Karşıyaka iş ilanları

Kuaför

Kardelen Güzellik Kuaför

Salonumuz İçin aile ortamına uygun usta kuaför aranmaktadır.maaş+SGK +prim..

İzmir | Karşıyaka

Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni

Mavi Yeşil Eğitim Kurumları

İzmir Karşıyaka ' da bulunan Özel Öğretim Kursumuzda görevlendirmek üzere , YKS konularına hakim, hafta sonu çalışma engeli olmayan , en az 5 yıl deneyimli T.Dili ve edebiyat öğretmenleri alınacaktır...

İzmir | Karşıyaka

İngilizce Öğretmeni

Mavi Yeşil Eğitim Kurumları

İzmir Karşıyaka ' da bulunan Özel Öğretim Kursumuzda görevlendirmek üzere LGS konularına hakim , hafta sonu çalışma engeli olmayan , en az 5 yıl deneyimli İngilizce Öğretmenleri alınacaktır...

İzmir | Karşıyaka

İngilizce Öğretmeni

Meraklı Çocuk Bilim Akademisi

MERAKLI ÇOCUK BİLİM AKADEMİSİ 'NE; FAKÜLTELERİN İLGİLİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN (ÖR: İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ) FORMASYON BELGESİ OLAN İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE MATERYAL HAZIRLAYIP KULLANARAK İNGİLİZCE DERSİ VERE..

İzmir | Karşıyaka

Erkek Kuaförü

10Hair Erkek Kuaförü

İzmir Karşıyaka'daki salonumuza;Deneyimli,Erkek kuaförü alınacaktır...

İzmir | Karşıyaka

Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım Operatörü

Metropol Tasarım Yapı Dek San ve Tic Ltd Şti

Karsıyaka Girne caddesinde inşaat dekorasyon işi yapan mağazamızda çizim ve satış konusunda yetiştirilmek üzere Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım Operatörü alınacaktır. Zamanını etkin ve verimli ku..

İzmir | Karşıyaka

Satış Temsilcisi

Ns Izmir Sigorta Aracılık Hzm. Ltd. Şti

Sigorta Acentemizde çalışacak; - Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, - Sonuç odaklı çalışan ve bireysel faaliyetlerini ekip çalışmaları ile birleştirebilen, - Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyetine güve..

İzmir | Karşıyaka

Mağaza Sorumlusu/Şefi

Metropol Tasarım Yapı Dek San ve Tic Ltd Şti

İnşaat ve dekorasyon işinde çalışacak Karşıyaka Girne Caddesinde bulunan mağazamızda görev alacak kadın eleman alınacaktır. Bilgisayar kullanmayı bilen, 20-35 yaş aralığında, Kadın, Satış ve ç..

İzmir | Karşıyaka

Ön Muhasebe - Sekreter

İŞİN TANIMI VE İSTENEN UZMANLIKLAR *Şirkete gelen telefonları yanıtlayıp, gerekli bölümlere veya kişilere sorunsuz yönlendirilmesi, *Şirkete gelen misafirleri karşılamak, ilgilenmek ve ilgili biriml..

İzmir | Karşıyaka

Asistan

Egemetropol Ajans

Seyhat engeli olmayan bilgisayar kullana bilen yönetici ruhu olan 12 yılık haber ajansımıza personel yöneticisi alınacak..

İzmir | Karşıyaka

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Firmadan Bilgi Teknolojileri Reklam Paz.

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Çağrı merkezi Satış Denetimi olan 25 ila 45 yaş arası evde çalışacak bayan satış temsilcisi arıyoruz. Satış yapılacak ürün internet sitesi üyeliğidir. sadece online baş..

İzmir | Karşıyaka

Muhasebe Elemanı

Smmm Selçuk Kaya

Mali Müşavirlik ofisimize tecrübeli ve yetiştirilmek üzere eleman alınacaktır...

İzmir | Karşıyaka

Özel Güvenlik Amiri

Soyak Siesta 3. Bölge

Güvenlik Amirliği Görevi Yapmış, Referans verebilen, Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip (sertifikalı), Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Askerl..

İzmir | Karşıyaka

Sigorta Teknik Personeli

Ns Izmir Sigorta Aracılık Hzm. Ltd. Şti

Sigorta acentemizde çalışacak, - SEGEM Belgeli, - Sigorta şirketlerinin sistemlerine hakim, - Tercihen Lisans mezunu - Kurumsal çalışma prensiplerini ilke edinmiş, kariyer hedefi olan, - Yeterlilik k..

İzmir | Karşıyaka

Mimar

Neo Plan Yapı Kentsel Dönüşüm

Mimari projeden metraj çıkartabilen(alan metrajı) İyi derecede excell ve powerpoint programlarını bilen, İkna etme yeteneği yüksek, Sosyal yetenekleri olan, konuşmayı seven,sabırlı,dış görünüşüne özen..

İzmir | Karşıyaka

Bale Eğitmeni

Berkehan Dural Akademi

Milli Eğitim bakanlığına bağlı sanat akademimize çocuklarla ilgilenmeyi seven, enerjik, yaratıcı Bale eğitmeni alınacaktır...

İzmir | Karşıyaka

Ofis Elemanı

Emin Kariyer

Eğitim Kurumumuzda (Sürücü Kursu ve Mesleki Eğitim Kursları) görevlendirilmek üzere; - 30-45 yaş arası, - Tercihen eğitim kurumlarında çalışmış, - Ofis Programlarına hakim, - Tercihen Karşıyaka ve Çi..

İzmir | Karşıyaka

Bilgisayar Işletmenlik Kursu Eğitmeni

Emin Kariyer

İzmir’de faaliyet göstermekte olan Meslek Edindirme ve Mesleki Gelişim Kursu’muza; Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri Lisans Mezunu ( Tercihen ) alanda teknik, teorik ve uygulamalı eğitim verebilec..

İzmir | Karşıyaka

Yatılı Bayan Yardımcı

KARŞIYAKA MAVİŞEHİR' DEKİ EVİMİZE TÜM EV İŞLERİNİ YAPABİLECEK BAYAN YARDIMCI ARIYORUZ. ARANAN NİTELİKLER *40 YAŞINI AŞMAMIŞ VE SİGARA KULLANMAYAN *TERTİPLİ, TİTİZ VE ÇALIŞKAN *GÜVENİLİR VE REFERANS..

İzmir | Karşıyaka

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.