Kazan iş ilanları

Çelik Konstrüksiyon Boyacısı

Anchor Endüstriyel Çelik A. Ş.

- DAHA ÖNCE ÇELİK KONSTRÜKSİYON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ - HEIRLESS BOYA MAKİNASI KULLANABİLEN, - MİKRONLU BOYA YAPABİLEN, - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN, - TERCİHEN SİNCAN,ETİMESGUT,ELVANKENT,BATIKEN..

Ankara | Kazan

Muhasebe Ve Finans Uzmanı

Shayra Medikal

Genel Muhasebe konusunda deneyimli,(En az 1 Yıl) Tercihen Logo programı bilen Düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışacak, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına ayak uydurabilicek, Dosyalama, rapo..

Ankara | Kazan

Kazan Şube- Kurye

Genel Nitelikler: Yurtiçi Kargo Ankara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Kazan şubemizde değerlendirilmek üzere; En az İlköğretim mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri..

Ankara | Kazan

Vasıfsız Eleman

Güleçyüz Çadır Ltd. Şti.

Çadır üretim fabrikasında çadır imalatında çalışacak vasıfsız eleman alınacaktır. Kahramankazan'da oturanlar tercih edilecektir.Diğer ilçelerden başvuru ve alım kabul edilmeyecek. Maaş+Ssk+Yemek Hafta..

Ankara | Kazan

Gazaltı Kaynak Ustası, Elektrikçi

Monotime Mobilya San.Ve Tic.A.Ş

Kazan'da bulunan firmamız bünyesinde çalışacak; 45 yaşını geçmemiş, Lise mezunu, Mesleki yeterlilik belgesi olan, Tecrübeli, Gaz altı kaynaçısı ve 45 yaşını geçmemiş, Fabrika bina, pano ve makine arı..

Ankara | Kazan

Kalite Kontrol Sorumlusu

Saraykent Organize Sanayii Bölgesi'ndeki fabrikamıza Kalite Kontrol Bölümü'nde görevlendirmek üzere, CMM/Boyutsal ve ürün muayene faaliyetlerini yürütebilecek Kalite Kontrol Sorumluları istihdam edile..

Ankara | Kazan

Metal İşleri İmalat Ustası

Balçık Isı Elemanları A. Ş

Ankara Kahramankazan 'da kurulku fabrikamızda istihdam edilmek üzere; Üretim sahasında uygulanan üretim branşlarında ( metal işleri içerisine giren bütün iş branşları) saha içindeki proses ve üreti..

Ankara | Kazan

Kalite Sistem Müdürü

Balçık Isı Elemanları A. Ş

MÜHENDİSLİK -TEKNİK OKULLARIN Elektrik-fizik-makine bölümlerinden MEZUN. Saha içinde çalışıp sistemi etkin kılacak +geliştirecek.TECRÜBEYE sahip Kalite kontrol üzerinde laboratuvar ve saha tecrübe..

Ankara | Kazan

Cmm Teknisyeni

Böke Makina

savunma ve havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; * boyutsal ölçü kontrolü yapabilecek * teknik okulların ; makina, makina resamlığı, makina teknikerliği gibi ilgili bölümlerinden mezun * ..

Ankara | Kazan

Malzeme Planlama -endüstri Mühendisi

Balçık Isı Elemanları A. Ş

YAN sanayi üretimi sahasında malzeme planlaması endüstri-malzeme-makine mühendisliklerinde mezun veya piyasada yetişmiş. net sis programı kullanan.malzeme planlamada en az 5 yıllık tecrübeye sahip ..

Ankara | Kazan

Mali Müşavir

Birtane Makina

Üretim ve ihracat yapan firmamızda çalışmak üzere mali müşavir ihtiyacı vardır. Daha önce kdv iade mahsup tecrübesi gerekmektedir...

Ankara | Kazan

Üretim Planlama Uzmanı

Teknoklas Aş

Aranan Nitelikler; - Endüstri Mühendisliği Bölümünden Mezun, - Tercihen AS9100 Kalite Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi, - MS Office (excel,Word, vb.) programlarını ileri derece kullanabilen, - A..

Ankara | Kazan

Bay Teknik Eleman

Özyurt Hırd.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.7

Ankara Kahramankazan'da bulunan firmamızda çalışmak üzere;Bilgisayar,Teknik servis,Bakım, onarım,Surver kurum ve bakım, onarımı yapacakAskerlik sorunu olmayanBay teknik eleman alınacaktır.Not: Servisi..

Ankara | Kazan

Satış Temsilcisi

Fy Vana Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Keresteciler de bulunan vana fabrikamızın ürünlerinin satış ve pazarlaması için aktif sürücü, şehir dışı engeli bulunmayan satış temsilcisi personel arıyoruz...

Ankara | Kazan

Depo-forklift Operatörü

Balçık Isı Elemanları A. Ş

DEPO YARDIMCI SAHA PERSONELİ. FORKLİFT KULLANIM BELGESİNE VE TECRÜBESİNE SAHİP ÖZENLİ-KATILIMCI -DİKKATLİ ÇALIŞAN ÜRÜN DEPOLARINDA ÇALIŞMIŞ YÖNETİCİ KURALLARINA UYARAK ÇALIŞMA BECERİSİNE SAHİP REFERAN..

Ankara | Kazan

Malzeme-metalürji Mühendisi

Balçık Isı Elemanları A. Ş

malzeme mühendisliği ve endüstri mühendisliği veya malzeme planlama eğitimi almış. müzakere ve teknik bilgi - pazarlık konusunda yeterli. hızlı algılama ve sorun çözme yeteneğine sahip. net sis bilgis..

Ankara | Kazan

Depo Sorumlusu

Balçık Isı Elemanları A. Ş

ÜRETİM YAPAN FABRİKAMIZA HAM MADDE DEPOSU- ÜRETİM MAMUL DEPOSU-SORUMLULUĞU NETSİS PROGRAMA HAKİM.DEPO YÖNETİMİNE HAKİM MALZEME NİTELİKLERİNİ KAVRIYACAK TEKNİK BİLGİYE SAHİP. FORTLİF KULLANABİLEN YOĞ..

Ankara | Kazan

Plastik Enjeksiyon Elemanı

Gökçek Makina A. Ş.

- HAITIAN marka plastik enjeksiyon makina ekranını kullanabilen -Ekip Çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık -Plastik Enjeksiyon alanında meslek edinmek ve kendini geliştirmek isteyen -Yoğun ..

Ankara | Kazan

Cnc Torna Operatörü

Böke Makina

Savunma ve havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızda tam zamanlı çalışacak CNC torna operatörleri işe alınacaktır . İlana başvuracak adaylar için istenilen kriterler *konusu..

Ankara | Kazan

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.