Yeşilyurt iş ilanları

Aşçı

Dutpınar Gıda Sanayi Ve Ticare

İşyeri Adı:Dutpınar Gıda San. Ve Tic.Ltd.Şti.İşyerinin Faaliyet Alanı: Süt Ve Süt ÜrünleriYapacağı İşler: AşçıAranan Özellikler: İletmenin Yemeklerini YapacakÇalışma Saatleri Ve Tatil Günü: 08:00-17:0..

Malatya | Yeşilyurt

Kamyon Şoförü

Acemoğulları Beton Kum Ocağı N

İşyeri Adı: Acemoğulları Beton Kum Ocağı Nak Harf Tic Ltd.Şti İşyerinin Faaliyet Alanı: Maden(Taş) OcağıYapacağı İşler: Maden(Taş) Ocağından Beton Santrallerine Ve Proje Alanlarımıza Mıcır(Agrega) Nak..

Malatya | Yeşilyurt

Mutfak Görevlisi

Yeşim Erdem

İşyeri :Yeşim ErdemMeslek:Mutfak GörevlisiGereken Özellikler:Bayan Kuaförümzde Çalışacak Hamarat Yetenekli Ayrıca Personellerin Sabah Ve Öğlen Yemeklerini Yapacak – Mutfak Temizliği V.S. Konular..

Malatya | Yeşilyurt

Gazaltı Mıg Mag Eliz Sömek İlsomak

Eliz Sömek (İlsomak Ekmek Fırı

İşyerinin Faaliyet Alanı:…Bakım-OnarımYapacağı İşler:…Fırın Makineleri Üretim Bakım Onarım İşinde KaynakçıAranan Özellikler:En Az İlköğretim MezunuÇalışma Saatleri Ve Tatil Günü:…Det..

Malatya | Yeşilyurt

Mühendisler

Ilsan Tekstil San Tic A.Ş ***

İşyeri Adı:… Ilsan Tekstilİşyerinin Faaliyet Alanı:…Entegre TekstilYapacağı İşler:…Kumaş Boyama İşletmesinin Kalite Kontrol Bölümünde Çalışacak..

Malatya | Yeşilyurt

Motosikletli Kurye

Anadolu Restoran İşletmeleri L

Anadolu Restaurant (Mc Donalds) Bünyesinde İstihdam Edilecek Aktif Motosiklet Kullanabilen A2 Ehliyetli Kurye Talebidir.İşyerinin Faaliyet Alanı: Yiyecek-İçecekAranan Özellikler:DeneyimliA2 Ehliyetli2..

Malatya | Yeşilyurt

Otomotiv Teknolojisi Teknikeri

Dursungiller Otomotiv Makina İ

İşyeri Adı:Dursungiller Oto Serisİşyerinin Faaliyet Alanı:Oto ServisYapacağı İşler:Araba TamiriAranan Özellikler:-Ehliyeti Olmak– Askerliğini Yapmış Olmak-Bilgisayar Kullanmayı Bilmek-Motor Bölü..

Malatya | Yeşilyurt

Anestezi Teknikeri

Özel Divan Hastanesi

İşyeri Adı:…Özel Divan Hastanesiİşyerinin Faaliyet Alanı:…Sağlık HizmetleriYapacağı İşler:…Anestezi..

Malatya | Yeşilyurt

Bayan Kuaförü

Şener Eroğlu Bay Bayan Çocuk K

İşyeri Adı: Şener Eroğluİşyerinin Faaliyet Alanı:…Berber Ve Kuaför HizmetleriYapacağı İşler:…İşinde Profesyonel, Deneyimli Bayan Kuaförlüğü Yapacak ..Aranan Özellikler:Bayan 20-50 Yaş Aras..

Malatya | Yeşilyurt

Oto Bakım Onarımcısı

Ersan Petrol Ürünleri Taşımacı

İşyeri Adı:Ersan Pet.Ürü.Taş.Dep.Dağ.Ltd.Şti.İşyerinin Faaliyet Alanı:Karayolu İle Yük TaşımacılığıYapacağı İşler: Atölye Kalfası / Mercedes Tırlardan Anlayan Ustanın Yanında Kalfalık Yapabilecek Gere..

