Ortahisar iş ilanları

Gazaltı Mıg Mag

Kahraman Çelik Yapı İnşaat Nak

Çağlayan’ Da Kahraman Çelik Yapıda Çalışacak , Askerliğini Yapmış, Gaz Altı Kaynakçısı Aranmaktadır..Yaş Kriteri Bulunmamaktadır. Müracaat 0462 331 2161 Bayram Bey..

Trabzon | Ortahisar

Çağrı Merkezi Elemanı

Caner Kurb An

Trabzon’ Da Bulunan Çağrı Merkezinde İstihdam Edilmek Üzere Bayan Çağrı Merkezi Elemanı Alınacaktır. Başvuru Yapmak İsteyen Adayların 0 535 013 13 33 Telefon Numarası Caner Kurban’Dan Rand..

Trabzon | Ortahisar

Asansör Bakım Ve Mert Asansör Mehmet

Mert Asansör (Mehmet Güleryüz)

İnşaat Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamız Mert Asansör’De İstihdam Edilmek Üzere Asansör Montaj Ve Bakım Konusunda Deneyimli En Az B Sınıfı Sürücü Belgeli, Aktif Araç Kullanabilen,Meslek Lise..

Trabzon | Ortahisar

Satış Danışmanı Uzmanı Semih Sarıalioğlu Saral

Semih Sarıalioğlu (Saral Gayri

Bu Talebe Saral Gayrimenkul İsimli İş Yerinde Emlak Satış İşinde Çalışabilecek, İkna Kabiliyeti, Motivasyonu, Özgüveni Yüksek, En Az Lise Mezunu, 30 Yaş Altı, Kesinlikle Aktif Araç Kullanabilecek, Kad..

Trabzon | Ortahisar

Çağrı Merkezi Müşteri

Kgm Güvenlik Ve Özel Eğitim Hi

Güvenlik Alarm Merkezi Operatörü Olarak Çalışabilecek Gelen Uyarılara Göre İlgili Yerler İle İletişime Geçebilecek Bay Personel Aranmaktadır..

Trabzon | Ortahisar

Pazarlama Sorumlusu

Sarne Isı Doğalgaz

Şirketimizde Proje Yönetiminden Anlayan , İhale Tecrübesi Olan, Isı Pompası , Vrf , Mekanik İşlerden Anlayan Bay Pazarlamacı Aranmaktadır.İletişim :Oğuz Karadeniz0539 822 18 14..

Trabzon | Ortahisar

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Kgm Güvenlik Ve Özel Eğitim Hi

Güvenlik Kamera Montajı Ve Kurulumu Yapabilecek Alanında Deneyimli B Sınıfı Sürücü Belgesine Sahip Bay Personel Aranmaktadır...

Trabzon | Ortahisar

Ön Muhasebeci

Marka İnşaat

İnşaat Malzemesi Satışı Yapılan Firmada Muhasebe Alanında Çalışacak Ayrıca Satış İşlerine De Yardımcı Olabilecek, Askerliğini Yapmış Bay Adaylar Aranmaktadır. Fatih, Aydınlıkevler Veya Tanjant Civarın..

Trabzon | Ortahisar

Argon Kaynakçısı Tığ

Güven Krom Metal Cam Sanayi İn

Güven Krom Metal Firmasında Argon Kaynakçısı Olarak Çalışacak Alanında Tecrübeli Personel Alınacak Olup Detaylar İşverenle Görüşülecektir...

Trabzon | Ortahisar

Mutfak Görevlisi

Kadir Kerem Ergül

Tirzik Mangalevi’Ne Mutfak Görevlisi Olarak Çalışabilecek 30 Yaş Altı Bayan Personel Alınacak Olup Çamlık, Soğuksu, Erdoğdu, Meydan Bölgesinde İkamet Etmesi Tercih Edilmektedir. Detaylar İşveren..

Trabzon | Ortahisar

Emlak Ve Emlak İlk Nur Gayrimenkul

İlk-Nur Gayrimenkul Ve İnşaat

İlk-Nur Gayrimenkul Ve İnşaat Firmasında Emlak Danışmanı Olarak Çalışabilecek,Deneyimli,Tercihen Sürücü Ehliyetli Kişiler Başvuru Yapabilir.İletişim:İrfan Çakmak:0532 3378495..

Trabzon | Ortahisar

Ön Muhasebeci

Karadeniz Elektrik Hiz.Tic.Ltd

Karadeniz Elektrik Firmasında Çalışmak Üzere En Az Lise Mezunu, 22-30 Yaş Arasında, Logo Programını Bilen, Deneyimli Bay Ön Muhasebeci Aranmaktadır.İlgilenen Adayların 0462 326 49 52 Nolu Telefon İle ..

Trabzon | Ortahisar

Ahşap Mobilya İmalat

Gülizar Bayraktar

Baza Ve Başlık İmalatı Yapan Firmada Çalışmak Üzere, Askerliğini Yapmış, 21-50 Yaşları Arasında, Yetiştirilmek Üzere 1 Usta Aranmaktadır.İlgilenen Adayların 0462 272 52 52 Nolu Telefon İle Ayşe Hanım&..

Trabzon | Ortahisar

Asansör Bakım Ve

Yurdakul Asansör San.Ser. Ve M

Yurdakul Asansör Firmasında Çalışmak Üzere, En Az Meslek Lisesinin Makine, Motor, Mekatronik, Elektrik, Elektronik Vb. Bölümlerinden Mezun, Tercihen Deneyimli Asansör Bakım Ve Onarımcısı Aranmaktadır...

Trabzon | Ortahisar

Mobilyacı

Sabahittin Satılmış

Atölyemizde Çalışacak Mutfak – Banyo Dolabı Ve Kapı İmalat Ve Montajı Yapabilecek Deneyimli Elaman Arıyoruz..Detaylar Ve Bilgi İçin Arayınız…..

Trabzon | Ortahisar

Aşçı Yardımcısı

Aycan Yemek

Pelitli’De Bulunan Aycan Yemek Firmasında İstihdam Edilmek Üzere 35 Yaş Altı Bay-Bayan Aşçı Yardımcısı Alınacaktır. Başvuru Yapmak İsteyen Adayların 0542 427 05 37 Telefon Numarası Zeynep Hanım&..

Trabzon | Ortahisar

Depo Görevlisi Gıda

Şenpiliç Gıda San.A.Ş.

Gece Vardiyasında Depoda Çalışabilecek, Gelen Ürünleri Tırdan İndirip Plasiyer Araçlarına Yükleyecek Adaylar İlana Başvurabilirler. Görüşmeler Murat Turan İle 0544 639 37 21 Numaralı Hattan Yapılacakt..

Trabzon | Ortahisar

Ön Muhasebeci

Başsutem Temizlik Hizmetleri S

Başsutem Temizlik Firmasında İstihdam Edilmek Üzere En Az Önlisans Mezunu Tecrübeli Bayan Ön Muhasebeci Alınacaktır. Başvuru Yapmak İsteyen Adayların 0 532 324 76 66 Telefon Numarası Oğuz Aslan’..

Trabzon | Ortahisar

Satış Danışmanı Uzmanı

Sefa Köse

Bebek Giyim Mağazamızda Çalışmak Üzere, En Az İlköğretim Mezunu, 20-30 Yaş Arası, Bayan Personel Aranmaktadır.İlgilenen Adayların 0530 551 57 61 Nolu Telefon İle Sefa Bey’Den Randevu Alabilirler..

Trabzon | Ortahisar

Toplam 9 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.