Merkezefendi iş ilanları

Gayrimenkul Danışmanı

Fırat Kaya İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti

Fırat İnşaat Gayrimenkul bünyesinde prim usulü çalışacak "Gayrimenkul Danışmanları" aranıyor. Prim usulü çalışmaya uygun, Deneyimli veya deneyimsiz, Kadın/erkek, İkna ve iletişim yönü k..

Denizli | Merkezefendi

Kurum Müdürü Özel

Selda Gün

İşyeri Adı: Selda Günİşyerinin Faaliyet Alanı: Gündüz Bakım EviYapacağı İşler: Sorumlu MüdürAranan Özellikler:Bayan 30-60 Yaş ArasıEn Az Önlisans Veya Lisans Mezunu (İlgili Bölümlerden Mezun)Çalışma S..

Denizli | Merkezefendi

Üretim Planlama Memuru

Çiçekçi Tekstil Sanayi Ve Tica

İşyeri Adı: Çiçekçi Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.İşyerinin Faaliyet Alanı: Tekstil Konfeksiyon Nevresim PikeYapacağı İşler: Üretim Planlama Yardımcı ElemanAranan Özellikler: 20-30 Yaş Arası En Az Lise Mez..

Denizli | Merkezefendi

Vasıfsız Personel Eleman

Fazilet Boya Tic.Ve San.Ltd.Şt

İşletme İçerisinde Üretimde Çalışabilecek Maksimum 35 Yaşında Erkek Personel Alınacaktır.Çalışma Saatleri 08:00-18:00 Olup Cumartesi-Pazar Tatildir.Servis Güzergahı Görüşülecektir...

Denizli | Merkezefendi

Kasiyer

Turan Memiş

İşyeri Adı:Turan Memişİşyerinin Faaliyet Alanı: MarketBaşkarcı Mah. Faaliyet Gösteren Marketimize Bayan Yetiştirilmek Üzere Yada Deneyimli Bayan Kasiyer Alıncaktır. En Fazla 40 Yaşına Kadar En Az Lise..

Denizli | Merkezefendi

Proje Danışmanı

Tepe Servis Ve Yönetim A.Ş.

İşyeri Adı: Tepe Servis Ve Yönetim A.Şİşyerinin Faaliyet Alanı: TemizlikYapacağı İşler: Avm De Proje Şefi Aranan Özellikler:25-35 Yaş Aralığında 1 ErkekTecrübeli Olması Tercih SebebiÇalışma Saatleri: ..

Denizli | Merkezefendi

Kaynakçı Oksijen Ve

Hidrobarsa N Mermer Makinaları

İşyeri Adı: Hidrobarsan Mermer Makinaları Ltd.Ştiİşyerinin Faaliyet Alanı: Makina İmalatıYapacağı İşler: Kaynak Yetiştirilmek ÜzereAranan Özellikler:Denizli De Bulunan Mermer Ocak Makinası İmalatı Yap..

Denizli | Merkezefendi

Ön Muhasebeci

Eko Yiğit Otomotiv Emlak Nakli

Stok Takibi Yapabilen , Faturaların Takinbi İşlenmesi Office Programları Konusunda Hakim , Luca Net Program Bilgisi Olan Çalışma Arkadaşı Arıyoruz. Diğer Husular Şahsen Başvurularda Birebir Görüşülece..

Denizli | Merkezefendi

Vasıfsız Personel Eleman

Denizli Büyükşehir Belediyesi

Belediye Otobüslerinin Temizliğinde Çalışacak, Bay Otobüs Yıkama Elemanı Alınacaktır. (B. Akbaba)..

Denizli | Merkezefendi

Çaycı

Mustafa Örikli Tekstil Sanayi

En Az 1 Yıl Deneyimli Çay Ve Temizlik İşlerinde Görevlendirilmek Üzere 40 Yaşını Aşmamış Düzenli, Titiz, Hijyen Kurallarını Bilen Bayan Personel Alımı Yapılacaktır...