Malatya | Yeşilyurt

Ebe

Özel Divan Hastanesi

İşyeri Adı:…Özel Divan Hastanesiİşyerinin Faaliyet Alanı:…Sağlık HizmetleriYapacağı İşler:…Ebe..

Malatya | Yeşilyurt

Alüminyum İmalat İşçisi

Egea Alüminyum Sanayi Ve Ticaret

İşyeri Adı:…Egea Aliminyum İşyerinin Faaliyet Alanı:…Aliminyum Doğrama Ve İmalat Yapacağı İşler:…İmalat İşçiliğiAranan Özellikler: Egea Aliminyum Adlı Firmanın İmalat Bölümünde Çalış..

Malatya | Yeşilyurt

Vasıfsız Personel Eleman Temizlik

Mastaş Malatya Beton Mamülleri

İşyeri Adı: Mastaşİşyerinin Faaliyet Alanı: İnşaatYapacağı İşler: İdari Binada Çay, Kahve Ve Temizlik İşleriAranan Özellikler: Lise Mezunu, 23 – 35 Yaş Arası BayanÇalışma Saatleri Ve Tatil Günü:..

Malatya | Yeşilyurt

Elektro Mekanik Montaj

Baydemir Makina İmalat Mühendi

İşyeri Adı: Baydemir Makineİşyerinin Faaliyet Alanı: Modüler Su Deposu Ve Hidrofor Üretimi Ve MontajıYapacağı İşler: Hidrofor Üretim Ve MontajAranan Özellikler: Mekanik UstasıÇalışma Saatleri Ve Tatil..

Malatya | Yeşilyurt

Ahşap Mobilya İmalat

Villa Deccor

İşyeri Adı:Villadecor- Ova Mutfak İşyerinin Faaliyet Alanı:Mobilya İmalatı Yapacağı İşler:Mobilya Üretimi (İç Oda Kapı V.B. Üretimi )Yapmaktadır. Aranan Özellikler:Tecrübeli-TecrübesizAskerlik Problem..

Malatya | Yeşilyurt

Demir Doğramacı

Nurka Yapı Teknolojileri Orman

İşyerinin Faaliyet Alanı: Çelik Kapı İmalat Ve MontajıYapacağı İşler: Çelik Kapı İmalatında Çalışacak Demir Doğrama Ustası Alınacaktır,Aranan Özellikler: Demir Ve Sac Doğrama Şekillendirme İşeri Yapab..

Malatya | Yeşilyurt

Elektrik Pano Montaj

Baydemir Makina İmalat Mühendi

İşyeri Adı: Baydemir Makineİşyerinin Faaliyet Alanı: Modüler Su Deposu Ve Hidrofor Üretimi Ve MontajıYapacağı İşler: Elektrik / Pano YapımıAranan Özellikler: Elektrik UstasıÇalışma Saatleri Ve Tatil G..

Malatya | Yeşilyurt

Vasıfsız Personel Eleman

Baydemir Makina İmalat Mühendi

İşyeri Adı: Baydemir Makineİşyerinin Faaliyet Alanı: Modüler Su Deposu Üretimi Ve MontajıYapacağı İşler: Beden İşçisiAranan Özellikler: Su Deposu Üretim Ve MontajÇalışma Saatleri Ve Tatil Günü: 08:30 ..

Malatya | Yeşilyurt

Kapıcı

İstanbul E Vleri 2. Sitesi Kat

İşyeri Adı:…İstanbul Evleri 2.Sitesiİşyerinin Faaliyet Alanı: Site YönetimiYapacağı İşler:…Site İçerisinde Kapıcı Olarak ÇalışacakAranan Özellikler:Bay 25-35 Yaş ArasıÇalışma Saatleri Ve T..

Malatya | Yeşilyurt

Toplam 13 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.