Orhangazi iş ilanları

Elektrik Teknisyeni

SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak orhangazi deki projemiz de değerlendirmek üzere, - bay - meslek yüksek okulu elektirik bölümü mezunu -bina bakım onarımda enaz 1 yıllık tecrubeli - 20-45 ..

Bursa | Orhangazi

Matematik Öğretmeni

Üçbüyükler Eğitim Ve Sanayi Ltd. Şti.

Alanında uzman takım çalışmasına yatkın matematik 1 - matematik 2 ve geometri alanında tecrübesi olan veya anlatımda sıkıntı yaşamayacak olan öğretmen arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz...

Bursa | Orhangazi

Mekanik Bakım Teknisyeni

Gİ GROUP

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, Seçme&Yerleştirme, İK danışmanlığı,..

Bursa | Orhangazi

Satış Danışmanı

Aldebaran Kimyevi Mad San ve Tic Ltd Şti

Su şartlandırma kimyasalları sektöründe 23 yıldır faaliyet gösteren firmamıza Satış Danışmanı alınacaktır. Seyahat engeli olmamalıdır. B sınıfı ehliyeti olmalıdır. Temsil yeteneği ve diksiyonu iy..

Bursa | Orhangazi

Matematik-geometri Öğretmeni

Özel Orhangazi Çizgi Özel Öğretim Kursu

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında Çalışmak üzere alanında deneyimli ve uzman tam ya da yarı zamanlı matematik ve geometri öğretmenleri Alınacaktır...

Bursa | Orhangazi

Aşçı

sodexo

SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak orhangazi 'deki projemizde değerlendirmek üzere; - Bay bayan - tecrubeli - 30-50yaş aralığın da - aşçı irtibat :90 549 797 49 12..

Bursa | Orhangazi

Kimya Mühendisi

Aldebaran Kimyevi Mad San ve Tic Ltd Şti

Su şartlandırma kimyasalları sektöründe 23 yıldır faaliyet gösteren firmamıza Kimya Mühendisi /Kimyager alınacaktır. Seyahat engeli olmamalıdır. B sınıfı ehliyeti olmalıdır. Temsil yeteneği ve di..

Bursa | Orhangazi

Beyaz Eşya Teknisyeni

Bsh Yetkili Servisi

Bursa Orhangazi bosch siemens profilo beyaz eşya yetkili servisine tecrübeli yada yetiştirmek üzere teknisyen aranmaktadır..

Bursa | Orhangazi

Makine Teknikeri

Polilas Ltd. Şti.

BURSA ORHANGAZİ'DE OTURUYOR OLMAK GEREKMEKTEDİR Meslek yüksek okullarının Makine bölümünden mezun Çizim programlarını kullanmayı bilen Esnek mesai saatlerine uyumlu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecr..

Bursa | Orhangazi

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.