Malatya iş ilanları

Manav Karlıdağ Merkez

Karlıdağ Merkez

Karlıdağ Marketlerde Manav Bölümünde Çalışacak Tercihen Deneyimli 1 Bay Personel Alımı Yapılacaktır.Servis Mevcut Değildir.Öğle Yemeği Mevcuttur.Maaş Asgari Ücret+SgkEn Az Ücret : 2103,97 TL (AGİ Dahi..

Malatya

Satış Danışmanı ( Malatya Park )

SUWEN

İç giyim alanında öncü, üstün tasarım ve üretim uzmanlığı ile inovatif, fonksiyonel, ulaşılabilir fiyat ve zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip olan Suwen, Malatya Park mağazasında görevlendi..

Malatya

Sekreter Dek Taahhüt Enerji

Dek Taahhüt Enerji Y.İnş.Tar.H

Taahhüt İşleri Yapan İnşaat Firmasında Çalıştırılmak Üzere Bayan Sekreter İstihdam Edilecektir. (Telefon Ve Fax Trafiğini Yönetebilecek, Ofis İçi Temizlik Ve Çay Servisi Yapabilecek Vs.)Haftada 6 Gün ..

Malatya

Malatya Park Full Time Depo Sorumlusu

In Street

Malatya Park In Street mağazamızda görevlendirmek üzere "FULL TİME DEPO SORUMLUSU" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine get..

Malatya

Malatya Park Full Time Satış Danışmanı

In Street

Malatya Park IN STREET mağazamızda görevlendirmek üzere "FULL TİME SATIŞ DANIŞMANI" aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine ge..

Malatya

Bekçi Zeyveli Gıda San

Zeyveli Gıda San Ltd Şti

İşyerinin Faaliyet Alanı:… Öğütülmüş Hububat Ve Sebze Ürünleri İmalatıYapacağı İşler:… Gece Bekçisiİlana Başvuru Yapmak İçin Aşağıdaki Başvur Butonuna Tıklayınız.Ayrıca Aşağıdaki İrtibat N..

Malatya

Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı Seher Kamer

Seher Kamer

Muhasebe Bürosunda Çalışabilecek Bekar Bayan Elemanmuhasebe bürosunda çalışa bilecek en az ticaret meslek lisesi mezunu bekar bir bayan .Ayrıntıları iş görüşmesinde konuşabiliriz.meyile özgeçmişinizid..

Malatya

Makine Mühendisi Mimsan End Üstri

Mimsan End Üstri Kazanları San

Isı Sistemleri Üretiminde Ülkemizin Önde Gelen Ağır Sanayi Kuruluşlarından Olan, Merkezi Ve Üretim Yeri Malatya’Da Bulunan Şirketimiz Mimsan Grup Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Aşağıda Belirtile..

Malatya

Vasıfsız Personel Eleman Zeyveli Gıda San

Zeyveli Gıda San Ltd Şti

İşyerinin Faaliyet Alanı:… Öğütülmüş Hububat Ve Sebze Ürünleri İmalatıYapacağı İşler:…Öğütülmüş Hububat Ve Sebze Ürünleri İmalatındaİlana Başvuru Yapmak İçin Aşağıdaki Başvur Butonuna Tıkl..

Malatya

Aşçı Zeyveli Gıda San

Zeyveli Gıda San Ltd Şti

İşyerinin Faaliyet Alanı:… Öğütülmüş Hububat Ve Sebze Ürünleri İmalatıYapacağı İşler:…İşçi Yemeklerinin Hazırlanmasındaİlana Başvuru Yapmak İçin Aşağıdaki Başvur Butonuna Tıklayınız.Ayrıca..

Malatya

Spa Terapisti

Terapi Güzellik Salonu

Armoni Spa ve Güzellik Salonu standartları dahilinde, "Spa Terapisti" olarak hizmet verebilecek kadın takım arkadaşları arıyoruz. İlgili alanında gerekli sertifika veya belgesi olan, (Belge..

Malatya | Battalgazi | Elazığ | Merkez

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Malatya

CMC Customer Management Center

Hedef Başarmaksa Doğru Yerdesiniz... Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olarak, 5000' in üzerinde çalışanımızla, İstanbul , Malatya, Şanlıurfa, Rize, Bayburt, Van'da o..

Malatya

Demir Doğrama Ustası

Nurka Otomatik Kapı Sistemleri

Demir doğrama işinden anlayan, askerliğini yapmış ,tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz...

Malatya | Yeşilyurt / Malatya

Mağaza Satış Personeli

İSTANBUL merkezli olup yurt içi genelinde perakende mağazaları olan Viar MALATYA mağazasında full time görevlendirmek üzere ; Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek..

Malatya | Battalgazi

Sevkiyat Elemanı

Tuna Gıda Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız Toptan Şarküteri ürünleri pazarlaması yapmaktadır. A Tipi Marketlerden alınan siparişleri mağaza teslim ve dizim noktasında iş takip becerisi olan kendine güvenen aktif ve girişken bay eleman..

Malatya | Malatya Merkez

Hasar Danışmanı

Malatya Gül Hasar

Trafik kazası mağdurlarına yasal danışmanlık hizmeti veren firmamız için çalışma arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sistematik ve ..

Malatya | Malatya Merkez

Malatya Perakende Geliştirme Uzmanı

Mapp Pazarlama

Cep telefonu sektöründe görevlendirmek üzere ekibimize katılacak 'Perakende Geliştirme Uzmanı'' aramaktayız. Operatör mağazalarında temsil ettiği elektronik cihaz markasına ait ürünlerin ..

Malatya

Ön Muhasebe

Öz Hakverdi Inşaat

ANKARA MERKEZ FİRMAMIZA AİT MALATYA ŞANTİYEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, DAHA ÖNCE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÖN MUHASEBE BİLGİSİ VE TECRÜBESİ OLAN ŞANTİYEDE Kİ PERSONELLERİN SGK GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR İÇİN MERKEZ ..

Malatya | Malatya Merkez

Pastacı

Crème Patisserie

Alanında tecrübeli veya pastacılığa ilgi duyan ekler, kruvasan, makaron, pasta birleştirme vb. Konularda deneyimli pasta şefi arıyoruz. Pastacılığa eli yatkın ve bu işi severek yapam adaylar arıyoruz...

Malatya | Yeşilyurt / Malatya

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.