Yakutiye iş ilanları

Satış Temsilcisi

Açem Mağazası

yüksek maaş , temiz ortam ve mağazamız sadece bayan ürünleri sattığı için tertemiz aile ortamı içinde çalışacak eleman aramaktayız...

Erzurum | Yakutiye

Gayrimenkul Danışmanı

Çınar Emlak

ÇINAR EMLAK OFİSİMİZE İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ MÜŞTERİYLE İLGİLENECEK GAYRİMENKUL SATIŞI VE KİRALAMASI YAPABİLECEK GİRİŞKEN DİKSİYONU DÜZGÜN DENEYİMLİ BAYAN ELEMAN ARANIYOR MAAŞ + DOLGUN PRİM..

Erzurum | Yakutiye

Turizm Acenta Personeli

Cemre Turizm Ve Organizasyon / Seyahat Acentası

Turizm Seyahat Acentasında Çalışacak; *Seyahat engeli olmayan(Yurt içi tur ve gezi organizasyonlarımızda görevlendirilecek) *Diksiyonu düzgün *Bilgisayar kullanmasını bilen *Halkla ilişkileri iyi ola..

Erzurum | Yakutiye

Ön Satış Elemanı

Şahika Boya Ve Kimya A. Ş.

Aktif araç kullanabilen müşteri ilişkileri konusunda yetenekli, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış çalışma arkadaşları arıyoruz...

Erzurum | Yakutiye

Pazarlama Elemanı

Ertürk Dönmez Sigorta Ltd. Şti.

SİGORTA ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EMEKLİ BAY ELEMANLAR ALINACAKTIR.. NOT: EMEKLİ OLMA ŞARTI VAR...

Erzurum | Yakutiye

Kargo Takip Görevlisi

İncesu Deri Züccaciye İth İhr San Tic Paz Ltd Şti

İnternet'ten yaptığımız ürün satışı için bizimle birlikte; Hızlı,atik ve pratik ,mümkünse kargo işlerinde tecrübeli bir iş arkadaşı arıyoruz. Firmamız 40 küsür yıllık bir firmadır. İşe alacağımı..

Erzurum | Yakutiye

Ön Muhasebe Elemanı

Cemre Turizm Ve Organizasyon / Seyahat Acentası

Turizm Seyahat Acentasında Çalışacak; *Diksiyonu düzgün *Bilgisayar kullanmasını bilen *Halkla ilişkileri iyi olan *35 yaşı geçmemiş *Genç,dinamik *Çalıştığı yere değer katan,gelişime açık,kariyer ya..

Erzurum | Yakutiye

Özel Güvenlik Görevlisi - Erzurum-Yakutiye

Firma Adı Gizli

ERZURUM Yakutiye ilçesinde bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış (silahlı-silahsız) İyi ..

Erzurum | Yakutiye

Depo Elemanı - Erzurum

İş Tanım ve Genel Nitelikler: 21-44 yaşları arasında, Yakutiye ilçesine ulaşımı kolay olan, Depo personeli olarak çalışmış ve deneyimi olan, Bay personeller aranmaktadır. Pozisyonumuz dönemsel olup ..

Erzurum | Yakutiye

Anketör

Anadolu Araştırma

Sahada full-time veya part-tıme çalışacak bay & bayan anketörler alınacak..

Erzurum | Yakutiye

Büro Elemanı

Tek Yapı Mühendislik

Büromuzda çay temizlik ve yemek yapabilecek bayan calisma arkadası aranmaktadir. Ilgilenenlerin telefonla dönüş yapmaları rica olunur..

Erzurum | Yakutiye

Saha Satış Temsilcisi

Dizayned

Dizayned internet Hizmetleri bünyesinde Saha Satış pozisyonunda pirim usulü çalışacak arkadaşlar aranmaktadır. Saha satış departmanımızda çalışmak üzere; Sahada çat kapı ve yüz yüze satış konusunda..

Erzurum | Yakutiye

Temsilci - Yakutiye

Aras Kargo

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 41 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle..

Erzurum | Yakutiye

Toplam 1 sayfa ilan mevcut.

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.