Yıldırım Bursa iş ilanları

Garson Servis Elemanı

Emin Tekin

30 Yaşa Kadar Garsonluk Yapacak, Aynı Zamanda Kasayla Da İlgilenecek Bayan Çalışan Alınacaktır...

Bursa | Yıldırım

İlik Düğmeci İlik G Z Tekstil

G-Z Tekstil Konfeksiyon Sanayi

İhracata Yönelik Bayan Giyimi Üzerine Faaliyet Gösteren Büyümekte Olan Firmamıza; Deneyimli Düz – Overlok , İlik Ve Düğme Makinalarını Bilen, Makineciler Alınacaktır.Servis Güzergahımız Geniştir..

Bursa | Yıldırım

Kasiyer

Malkoç Konfeksiyon Tekstil İnş

Müsterilernin Aldığı Ürünlerin Mikro Programı İle Listelenip Kasa Ve Paketleme Sürecine Destek Olmak Terçihan Sevkiyatta Ve Kargolama Sürecinde Çalışmış Bayan Çalışma Arkadaşı Alınacaktır. Servis Yokt..

Bursa | Yıldırım

Sevkiyat Görevlisi

Berkay Durmaz

Firmamızda İstihdam Edilmek Üzere ;**Paketleme,Kolileme Ve Yükleme İşlerini Yapacak Personel Alınacaktır.**Tek Vesait Yol Ücreti Ve Yemek Desteği Mevcuttur.**Çalışma Saatleri 08:00-16:00,Haftada 2 Gün..

Bursa | Yıldırım

Vasıfsız Personel

Sina Özel Sağlık Hizmetleri A.

*Yıldırım Doruk Hastanesi’ Nde Çalıştırılmak Üzere Temizlik, Telefon Santral Operatörlüğü, Sekreterlik Bölümlerinde Değerlendirilmek Üzere 1 Kişi Bay-Bayan Engelli Personel Alıncaktır.*Görüşmeye..

Bursa | Yıldırım

Asansör Montaj İşçisi

Bursalift Asansör Makina Elekt

*Daha Önce Mekanik Ve Elektrik Montaj Ustası Yanında Çalışmış,*Minimum 2 Yıl Tecrübeli,*Asansör Bakımları Ve Temel Arızaları Yapabilecek Nitelikte,*B Sınıfı Ehliyetli Ve Aktif Araç Kullanabilen,*Kendi..

Bursa | Yıldırım

Makineci Dikiş

Politet Te Kstil Konfeksiyon S

*Makinacı :En Az 2 Yıl DeneyimliEkip Çalışmasına YatkınAktif, Disiplinli, Titiz ÇalışanServis Güzergahlarımız ;Kestel, Gürsu, Ankara Yolu, Çevre Yolu, Soğanlı, Kanalboyu, Hamitler, Yunuseli, Emek, Cum..

Bursa | Yıldırım

Son Ütücü

Politet Te Kstil Konfeksiyon S

Son Ütü Personeli :En Az 2 Yıl DeneyimliErkek, Askerliğini TamamlamışEkip Çalışmasına Yatkın..

Bursa | Yıldırım

Vasıfsız Personel Eleman

Şefika Yıldız

Çicekçi Olarak Hizmet Veren İş Yerimizde , Çiçek İşinden Anlayan Ya Da Yetiştirilmek Üzere , 18 – 33 Yaş Arası En Az İlköğretim Mezunu , 1 Kadın Personel İstihdam Edilecektir.Yıldırım Da Oturanl..

Bursa | Yıldırım

Makineci Dikiş

Dincer Tura

Konfeksiyon Atölyesinde Penye Gurubu Bebe Ürün İmlatı Yapılan Firmamızda Tecrübeli Makineci Aranmaktadır.( Overlok -Reçme -Meç ) 20-40 Yaş Arası En Az 10 Personel İstihdam Edilecektir.Çalışma Saatleri..

Bursa | Yıldırım

Ahşap Mobilya İmalat

Zensan Tekstil İnşaat Taahhüt

Mobilya İmalatı Konusunda Deneyimli. Yatar Ve El Takımlarını Kullanabilen , Mobilya Dolap Şifonyer Yatak Gibi Ürünleri Yapabilen Mobilya Ustası Alınacaktır.Servis Ve Öğle Yemeği Vardır...

Bursa | Yıldırım

Vasıfsız Personel Eleman

Belenay Te Kstil Boya Baskı Ap

Firmaya Kumaş Paketleme Mesleğinde Çalıştırılmak Üzere Bay-Bayan Engelli Personeller Alınacaktır...

Bursa | Yıldırım

Tekstil Makineci

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti.

Bursa Yıldırım Vatan Mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza deneyimli, overlok bilen "Düz Makineci" çalışma arkadaşları alınacaktır. Çalışma saatlerimiz: 07:0..

Bursa | Yıldırım

Isıtma Ve Sıhhi

Ümmühan Çay

Sıcak Su Üzerine Deneyimli Sıhhi Tesisatçı Arıyoruz.Servis Ve Yemek Vardır...

Bursa | Yıldırım

Şoför Yük Taşıma

Dadaş Taşımacılık Lojistik Tur

Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, E Sınıfı Ehliyeti Olan, Src 2 Ve 4 Belgeleri Ve Psikoteknik Belgesi Güncel Olan, Bursa Yıldırım Ve Osmangazi De İkamet Eden En Az 2 Yıl Deneyimli Kamyon Şoförü İhtiyacı..

Bursa | Yıldırım

Pazarlamacı

Nazlı Ismaıl Amet

Tabela Ünvanı Balkan Ciğercisi Olan Firma İçin, Aktif Araç Kullanabilen Bay Pazarlamacı Alınacaktır. Servis Ve Ya Yol Parası Firmayla Görüşülecektir. İlana Başvurduktan Sonra Firma İle İletişime Geçin..

Bursa | Yıldırım

Ön Muhasebeci

Bebekevi Tekstil Konf.San.Tic.

Mağazamızda Çalışmak Üzere, Muhasebe, Müşteri İle İlgilenip Satış Ve Pazarlama Yapabilecek, Tercihen Deneyimli , Bayan Ön Muhasebe Personeli İstihdam Edilecektir. Çalışma Saatleri Haftaiçi 08:00-19:00..

Bursa | Yıldırım

Cnc Lazerle Kesme

Termal Otomasyon Ürünleri Bakı

2 Yıllık Fakulte Mezunu Yada Meslek Lisesi Mezunu Yetiştirilmek Üzere Deneyimli Yada Deneyimsiz 2 Bay Elaman Aranmaktadır...

Bursa | Yıldırım

Metocu Numaratör

Doğru Bebe Giyim Tekstil Sanay

Üretim Firmamızın Tasnif Bölümünde Çalıştırılmak Üzere;Kalite Kontrolde Daha Önce Çalışmış,Meto Bilgisi Olan (Meto Basabilen),Bilgisayar Bilgisi Olan,Biten Model Çuvallarının Kesimhaneye Taşınması Ve ..

Bursa | Yıldırım

Toplam 22 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.