Muğla Muğla iş ilanları

İlaçlama Teknisyeni

Rentokil

Rentokil Türkiye'nin İstanbul Avrupa ve Tekirdağ (Çorlu,Çerkezköy,Kapaklı) İlleri için servis teknisyenleri alınacaktır. Aranan Nitelikler • En az lise mezunu • Ekip Sorumlusu olarak görev alacak p..

Muğla | Bodrum

Güvenlik Görevlisi - Bodrum - Yatılı

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

55.ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, 40.000 çalışanı ile dev kurumların v..

Muğla | Bodrum

Beyaz Eşya Teknisyeni

Kadser Mühendislik Ve Enerji

BODRUM'DA BODRUM ARÇELİK YETKİLİ SERVİSİ OLARAK FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE TERCİHEN ARÇELİK TEKNİSYEN KODU OLAN VE EN AZ B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETLİ BAY ARÇELİK TEKNİSYENLERİ AL..

Muğla | Bodrum | Marmaris

Güvenlik

Bengi Güvenlik

Bodrum Güvercinlik çıkışı Boğaziçi Mevkiinde olan otel projemiz için bay personel güvenlik elemanı alınacaktır.Milas'ta ikamet etmesi önceliklidir.Çalışma şartları için iletişim numarasından arayı..

Muğla

Sıhhi Tesisat Barış Dağlı

Barış Dağlı

İnşaat-Tesisat-Elektrik Malzemeleri Satış Ve Uygulama, Anahtar Teslim Tadilat Tamir İşleri İçin Kalfa/Usta AranmaktadırSosyal Olanaklar : Yemekhane DesteğiİNŞAAT-TESİSAT-ELEKTRİK MALZEMELERİ SATIŞ VE ..

Muğla

Kesim Şefi Tekstil Tema Organizasyon Eğitim

Tema Organizasyon Eğitim Yapı

Atölyemizde Çalışmak Üzere Kesim Ve Üretim Şefi Aranmaktadır. Personel Alınacaktır.Sosyal Olanaklar : Yemekhane DesteğiAtölyemizde çalışmak üzere kesim ve üretim şefi aranmaktadır.– Kalıp bilgis..

Muğla

Kapıcı Neşet Nezahat Dişçigil

Neşet-Nezahat Dişçigil Apartma

Oturmaya Karşılık Temizlik Hizmeti Verecek,Apartmanda Haftada 2 Kez Paspas, Her Gün Belirlenen Saatte Çöp Alınacak.Evde Oturacak Bayana Ayda 15 Gün Sigorta, Memnun Kalınması Durumunda Tam Sigorta Yapı..

Muğla

Satış Danışmanı( Bodrum Midtown )

SUWEN

İç giyim alanında öncü, üstün tasarım ve üretim uzmanlığı ile inovatif, fonksiyonel, ulaşılabilir fiyat ve zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip olan Suwen, Bodrum Midtown mağazasında görevlen..

Muğla

Satış Danışmanı Muğla (Tam Zamanlı)

Vatan Bilgisayar

Belki yeni mezunsunuz belki de bir çalışma dönemini noktaladınız ama unutmayın her bitiş yeni bir başlangıçtır. Sizi teknolojinin Kralında yeni bir başlangıç yapmaya davet ediyoruz. En az lise mezunu..

Muğla

Elektrikli Ev Aletleri Giray Arıcı Ana

Giray Arıcı (Ana Firma)

Muğla Bosch Sıemens Profilo Yetkili Servisinde Tam Zamanlı Çalıştırılmak Üzere Kalifiye Teknisyen Personel İhtiyacı Vardır.3500Tl Maaş +Prim + Sigorta + Öğle YemeğiSosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği..

Muğla

Resepsiyonist

Mavi Yengeç Bungalov & Butik Otel

DENİZE SIFIR AİLE İŞLETMESİ BUTİK OTELİMİZE TECRÜBELİ BAYAN RESEPSİYONİST (Yönetici Asistanı) ALINACAKTIR. KONAKLAMA SGK MAAŞ + TİP MAVİ YENGEÇ BUNGALOV & BUTİK OTEL 2013 yılından itibaren hizmet..

Muğla | Marmaris

Çiftlik Elemanı

Muğla Çiftlik

MUĞLA Milasta az sayıdaki hayvan çiftliğimize karı koca yatılı eleman aranıyor. 05322847650..

Muğla | Milas

Turizm Otel Mezunu Bayan Personel

Gülcecan Gürlek

Muğla'da bulunan yazlığımıza;Turizm otel mezunu,Servis ile ilgilenecek,Bayan takım arkadaşları aranmaktadır...

Muğla

Müşteri Müracaat Personeli

Kadser Mühendislik Ve Enerji

MARMARİS'TE ARÇELİK YETKİLİ SERVİSİ OLARAK FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZİN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANINDA MÜŞTERİ MÜRACAAT PERSONELİ OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TERCİHEN MS OFFICE PROGRAMLARINA HAK..

Muğla | Marmaris

İşyeri Hekimi

Se & As Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

İŞ YERİ HEKİMİ ARANAN KRİTERLER İş yeri hekimliği sertifikasına sahip olmak Aktif araç kullanabilen Tercihen iş yeri hekimliği deneyimi olan İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü,..

Muğla | Yatağan

Depo Görevlisi Tamamlanmış Erdal İnşaat Taahhüt

Erdal İnşaat Taahhüt Tic.Nak.M

Firmamızda Çalışmak Üzere ;Depo Personeli Arayışımız Bulunmaktadır.Görev Tanımı;* 3 Adet Depomuz Bulunmakta Sevkiyat Sonrası Deponun Toparlanması*Gelen Ürünlerin Forklift Veya Vinç İle İndirilmesi Say..

Muğla

Satış Danışmanı Muğla Marmaris

Rossmann

Marmaris'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Danışmanı aramaktayız. En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik..

Muğla

Lojman Temizlik Görevlisi

Maça Kızı

Otelimiz lojmanlarında'Temizlik Görevlisi' olarak çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız...

Muğla | Bodrum

Ofis Sekreteri

Bella Yachting Tur Tic Ltd Şti

Merkezi Göcek’te bulunan ve sektörde 21 yıldır faaliyet gösteren Bella Yachting Tur Tic Ltd Şti şirketimizin seyehat acentası bölümünde istihdam edilmek üzere sekreter pozisyonu için çalışma arkadaşı ..

Muğla | Fethiye

Toplam 21 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.