Tokat iş ilanları

Satış Danışmanı Tokat Novada AVM

U.S. Polo Assn.

Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçl..

Tokat

Satış Danışmanı Tokat Novada AVM

Dagi

1984 yılından beri perakende sektörünün köklü firması, iç giyim markası Dagi; modaya bakış açısı, ve fark yaratan vizyonu ile hızla büyüyen organizasyonumuzun başarı hikâyesine ortak olarak, Tokat Nov..

Tokat

Gratis Satış Danışmanı - Tokat

GRATİS

..

Tokat

Satış Destek Elemanı Tokat

Team Fores HR

- Hazırlık, MYO veya Lisans öğrencisi, - Tokat da ikamet eden, - Perakende mağazacılık konusunda daha önce "Satış Destek” konusunda tecrübe edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, - Ekip..

Tokat

Pide Ustası - Tokat Novada

Pidem

Pide Restorancılığı'nda Türkiye'nin önde gelen markası olan Pidem markamızın Tokat Novada AVM'de bulunan PİDEM restoranımızda görevlendirilmek üzere; "Pide Ustası" aramaktayız.WhatsApp Başvu..

Tokat | Merkez

Mağaza Part Time Satış Danışmanı Tokat Novada

Madame Coco

Perakende Sektöründe yurt içinde 252, yurt dışında 49 mağazasıyla Türkiye’nin en başarılı “Ev Tekstili & Dekorasyon Ürünleri” markası olan ve dünya markası olma yolunda yurt dışında büyüyen Madame Coc..

Tokat

Ön Muhasebe Elemanı

F&Q

Danışmanlığını yaptığımız özel bir okulun Ön Muhasebe Elemanı arayışı bulunmaktadır.  Deneyimli veya deneyimsiz,Alanda mutlaka yeterliliği olan,İlgili programları bilen ya da öğrenmeye hevesli,İşinde..

Tokat

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.