Sakarya iş ilanları

Engelli Satış Danışmanı Sakarya Geneli

Flo Mağazacılık

SAKARYA FLO mağazalarımızda görevlendirmek üzere ENGELLİ SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek ..

Sakarya

Forklift Operatörü

Sakarya Bölgesinde kurumsal bir fabrikanın Sevkiyat bölümünde vardiyalı olarak, dolgun ücret ile çalışacak,Forklift kullanabilen belgeli,tecrübeli bay personeller alınacaktır. İrtibat: 0533 123 64 ..

Sakarya | Adapazarı | Arifiye | Sapanca

Satış Danışmanı Serdivan

Twist

İpekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu Serdivan Twist Mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; ..

Sakarya

Bayan Yönetici Asistanı

Centrum-21

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE 30 YILLIK TECRÜBEMİZLE UZMAN KADROMUZLA TÜRKİYENİN KER YERİNE PROFESYONELCE HİZMET VE BAYİLİK VERMEKTEDİR... BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI KRİTERLERİMİZ : - ..

Sakarya | Adapazarı

Bay Muhasebe Elamanı

Dönmez Mali Müşavirlik-Doğan Dönmez

MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE 22-26 YAŞ ARALIĞINDA BAY STAJYER ELAMAN ARANIYOR...

Sakarya | Adapazarı

Üretim Personeli

Sakarya'da fabrikada çalışacak Tecrübeli Bay Personeller alınacaktır. YETKİLİ KİŞİ İLETİŞİM: 0533 123 64 42..

Sakarya | Adapazarı | Arifiye | Erenler | Sapanca

Bölge Operasyon Uzman Yardımcısı

SÜRAT KARGO

Bölgesine bağlı şubelerdeki kargoların dağıtım/alım operasyonlarının zamanında ve sorunsuz şekilde yürütülmesini sağlamak, Saha içerisinde müşteriden gelen talepler doğrultusunda kalite kontrol oper..

Sakarya

Gayrimenkul Satış Danışmanı

Demircan Garanti Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetler

RE/MAX; 1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 95 Ülkede, yaklaşık 6.100 Civarı şubesi ve 90.000'e yakın Gayrimenkul Danışman olarak çalışan..

Sakarya

Sigorta Teknik Personeli

Acentemizde çalışacak, tercihen erkek, Anadolu Sigorta ve veya Sompo japan ekran tecrübesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Çalışma pratiği ofis ağırlıklı olacaktır...

Sakarya | Adapazarı

Sakarya Agora AVM Part Time Satış Danışmanı

Greyder/Kavsan Ayakkabı

Bu ilana girerek Perakende sektörünün yükselen yıldızı olan şirketimizde yüksek kazançlı kariyer imkanları ile bir başarı hikayesi yazmak için ilk adımı atınız. Hedefe giden yolda birlikte yürümek, hı..

Sakarya

Traksiyoner Akü Ustası

İş makinaları akü bakımlarını ve servisini yapmakta olan firmamıza bu işten anlayan veya bu işte kendini geliştirebilecek bir elemana ihtiyacımız vardır. Daha önce starter aküde çalışmış eli yatkın ol..

Sakarya | Erenler

Vasıfsız Eleman

Şirketimiz servis departmanında çalışmak üzere fren bakım onarım,mekanik veya kaynak işleri yapabilecek vasıflı veya vasıfsız ,Askerliğini yapmış, Şirket çalışma saatlerine özen gösteren çalışma arkad..

Sakarya | Adapazarı

İnşaat Mühendisi

Avrasyam Müh. Mim. Inş. Ve San. Tic. Ltd

*ÜNİVERSİTELERİN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN *DAHA ÖNCE KAMU İŞLERİNDE AKTİF GÖREV ALMIŞ *METRAJ,HAKEDİŞ,KESİN HESAP YAPABİLEN *ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM GÖSTEREBİL..

Sakarya | Serdivan

Satış Danışmanları Ve Kasiyerler

Giysa Mağazacılık

GİYSA olarak çağdaş, akılcı, başarılı ve ailenizin tercih ettiği Türkiye’nin giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuzu sürdürüyoruz. Çeyrek asırdır, koşulsuz müşteri memnuniyeti am..

Sakarya

Satış Destek - Tadım Personeli

Mass Direct

12 MART VE 14/15 MART TARİHLERİNDE ADAPAZARI SERDİVAN DA STAND GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞACAK BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR. İLETİŞİM İÇİN 0530 875 07 77 İLGİLİ KİŞİ DİLEK HANIM..

Sakarya | Adapazarı

Cnc Dik İşleme Operatörü/ Plastik Kalıp

Ada Bermak Makine

Plastik Enjeksiyon Kalıp sektöründe çalışmış, Cnc Dik İşleme operatörü, SOLIDCAM kullanabilen deneyimli eleman aranmaktadır...

Sakarya | Serdivan

Halkla İlişkiler

Bercislina Güzellik

Güzellik merkezimize diksiyonu düzgün ikna kabiliyeti yüksek konuşkan bakımlı düzenli bayan satış temsilcisi..

Sakarya | Adapazarı

Satış Danışmanları

Fenerium

Sarı Laciverte tutkuyla bağlı olan,spor yapmayı seven ve spora sempati duyan, sarının yanına sadece laciverti yakıştıran,hayatını yeri geldiğinde Fenerbahçe fikstürlerine göre yönlendiren, mağaza içer..

Sakarya

Aşçı

sodexo

SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak hendek 'deki projemizde değerlendirmek üzere; - Bay bayan - tecrubeli - 30-50yaş aralığın da - aşçı irtibat :0 530 851 18 39..

Sakarya | Hendek

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.