Rize iş ilanları

Pano İmalatı - Elektrikçi

ASANSÖR PANOSU İMALATINDA ÇALIŞACAK PANO KONUSUNDA DENEYİMLİ- OTOMASYON KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ EN AZ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK VEYA ELEKTRONİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN. ELEMANLAR ALINACAKTIR..

Rize | Merkez

Mağaza Müdürü Rize

Atasun Optik

Minimum 3 yıl perakende/ mağazacılık sektöründe tecrübe kazandım Müşterilerle ilişkim çok iyidir İkna ve iletişim gücümle herkesi etkilerim Ekibimi en doğru şekilde yönetirim Geleceğe yönelik hedefler..

Rize

Mobilya Montaj Elemanı

Bellona

Bellona ve mondihome mobilyada çalışacak Sevkiyat montaj ustası aranıyor..

Rize | Rize Merkez

Satış Danışmanı (Boyner Rize)

hummel

En az lise mezunu Perakende sektöründe kariyer hedefleyen Güleryüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı Tam zamanlı çalışabilen Rize' de ikamet eden Görevli olduğu alanda satış arttırmaya ve hedef..

Rize

Bay/Bayan Satış Sorumlusu

Firma Bilgileri Gizli

Bay/Bayan Satış Sorumlusu İşeyerimizde görevlendirilmek üzere Bay veya Bayan Satış Sorumlusu arkadaşlar aranmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz...

Rize

Bay & Bayan Satış Sorumlusu

Seçkin Züccaciye

İŞYERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAY veya BAYAN SATIŞ PERSONELLERİ ALINACAKTIR. Başvurularınızı online yapınız...

Rize | Rize Merkez

Mağaza Müdürü Rize

Yves Rocher Türkiye

Fransız Bitkisel Kozmetik devi Yves Rocher, markasında Rize mağazalarımızda görev alacak Mağaza Müdürü arıyor. Yves Rocher perakende mağazamızda görev alarak markamızı temsil etmek, Satış Müdürü ve B..

Rize

Makine Teknik Ressam

ASANSÖR ÇELİK İŞLERİ VE METAL KONSTRÜKSİYON İŞLERİNDE ÇİZİM YAPMIŞ UYGULAMADA BULUNMUŞ AUTOCAD VE SOLİDWORKS KONUSUNDA DENEYİMLİ TEKNİK RESSAMLAR ALINACAKTIR...

Rize | Merkez

Peyzaj Mimarı

Çotanak Peyzaj

RİZE ÇINAR ÇEVRE DÜZENLEME ŞİRKETİMİZDE GÖREVLENDİRİLECEK; İYİ DERECEDE AUTOCAD BİLEN 3D PROGRAMLARINDAN HERHANGİ BİRİNİ (SKETCHUP-LUMİON-3DMAX-ARCHİTECT) İYİ DERECEDE KULLANAN PHOTOSHOP PROGRAMINA HA..

Rize | Rize Merkez

Satış Elemanı

TUĞBA & VENN GİYİM

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen, Müşteri Memnuniyetini ve güleryüzü yaşam biçimi olarak benimseyen Tuğba Giyimde, Kariyer hayallerini yakalamak için sende bir adım at … En az lise mezunu, Dış gö..

Rize

Saha Operasyon Elemanı Kurye - Rize

MNG KARGO

Rize şubelerimizde "Saha Operasyon Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. Müşterilerden gelen kargoların zamanında ve hasarsız bir şekilde yaya araçlı olarak alı..

Rize | Pazar

Satış Danışmanı Part Time Rize Mağazaları

English Home

Türkiye’de 300, yurt dışında ise 150’yi aşkın mağaza sayısı ile yaşam alanlarını güzelleştiren dünya markası “English Home” ailesinin bir parçası olmak ister misin?” Mağazada satışa sunulan ürünlerim..

Rize

Optisyen Rize

Atasun Optik

Müşterileri güler yüzümle ve yüksek enerjimle karşılarım Müşterinin ürünler hakkındaki tüm soru işaretlerini çözerim Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda destek olurum Atölye işlemlerini gerçe..

Rize

Satış Uzmanı Rize

Atasun Optik

Müşterileri güleryüzle karşılayacak, Ürünler hakkında doğru bilgileri verecek, Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olacak takım arkadaşları arıyoruz. Not: Uygun görülen tüm adaylar,..

Rize

Mağaza Müdürü ( Rize Şimal Avm)

SUWEN

İç giyim alanında öncü, üstün tasarım ve üretim uzmanlığı ile inovatif, fonksiyonel, ulaşılabilir fiyat ve zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip olan Suwen, yeni açılacak Rize Şimal AVM mağaza..

Rize

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.