Nilüfer Bursa iş ilanları

Punta Kaynak Makinesi

Rimaksan Makina Metal Otom.Tas

Rimaksan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere Pres Operatörü Ve Vardiya Amiri Olabiecek Tecrübeli Punta Kaynak Operatörü Elemanlara İhtiyacımız Vardır. İki Vardiya Çalışıyoruz..

Bursa | Nilüfer

Vasıfsız Personel Eleman Genel

Elipsan Elyaf Ve İplik Tic.Aş.

Otomotiv Halısı Üretimi Yapan İşyerimizde Üretim Hatlarında Çalışacak Personel Aranmaktadır. Yemek-Servis-Bayram Harçlığı..

Bursa | Nilüfer

Beton Pompa Püskürtme

Yaşar Cihan Hazır Beton Sanayi

**Yaşar Cihan Hazır BetonFirmanın Şubelerinde Çalışmak Üzere Beton Pompa-Püskürtme Operatörü Elaman İhtiyaçı Bulunmaktadır. Detaylar Firma Yetkilileri İle Görüşülmelidir. Firmaya Gitmeden Önce Yetkili..

Bursa | Nilüfer

Şoför Yolcu Taşıma

Hpa Plastik Metal Yedek Parç.K

Src2 Ve Src4 B Sınıfı Ehliyeti Ve Forklift Ehliyeti Bulunan (Şoförlük Haricinde Depo Düzen Paketleme Ve Yükleme İşi De Yapabilecek) Tek Vardiya 08:00-18:00 Çalışabilecek Şoför İhtiyacı Bulunmaktadır.İ..

Bursa | Nilüfer

Şoför Yolcu Taşıma

Eyser Amb.Loj.Plas.Orman Ürün.

Servis Şoförü Personeli İhtiyacımız Vardır, · Src Belgesine Sahip,· Tercihen Sırameşeler-Merinos-Kükürtlü Tarafında İkamet Eden,· Askerlik Yapmış,· Mesai Saatlerinde Üretimde Çalışıp , Mesai Bitiminde..

Bursa | Nilüfer

Paketleme İşçisi

Proaktem Kurumsal Hizmetler İş

Ffs Otomatik Paketleme Operatörü– Erkek Adaylar,– 30 Yaşını Aşmamış– Askerliğini Tamamlamış,– En Az Lise Mezunu Tercihen Meslek Lisesi Mezunu (Elektronik, Mekatronik, Bilgisaya..

Bursa | Nilüfer

Satış Danışmanı Uzmanı

Necebiye Çalışkan

**Eklerci Ümit Tabela Ünvanlı Firmamızda Satış Danışmanı Olarak İstihdam Edilmek Üzere Eleman Alınacaktır. **Çalışma Şekli Gündüz Tek Vardiyadır. **Adayların Randevu Alarak Görüşmesi Gitmesi Gerekmekt..

Bursa | Nilüfer

Vasıfsız Personel Eleman Genel

Statü Hareketli Cam Sist.Pvc D

Şirketimizde İmalat Ve Montaj Kısmında Çalıştırmak İçin Tercihen En Az B Sınıfı Ehliyete Sahip 18 – 35 Yaş Aralığında Elemana İhtiyacımız Vardır...

Bursa | Nilüfer

Makineci Dikiş

Evşen Erka N

Oto Perdesi İmalatı Yapan Firmaya Deneyimli Düz Makine Çift İğne Ve Zikzak Dikiş Bilen Deneyimli Makineciler AlınacaktırEn Az 3 Yıl Deneyimli Olması Tercihimizdir.Çalışma Saatlerimiz 08:30-18:30 Öğlen..

Bursa | Nilüfer

Mimar

End Pa Endüstiriyel Ve Deri Ür

Mimarlık, İç Mimarlık, / Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği / Mobilya Dekorasyon / Mobilya Dekorasyon Teknikerliği Veya İlgili Mühendislik Bölümlerinden Mezun,Autocad, 3 Ds Max, Photoshop ,Optima Decor..

Bursa | Nilüfer

Temizlik Görevlisi

Ofis Gökçadır İş Merkezi Yönet

İşmerkezinde Çalışacak Bay -Bayan (Erkek Adaylar İçin Tamirat İşlerinden Anlayan),Nilüfer Bölgesinde İkamet Eden Personele İhtiyaç Vardır. İletişim Numarasından Randevu Alınarak Görüşme Yapılacakatır...

Bursa | Nilüfer

Güvenlik Görevlisi

Gözde Bask I Apre Boya San.Ve

Sorumlulukları, Gelen Misafirleri Karşılamak Ve Sekretere YönlendirmekGiriş Çıkış Yapan Araçların Ve Misafirlerin Kaydını TutmakTesisin Ve Çalışanların Güvenliğini SağlamakGece Üretimin Her Bölümünü, ..

Bursa | Nilüfer

Beton Transmikser Operatörü

Yaşar Cihan Hazır Beton Sanayi

Yaşar Cihan Hazır BetonFirmanın Şubelerinde Çalışmak Üzere Beton Transmikser Operatörü Elaman İhtiyaçı Bulunmaktadır. Detaylar Firma Yetkilileri İle Görüşülmelidir. Firmaya Gitmeden Önce Yetkili Kişi ..

Bursa | Nilüfer

Cnc Torna Tezgahı

Yms Yılmaz Metal Makina Sanayi

Cnc Torna Tezgahlarda Program Yazmak Ve Talaşlı İmalat Parçalarının Teknik Resme Uygun Üretimini Gerçekleştirmek..

Bursa | Nilüfer

Vasıfsız Personel

S.G.N.Çevre Sistemleri Eğitim

Bursa Organize Sanayi Bölgesinde Alt Taşeron Olarak Faaliyet Gösterdiğimiz Firmada, Nilüfer Osmangazi Yıldırımda İkamet Eden, Vardiyalı Çalışabilecek,Gerektiğinde Fazla Mesai Yapabilecek Fabrika Genel..

Bursa | Nilüfer

Mobilya Montajcısı

Bodur Endüstriyel Kabin Sistem

Bodur Endüstriyel Kabin Sistemleri Firmada Üretim Bölümünde Çalıştırılacak Mobilya Montajı Eleman Alımı Yapacaktır.Takım Tezgahlarının Montajında Çalışmış Deneyimli , 40 Yaşına Kadar Bay Adaylar Başvu..

Bursa | Nilüfer

Vasıfsız Personel

Volkan Müh.Mak.Metal Teks.San.

Metal İşleri Alanında Faliyet Gösteren Firmamıza Meslek Lisesi Mezunu Veya Mesleki Yeterlilik Belgesi Alabilecek (Normal Lisede Olabilir)3 Vardiya Düzeninde Çalışabilecek Öğrenmeye İstekli Eleman Alın..

Bursa | Nilüfer

Pazarlamacı

Pakyıl Gıda Tem.Mad.San.Tic.Lt

Arapça, İngilizce Ve Almanca Dillerinden En Az Birini Konuşan Deneyimli İhracat İşinde Çalışacak Personel Alınacaktır...

Bursa | Nilüfer

Cnc Freze Tezgahı

Volkan Müh.Mak.Metal Teks.San.

Meslek Lisesi Ve Dengi Okullarından Mezun Veya Mesleki Yeterlilik Belgesi Olan,Cnc Freze Tezgahında Vardiyalı(3 Vardiya Çalışılmaktadır) Çalışabilecek Eleman Alınacaktır.Vardiya Saatleri 07.30 –..

Bursa | Nilüfer

Toplam 81 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.