Odunpazarı Eskişehir iş ilanları

Harita Teknikeri

Başaran İleri Teknoloji Ürünle

Mekansal Adres Kayıt Sistemi (Maks) Projesinde Çalıştırılmak Üzere Harita Teknikeri Alınacaktır.Bay-BayanProje Süresince Çalışacak (En Az 1 Yıl )Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış Ya Da En Az 1 Yıl..

Eskişehir | Odunpazarı

Şoför Yük Taşıma

Nalkıran Kardeşler Çay Petrol

Servis Taşıma Ve Sevki Olacak Ürünlerin Taşınması İçin Gerekli Tecrübeye Ve E Ehliyetine Sahip Şoför Alınacaktır.Ayrıntılar Fabrikada Yetkili Kişlerce Yüzyüze Görüşülecektir...

Eskişehir | Odunpazarı

Harita Mühendisi

Başaran İleri Teknoloji Ürünle

Mekansal Adres Kayıt Sistemi (Maks) Projesinde Çalıştırılmak Üzere Harita Mühendisleri Alınacaktır.Bay-BayanProje Süresince Çalışacak (En Az 1 Yıl )Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış Ya Da En Az 1 ..

Eskişehir | Odunpazarı

Izgara Ustası

Oğuz Gengeç

Kebap Lokantamızda Çalışacak Deneyimli Izgara Ustaları Aramaktayız...

Eskişehir | Odunpazarı

Beton Laboratuvar Test

Esuzman Zemin Beton Ve Yapı Ma

Şirketimiz Bünyesinde Sahada Beton Numunesi Almak İçin Eleman Aramaktayız. Alınacak Elemanın Aktif Araç Kullanması Gerekmektedir.Kişiler Şantiyeler Ve Laboratuvarda Görev Alacaklardır.Tercihen Meslek ..

Eskişehir | Odunpazarı

Servis Elemanı Garson

Oğuz Gengeç

Kebap Lokantamızda Servis,Temizlik İşlerine Yardımcı Olacak Diksiyonu Düzgün Personeller Aramaktayız...

Eskişehir | Odunpazarı

Mutfak Görevlisi

Promida Diş Malzemeleri Sanayi

Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Fabrikamızda Yemek Ve Genel Temizlik Yapabilecek Personel Alımı Yapılacaktır.Yemek Yapmada Ve Ofis Temizliğinde En Az 2 Yıl Deneyimli Kişiler Tercih Sebebidir.Servis..

Eskişehir | Odunpazarı

Vasıfsız Personel Eleman Genel

Karcan Kesici Takım Sanayi Ve

Randevu Alarak Görüşmeye Gitmeleri Gerekmektedir..

Eskişehir | Odunpazarı

Büro Memuru Genel

Mst Özel Güvenlik Hizmetleri L

Mst Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketinde Çalışmak Üzere Son 3 Aydır İşsiz Erkek Büro Memuru Alınacaktır.Başvuracak Kişilerin Resmi Yazışma Yapabilecek,Bilgisayar Bilgisi Olan,Diksiyonu Düzgün T..

Eskişehir | Odunpazarı

Büro İşçisi

Savronik

Randevu Alarak Görüşmeye Gidilmesi Gerekmektedir..

Eskişehir | Odunpazarı

Elektrikçi Sanayiciler Elektrik Musa

Sanayiciler Elektrik (Musa Özç

Sanayiciler Elektrikte Çalıştırılmak Üzere;Fabrika Ve İnşaat Elektrik Tesisatı Döşeyecek Elektrikçiler(Çırak-Kalfa-Usta) Alınacaktır.Çalışma 18:00 ‘E Kadar Olup Pazar Günleri Tatildir.Başvuruda ..

Eskişehir | Odunpazarı

Cnc Torna Tezgahı

Elegance Technology Makine Hav

Tercihen Elle Cnc Proramı Yazabilen , En Az 3 Yıl Tecrübeli Tercihen Askerlik Hizmetini Tamamlamış Cnc Operatörü Alınacaktır.Servis Ve Yemek İmkanı Vardır.Çalışma Saatleri : 08:00 / 18:00 Cumartesi- P..

Eskişehir | Odunpazarı

Elektrik Teknisyeni

Çakır Güç Sistemleri Ve Elektr

Kesintisiz Güç Kaynağı Ve Jeneratör Bakım Onarım Kurulum Hizmetleri Veren Firammızda Çalıştırılmak Üzere Elektronik Kart Tamiri İşlemlerini Yapabilecek, Alanında En Az 2 Yıl Deneyimli, Seyahat Engeli ..

Eskişehir | Odunpazarı

Cnc Plazma Kesim

Hiltar Mak İna Ve Tarım Sanayi

Cnc Plazma Kesim Operatörü Alınacaktır.Eskişehir’De İkamet EdenDisiplinli Ve Sistematik ÇalışanTakım Çalışmasına YatkınÖlçüm Aletlerini KullanabilenTeknik Resim Okuyabilenİlana Başvuru Yapmak İs..

Eskişehir | Odunpazarı

Forklift Operatörü

Maqrib Yapı İnşaat Otomotiv Ma

Lujo Porselen Firmasında Çalışacak Erkek Forklift Operatörü Aranmaktadır.Forklift Sertifikası Olanlar Ve Deneyim Süresi 1-3 Olanlar Değerlendirilecektir25-45 Yaş Arasında3 Vardiyalı Zaman Zaman Mesai ..

Eskişehir | Odunpazarı

Elektrikli Ev Aletleri

Gürerka Elektromekanik Sanayi

Uğur -Hoover- Franke- Teka Markaların Yetkili Servisliğinde Çalıştırılmak İçin Beyaz Eşya Ve Ankastre Grubundan Anlayan Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servis Teknisyeni Alınacaktır...

Eskişehir | Odunpazarı

İmalat Ve

Nedex Kimya San.Ve Tic.A.Ş. (X

Isı-Cam Malzemeleri Ve Metal Profil Üretimi Yapan Firma İçin ,Plastik Üretim Bölümünde Çalışacak, Askerliğini Yapmış, En Az Lise Mezunu Personel Alınacaktır. Çalışma Saatleri 07.30-17.15 Şeklinde Olup..

Eskişehir | Odunpazarı

Sevkiyat Görevlisi

Canan Görgün

Halı Yıkama Firmasında Halıların Evlere Sevkiyat İşini Yapabilecek ,Şoförün Yanında Görevlendirilecek Personel Alınacaktır...

Eskişehir | Odunpazarı

Cnc Lazerle Kesme

Kas Metal Elektronik San.Ve Ti

Emko Sanayi Sitesi E9 Blok 1 Eskişehir’ De Bulunan Ve Rack Kabin – Aksesuar Üretimi Yapan Fabrikamıza Aşağıdaki Niteliklere Sahip “Lazer Kesim Operatörü” Alınacaktır. Tercihen Endüstri Meslek Li..

Eskişehir | Odunpazarı

Toplam 11 sayfa ilan mevcut.

❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.