Yozgat iş ilanları

Deneyimli Mekanik Ustaları ve Kalfaları

Uzman Oto Servis

Ankara Ostim'de bulunan oto servisimize;DeneyimliMekanik ustaları veKalfaları alınacaktır...

Yozgat

Muhasebe Elemanı

Kolatar Ev Consept

Muhasebe Elemanı Merhaba mağzamızda Muhasebe ve Satış Temsilcisi olarak çalışacak,Uzun süreli çalışacak,Bay ve Bayan personel aramaktayız.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.Erkek adayların aske..

Yozgat

Superonline Teknik Servis Uzmanı

ANADOLU TELEKOMÜNİKASYON

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türk..

Yozgat

Cnc Operetörü

Özel Turkuaz Sağlık Hizmetleri

Yozgatta üniversite içeresinde buluna firmamıza ait cnc operotorü aranmaktadır. Gece vardiyası için irtibat: Ahmet Motorcu 05416198969..

Yozgat | Merkez

Proje Yöneticisi

Sardunya Gıda

1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yuk..

Yozgat

Satış ve Pazarlama Danışmanı

Kolatar Ev Consept

Mağaza içerisinde müşteriye ürün tanıtımı ve tezgahtarlık yapmak üzere Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.  Mağazalarımızda uzun süre çalışmayı arzu eden,Deneyimli veya kendisine meslek edinmey..

Yozgat

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.