Denizli | Merkezefendi

Reyon Görevlisi

Aysun Çoban

İşyerinin Faaliyet Alanı: Manav (Sebze Meyve Satış Yeri)Yapacağı İşler: Lozan Caddesinde Bulunan Manav Dükkanımıza Reyon Düzenleme, Ürünlerin Satışında; Tartım Ve Barkod BasımıAranan Özellikler:Erkek/..

Denizli | Merkezefendi

Aksesuar Şefi Tekstil

Çiçekçi Tekstil Sanayi Ve Tica

İşyeri Adı: Çiçekçi Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.İşyerinin Faaliyet Alanı: Tekstil Konfeksiyon Nevresim PikeYapacağı İşler: Aksesuar Satış Ve TakipAranan Özellikler:Firmamızda İstihdam Edilmek Üzere Bay Y..

Denizli | Merkezefendi

Elektrikçi

Günelsan İ Nşaat Elektrik Sana

Elektirik Malzemeleri Satışı Yapan Firmamızda Satış Danışmanlığı Yapacak En Az Endüstri Meslek Lisesi Mezunu B Sınıfı Ehliyeti Olan 40 Yaşını Geçmemiş Bay Eleman Alınacaktır...

Denizli | Merkezefendi

Vasıfsız Personel Eleman Mahir Kapucu Mk

Mahir Kapucu - Mk Tekstil

İşyeri Adı: Mk Tekstil – Mahir Kapucuİşyerinin Faaliyet Alanı: Otel Tekstil Ürünleri İmalatıYapacağı İşler: Yük Taşıma – Paketleme – KolilemeAranan Özellikler:22-33 Yaş Arası Askerliğini Yapmış ..

Denizli | Merkezefendi

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Park Makine Maden Petrol Turiz

İşyerinin Faaliyet Alanı: Mermer Makinası ÜretimiYapacağı İşler: Depo Sevkiyat SorumlusuAranan Özellikler: Erkek, 25-35 Yaş Arası-Mermer Makinası İmalatı Yapan Firmamıza,Depo Ve Sevkiyat Bölümünde Çal..

Denizli | Merkezefendi

Şoför Yük Taşıma

Mustafa Ali Keskin

İşyeri Adı: Keskin Camİşyerinin Faaliyet Alanı: Cam İmalatYapacağı İşler: E Ehliyetli, Src Psikoteknik Belgesi Olan ŞoförAranan Özellikler: Öğrenim Durumu Farketmez. Yaş Sınırı 20- 50 Yaş Arası Deneyi..

Denizli | Merkezefendi

İthalat İhracat Sorumlusu

Doğrar Kepçe Makina Medikal

İşyeri Adı: Doğrar Kepçeİşyerinin Faaliyet Alanı: Makine İmlatıAranan Özellikler: :İyi Derecede İngilizce Bilen25-40 Yaş Arası Bayan İhracat Sorumlusu.Çalışma Saatleri Ve Tatil Günü:Pazar Günleri Tati..

Denizli | Merkezefendi

Gazaltı Mıg Mag

Evvaege Metal Sanayi Ve Ticare

İşyeri Adı: Evvaege Metal San Ve Tic Ltd Şti– İşyerimiz Adresi: Sümer Parka Yakın 150 Mt, Yapıkredi Sümer Şb Si Arka Tarafında 50 Mt . Tiyatro – Sevindik Minübüsleri Çalışır,– İşyeri..

Denizli | Merkezefendi

Dokuma Makineleri Operatörü

Egem Tekstil Konfeksiyon Sanay

İşyeri Adı : Egem Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti.İşyerinin Faaliyet Alanı : TekstilYapacağı İşler : Havlu Bornoz DokumacıAranan Özellikler :Tekstil Firmamız Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere 18- 40 Yaş Ara..

Denizli | Merkezefendi

Toplam 16 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.