Trabzon iş ilanları

Mağaza Satış Temsilcisi

Kampüs İletişim (Turkcell Bayi)

Trabzon Ortahisar Konaklar Mah.'deki bayimize TURKCELL BAYİMİZDE ÇALIŞACAK AKTİVASYON İŞLEMİ YAPABİLECEK TURKCELL HAT SATIŞI YAPABİLECEK, MAĞAZA İÇİ AKSESUAR SATIŞI YAPABİLECEK, MÜŞTERİ ODAKLI ÇA..

Trabzon | Merkez

Kurumsal Satış Temsilcisi

TURKCELL SUPERONLINE KOÇ İLETİŞİM ABONE MERKEZİ

Kurumsal Çözüm Merkezi' mizin sorumlu olduğu belirli bölge içinde mevcut kurumsal müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarına yönelik yeni hizmet / ürün - servis taleplerinin karşılanması amacı ile at..

Trabzon

Satış Temsilcisi

Kampüs Iletişim (Turkcell Bayi)

Turkcell mağazamızda çalışacak Tercihen bu sektörde daha önce çalışmış aktivasyon ve satış konusunda deneyimli çalışma arkadaşı arıyoruz.....

Trabzon | Trabzon Merkez

Doğal Gaz Polietilen Serkan Yılmaz

Serkan Yılmaz

Karadeniz Teknik Üniversitesi İçerisinde Yer Alan Projede Doğalgaz Alt Yapı İşinde Polietilen Boru Döşeme Ve Elektrofüzyon Yöntemi İle Kaynaklarının Yapılması İşlerinde Çalışacak Personel Aranmaktadır..

Trabzon

Satış Temsilcisi

Dizaynstore Market Place

Şirketimiz Bünyesinde Çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip personel alımı yapılacaktır. Digitürk Çağrı Merkezi Departmanı; - Tercihen Daha önce Çağrı Merkezinde Çalışmış - Tam zamanlı Çalışabilecek ..

Trabzon | Trabzon Merkez

Çağrı Merkezi -Müşteri Temsilcisi

Ay-Mar Ticaret

AY-MAR Group Şirketleri bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "'Müşteri Temsilcisi " aranmaktadır. • En az lise mezunu, • Telefonda etkili iletişim kurabilen, diksiyonu dü..

Trabzon | Merkez

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Engelli Trabzon

Turkcell Global Bilgi

Müşteriden gelen çağrılardaki taleplerin karşılanarak çözüme kavuşturulması Müşteri memnuniyetinin sağlanarak kaliteli hizmet sunulması Kariyerine Turkcell Global Bilgi’de yön vermek istiyorsan En ..

Trabzon

Mağaza Sorumlusu

Marnero Mobilya Ltd. Şti

En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu Satış ve pazarlama alanında 3 yıl deneyimli Diksiyonu düzgün ve konuşma akıcılığı olan İkna kabiliyeti, iletişim yeteneği ve sorumluluk bilinci yüksek, Di..

Trabzon | Trabzon Merkez

Saha Satış Temsilcisi

TURKCELL SUPERONLINE KOÇ İLETİŞİM ABONE MERKEZİ

Telekomünikasyon sektöründe satış ve pazarlama hizmetleri yapmak.Şirket satış hedeflerini ulaşabilmek adına eylem planları hazırlayacak, sahada uygulayıp sonuç odaklı çalışacak takım arkadaşları arıyo..

Trabzon

Saha Satış Temsilcisi

KOÇ İLETİŞİM BİLİŞİM YAZILIM

Telekomünikasyon sektöründe satış ve pazarlama hizmetleri yapmak.Şirket satış hedeflerini ulaşabilmek adına eylem planları hazırlayacak, sahada uygulayıp sonuç odaklı çalışacak takım arkadaşları arıyo..

Trabzon | Merkez

Depo Sevkiyat Elemanı

Aht Tekstil

GENEL NİTELİKLER · Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, · Depo sevkiyat ve stok takip bilgisi olan, · Ürün depo yönetiminde 1-2 yıl deneyimli, · Microsoft Office ve ERP pr..

Trabzon | Merkez

Satın Alma Uzmanı

Ay-Mar Ticaret

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI AY-MAR Group Şirketleri bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satın Alma Uzmanı" aranmaktadır. • Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, • ..

Trabzon | Merkez

Araçlı Operasyon Elemanı- Trabzon

MNG KARGO

İş Tanımı ; Trabzon şubelerimizde “Araçlı Operasyon Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere,Tercihen lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC belgesine sahip,Psikoteknik test bel..

Trabzon

Saha Operasyon Elemanı Kurye - Trabzon

MNG KARGO

Trabzon şubelerimizde "Saha Operasyon Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.  • Müşterilerden gelen kargoların zamanında ve hasarsız bir şekilde yaya araçlı olar..

Trabzon

Depo Sorumlusu

Mimsan Grup

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Isı ve enerji sektörünün farklı dallarında faaliyet gösteren ve Ülkemizin önde gelen Kuruluşları arasında yer alan MİMSAN GRUP Şirketlerinden MİMSAN ENDÜSTRİ KAZANLARI A...

Trabzon | Araklı

Kat Hizmetleri Personeli

Ravza Grup Otelcilik Turizm Inş. San Ve

Şirketimizin Uzungöl Turizm Bölgesinde bulunan otelimizde çalışmak üzere 6 adet Kat Hizmetleri Personeli alınacaktır. Genel Özellikleri Kat hizmetleri personelinin genel özellikleri şunlardır: İyi gi..

Trabzon | Çaykara

Muhasebe Elemanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Ofisimizde Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere ; Tercihen Üniversite , Meslek Yüksek Okulu ve /veya Ticaret Lisesi mezunu, Tercihen muhasebe bürosunda stajını ..

Trabzon | Yomra

İşletme Müdürü

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Sektöründe Lider Firmamız için Trabzon ‘da bulunan GIDA için görevlendirilmek üzere; • Tercihen Üniversite mezunu, • En az 3 yıllık Restoran Yöneticiliği deneyimine sa..

Trabzon | Merkez

Satış Şefi

DOĞUŞ ÇAY

Sorumluluğundaki bölgede sıcak satış saha operasyonunu yönetmek Satış ekibini denetlemek, yönlendirmek ve performanslarını değerlendirmek Ürünlerin sahada satış noktalarına düzenli ulaştırılmasını ve ..

Trabzon

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.