Ordu iş ilanları

Sous Chef

Mavi Marin Boutique Hotel

- Sous Chef pozisyonunda tecrübeli, restoran ve kafeterya işletmelerinde en az 3 yıl deneyimli, - Mutfak, bütçe ve stok yönetimine hakim, - Tercihen Üniversitelerin veya Yüksekokulların ilgili bölümle..

Ordu | Ünye

Garson

Mavi Marin Boutique Hotel

- En az Lise mezunu, - Restoran, kafeterya işletmelerinde garson pozisyonunda en az 2 yıl deneyim sahibi, - Otelcilik ve servis tecrübesine sahip, - Takım çalışmasının gücüne inanan, - Tercihen Turiz..

Ordu | Ünye

Bakım Onarım Elektrik Elektronik Teknisyeniteknikeri

Clariant Türkiye

Özel kimyasal maddeler alanında dünyanın lider şirketleri arasında yer alan uluslararası firmamızın FatsaTesisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip End.Bakım Onarım Elektrik_Elektron..

Ordu

Satış Temsilcisi

Alfemo Mobilya

Ordu'da bulunan ALFEMO mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun Satış Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız. En az lise mezunu (tercihen Üniversite mezunu), Mağazacılık sektör..

Ordu | Ordu Merkez

Satış Danışmanı Ordu Adl

Adil Işık Group

Adil Işık Group olarak; adL ve Love my body markalarımızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Türkiye’de ve dünyada 15 ülkede 200’e yakın seçkin satış noktası ile ürünlerini moda severlere sun..

Ordu

Saha Satış-pazarlama Elemanı

Yeşil Enerji

Üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun Motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek Analitik düşünce becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Temsil ve ikna yeteneğine sahip Sahada çalışab..

Ordu | Ordu Merkez

Ordu Afta AVM Erkek Eleman

Funny Day

ORDU AFTA AVM'DE OLAN FUNNYDAY OYUN MAĞAZAMIZ İÇİN ERKEK PERSONEL ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR MAĞAZA İLETİŞİM:0 452 220 11 46 GÜLER YÜZLÜ DİKSİYONU DÜZGÜN ÇOCUKLARI SEVEN İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ S..

Ordu

Muhasebe Personeli

Beket Ray Bağlantı Sistemleri

Firmamızda çalışmak üzere Deneyimli Muhasebe personeli alınacaktır...

Ordu | Ünye

Cnc Operatörü Cad-Cam Bilen

Beket Ray Bağlantı Sistemleri

Firmamız bünyesinde çalışacak; cnc dik işleme tezgahlarına parça bağlayıp cam yapabilecek personel aranıyor...

Ordu | Ünye

Proje ve Uygulama Denetçisi (Mimar)

Şantiye Şefim Yapı Denetim Hizmetleri

Proje ve Uygulama Denetçisi (Mimar) Samsun  ve uygulama bölgesinde proje, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı yapı denetim firmasına,Denetçi belgesine sahip Mimar aranmaktadır.İlgili adayların başv..

Ordu

Garson

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Lütfen tecrübeli olmaya dikkat edelim.Tecrübesiz personel almıyoruz.Güler yüzlü devamlı çalışacak personele ihitiyacım Saat sıkıntısı olmayan,Esnek çalışma saatlerine uygun,Gece saat 01:00'e kadar çal..

Ordu

Çay Servis ve Temizlik Elemanı

Özel Ordu Teol Teorem Yabancı Dil Kursu

Kurumumuzda çalışmak üzere;Boş zamanlarında sekreteryada da durabilecek Çay Servis ve Temizlik Elemanı aranmaktadır.  İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezantabl, İletişim becerileri güçlü, Hizmet kalitesi..

Ordu

Satış Danışmanı (Ordu)

Süvari Giyim

Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak. Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet..

Ordu

Muhasebe Elemanı

Mali Müşavir Mustafa Bektaş

Öncelikle belgesi ve deneyimi olan muhasebe elemanı, muhasebe bürosunda çalışmış olanlar, okuma alışkanlıkları olan eleman aramaktayız. Tercübesiz olanlar öğretilmek üzere alınacaklardır...

Ordu | Ordu Merkez

Barmen & Barmaıd

Mavi Marin Boutique Hotel

- Tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu veya Turizm Meslek Lisesi mezunu, - Benzer görevde en az 2 yıl çalışmış, - İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine önem veren, - Dış görünüşüne özen g..

Ordu | Ünye

Resepsiyonist

Mavi Marin Boutique Hotel

- Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, min. 3 yıl mesleki tecrübeye sahip ve ön büro deneyimine sahip, - İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, - İnsan ilişkileri ve iletiş..

Ordu | Ünye

Ön Muhasebeci Burhan Kanar

Burhan Kanar

Altınordu Ofisimizde Çalıştırılmak Üzere Bay Ön Muhasebeciye İhtiyaç VardirMesleğinde en az 2 yıl tecrübeli ve ehliyetli..

Ordu

Araçlı Operasyon Elemanı- Ordu / Ünye

İş Tanımı ; Ordu Ünye şubemizde “Araçlı Operasyon Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere,Tercihen lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip,SRC belgesine sahip,Psikoteknik test belge..

Ordu | Ünye

Bakım Onarım Elektrik Elektronik Teknisyeni

Clariant Türkiye

Özel kimyasal maddeler alanında dünyanın lider şirketleri arasında yer alan uluslararası firmamızın FatsaTesisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip End.Bakım Onarım Elektrik_Elektron..

Ordu

12
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.