Samsun Sam iş ilanları

Ön Muhasebe Elemanı - Ofis Sekreteri

Çağal Medikal

Ön muhasebe ve ofis sekreterliği yapıcak tam zamanlı takım arkadaşı arıyoruz...

Samsun | Atakum

Çocuk Gelişimi Ve Okul Öncesi Öğretmeni

Güneş Akademi Anaokulu

Şubemizde tam zamanlı çalışmak üzere deneyimli, sınıf sorumluluğu alabilecek okul öncesi öğretmenleri aramaktayız...

Samsun | Atakum

Resepsion

Samsun Kapris Hotel

SİGARA KULLANMAYAN, Otel işleyişine hakim, Üniversite mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, BAY eleman aranıyor, İş Türü: Tam zamanlı..

Samsun | İlkadım

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Organize Sanayi bölgesinde Yeni başlayacak projemizde tam zamanlı görevlendirilmek üzere, A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı sü..

Samsun | Tekkeköy

E-ticaret Elemanı

Jaju Baby

Firmamızın e-ticaret siteleri üzerinden gelen telefon trafiğini yönetebilecek. Hepsiburada, N11, GittiGidiyor gibi sanal pazarlarda ürün giriş ve güncelleme yapabilecek, E-ticaret sitelerimize paneli ..

Samsun | İlkadım

Sekreter

Hüseyin Özdemir Hukuk Bürosu

Büronun genel tertip düzeni ile ilgilenecek Sekreter arayışımız bulunmaktadır.  Güler yüzlü, prezantable, pratik, tercihen İlkadım'da oturan,Prezantable,Pratik düşünebilen,PART TIME (tam zamanlı olma..

Samsun

Ebe

SAMSUN ÖZEL LİMAN HASTANESİ

Samsun Özel Liman Hastanemizde görevlendirilmek üzere ; '‘EBE’' çalışma arkadaşları aramaktayız. Ebelik Meslek Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi Ebelik bölümü mezunu, Tanı tedavi ve yak..

Samsun

Muhasebe Personeli

Ilkadım Osgb

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı Muhasebe ve Finans konularında deneyimli personel alımı yapılacaktır. Aradığımız Nitelikler; - Tercihen Üniversitelerin İİBF bölüml..

Samsun | İlkadım

Muhasebe Finans Personeli

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı Muhasebe ve Finans konularında deneyimli personel alımı yapılacaktır. Aradığımız Nitelikler; - Tercihen Üniversitelerin İİBF bölüml..

Samsun | İlkadım

Muhasebe Personeli

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı muhasebe ve finans konularında deneyimli '' Muhasebe Personeli '' alımı yapılacaktır. Hafta İçi 08:30 - 18:00 Cu..

Samsun | İlkadım

Satış Temsilcisi

Sam Halı

mobilya ve halı satış deneyimi olan çalışma arkadaşları alınacaktır...

Samsun | İlkadım

Satış Mühendisi Samsun

Tekyaz Teknolojik Yazılımlar

Teknolojik Yazılımlar ve Mak. Tic. A.Ş SOLIDWORKS, CIMATRON ve SOLIDCAM Geleceğe birlikte yön vermeye var mısın? Endüstri 4.0’ın olmazsa olmazlarından olan CAD/CAM teknolojilerini, dünyayla eş zamanlı..

Samsun

Finans Ve Muhasebe Müdürü

Kutluser Inşaat Malzemeleri Ltd Şti

Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ,işletme ,iktisat ,maliye veya ilgili bölümlerinden mezun, * Muhasebe ve Finans alanında tercihen en az 5 yıl deneyimli, * Mali mevzuat ve uygulamalara hakim, Bütçe..

Samsun | Çarşamba

Ingilizce Öğretmeni - Englısh Teacher

Englısh Master Language School

İş Tanımı Samsun/İlkadım Çiftlik Caddesi'nde bulunan dil okulumuzda görev alabilecek İngilizce Öğretmenleri aramaktayız. Aranan Nitelikler ( Türk öğretmen için ) ; Üniversitelerin İngiliz veya Amer..

Samsun | İlkadım

Samsun Teknik Servis Takım Lideri

Mapp Pazarlama

‘’Tam Zamanlı’’ olarak görev almak üzere;’’ Teknik Hizmet Asistanlarının’’ aşağıda belirtilen alanlarda yönetiminden sorumlu olacak Teknik Servis Takım Lideri arayışımız bulunmaktadır. -’’ Teknik Hiz..

Samsun

Manikürist Samsun

Watsons

Watsons Hakkında Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.000 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşt..

Samsun

İhale Ve Proje Sorumlusu

Raymarin Inşaat San. Ltd. Şti.

Tercihen EKAP ihale süreçlerini bilen 4734 K.İ.K. ve ihale mevzuatına göre ihale dosyası hazırlamayı bilen tüm ihale süreçlerin de aktif rol alacak ve organize edebilecek İnsan ilişkileri ve iletişim..

Samsun | İlkadım

Karadeniz Bölge Satış Müdürü

S.S.A. KİMYA SAN. VE TİC. AŞ.

Şirket hedef ve bütçeleri doğrultusunda belirlenen satış hedeflerinin ve aksiyonların bölgede gerçekleştirilmesini sağlamak Müşteriler ile etkin iletişim kurmak geliştirme..

Samsun

Yapı Laboratuvarı Teknik Personel

Yapıtest Laboratuvar Hizm. Tic. San. Ltd. Şt

Samsun Merkez' de bulunan yapı laboratuvarımız için; Samsun Atakum' da ikamet eden, Samsun Havza İlçesinde bulunan toplama istasyonumuz için; Havza' da ikamet eden, Samsun Bafra İlçesinde bulunan topl..

Samsun | Bafra

12
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.