gtc Güneş Sanayi Ve Ticaret An

Özgün Teknolojiyle Türkiye İklimiyle Uyumlu Fotovoltaik Güneş Modülleri Üreten Fabrikamızın Üretim Bölümüne, Adıyaman Da Kalıcı Olarak Kalabilecek, Fabrikamızın Gelısımıne Öncü Olabilecek , Disiplin V..

Adıyaman

Adıyamanda Hasta Bakıcı

KALİTE İNSAN KAYNAKLARI

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile Adıyamanda ikamet etmektedir. Ailenin; 82 yaşındaki babasının bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek alzheimer hasta bakıcı arayışımız bul..

Adıyaman

Kadın Hostes

Innovation Entertainment

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda Görev Almak Üzere; Hostes Ol..

Adıyaman | Adıyaman Merkez

Mağaza Satış Danışmanları (Adıyaman)

Panço

Çocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Adıyaman Park AVM'de bulunan bayimizde görev yapabilecek, aşağıdaki nitelikl..

Adıyaman

Adıyaman - Mağaza Müdürü

Simit Sarayı

Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu ile büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 12.500 çalışanı ile 25 ülkede günde 1.000.00..

Adıyaman | Merkez

Confıdent Mağaza Satış Personeli ( Adıyaman )

Confident Alışveriş Merkezi

Beyaz Eşya, Elektronik, Mobilya, Halı, Ev Tekstili, KEA ve Zücaciye gruplarındaki ürünlerin perakende olarak taksitle satıldığı alışveriş merkezi zincirinin ADIYAMAN merkez mağazasında çalıştırılacak;..

Adıyaman

Saha Elemanı

Hakan Bilgisayar

Bilgisayar ve ağ sistemleri üzerine faaliyet gösteren bir firmayız.  Modem kurulumundan anlayan Saha Elemanı alınacaktır.Şartlar yüz yüze görüşülecektirİlgili adayların başvurularını bekliyoruz...

Adıyaman

Mağaza Şefi Adıyaman Park

In Street

ADIYAMAN PARK IN SREET mağazamızda görevlendirmek üzere MAĞAZA ŞEFİ aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri ..

Adıyaman

İş Makineleri Bakım Güvenç Taşımacılık Gıda

Güvenç Taşımacılık Gıda Teksti

Makinaların Bakım YağlanmasıMAKİNALARIN BAKIM YAĞLANMASI..

Adıyaman

Temizlik Görevlisi Nilay Moda Tekstil

Nilay Moda Tekstil Sanayi Ve T

Tekstil Fabrikasında Çalıştırılmak Üzere Temizlik Bayan Görevlisi Alınacaktır. Yaş 18 -40 Arası.temizlik bayan görevlisi alınacaktır...

Adıyaman

Vasıfsız Personel Eleman Temizlik İlgi Restoran Yönetim

İlgi Restoran Yönetim Organiza

Apartman Ve Daire Temizliğinde Çalıstırılacak Personeller Arıyoruz.Sürücü Belgesi : A2 [Deneyim: 2(Yıl)] ve B [Deneyim: 2(Yıl)]En Az Ücret : 2150 TL (AGİ Dahil Değil)En Çok Ücret : 2300 TLEN AZ 2 YIL ..

Adıyaman

Kasiyer 6 Halit Balıcak Osmanlı

Halit Balıcak (Osmanlı Market)

Marketimizde Çalıştırlmak Üzere En 1 Yıllık Deneyimi Olan Bayan Eleman Alınacaktır.Sosyal Olanaklar : Yemekhane DesteğiEn Az Ücret : 2324 TL (AGİ Dahil Değil)En Çok Ücret : 2325 TLEN AZ 1 YILLIK MARKE..

Adıyaman

12
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.