Yomra iş ilanları

Muhasebe Elemanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Ofisimizde Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere ; Tercihen Üniversite , Meslek Yüksek Okulu ve /veya Ticaret Lisesi mezunu, Tercihen muhasebe bürosunda stajını ..

Trabzon | Yomra

Rezervasyon Sorumlusu

İbk Turizm

Seyahat ecentemiz bünyesinde rezervasyon departmanında çalışacak ; -İyi derecede İngilizce bilen -İkna kabiliyeti yüksek -Dış görünüşüne özen gösteren -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek -T..

Trabzon | Yomra

Ön Muhasebe Elemanı

Hamzaoğlu Ambalaj San Gıda

ŞİRKETİMİZ MUHASEBE DEPARTMANINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; MESLEKLE ALAKALI YÜKSEKOKUL MEZUNU TRABZON-YOMRA-AKÇAABAT GÜZERGÂHINDA İKAMET EDEN BİLGİSAYAR-OTOMASYON-TİCARİ MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ 30-40..

Trabzon | Yomra

Müdür Yardımcısı

Ts Club Cevahir

Trabzon Cevahir Alışveriş merkezinde çalışmak üzere; Dış görünüşüne önem veren, Kişisel gelişimine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek İletişim becerileri yüksek, en az bir yıl ..

Trabzon | Yomra

Satış Pazarlama Danışmanı

York Efc Yabancı Dil & Danışmanlık

YORK Uluslararası Tercüme, çeviri hizmetleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Satış ve Pazarlama Personeli olarak mevcut müşteri portföyünü koruyarak geliştirmek ve yeni müşteriler kazandırmak, ..

Trabzon | Yomra

Satış Danışmanı

Ts Club Cevahir

TSCLUB CEVAHİR firmamız bünyesinde Trabzon Cevahir AVM de görevlendirilmek üzere 18 - 27 yaş aralığında; Dış görünüşüne önem veren, Kişisel gelişimine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum göst..

Trabzon | Yomra

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.