Kırıkkale iş ilanları

Elektronik Teknolojisi Teknikeri Öz Önder Beyaz

Öz Önder Beyaz Eşya Elektrik S

Arcelik Beko Yetkili ServisÜniverisite Mezunu Askerliğini yapmış Teknisyen olarak yetiştirilmek üzere bay ve bayan yardımcı elamn alınacak..

Kırıkkale

Özel Güvenlik Görevlisi / Kırıkkale

KIRIKKALE' de bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartını almış İyi iletişim kurabilen, diksiyonu dü..

Kırıkkale | Merkez

Evde Çalışan Müşteri Temsilcisi/Kırıkkale

Turkcell Global Bilgi

11:00 - 20:00 saatleri arasında müşteriden gelen çağrılardaki taleplerin karşılanarak çözüme kavuşturulması Müşteri memnuniyetinin sağlanarak kaliteli hizmet sunulmas..

Kırıkkale | Merkez

Evde Çalışan Müşteri Temsilcisi/Kırıkkale

Turkcell Global Bilgi

12:00 - 21:00 saatleri arasında müşteriden gelen çağrılardaki taleplerin karşılanarak çözüme kavuşturulması Müşteri memnuniyetinin sağlanarak kaliteli hizmet sunulmas..

Kırıkkale | Merkez

Finans

Ankara Yem Sanayi

Günlük, haftalık ve aylık nakit akış raporunun hazırlanması, Kasa, banka, teminat mektubu ve teminat çeklerinin takibi, Banka bazında bayi bakiyelerinin takibi ve günlük bakiye işlemlerinin yürütülmes..

Kırıkkale

Ofis Sekreteri

Darıcıoğlu Turizm

09:00 18:00 çalışma saatlerinde ofiste sekreterlik yapacak bayan çalışma arkadaşı arıyoruz...

Kırıkkale | Kırıkkale Merkez

Gratis Mağaza Müdürü Kırıkkale

Gratis

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 600’ün üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 10 yıldır kişisel bakı..

Kırıkkale

Gratis Mağaza Müdürü - Kırıkkale

GRATİS

..

Kırıkkale

Gratis Satış Danışmanı - Kırşehir

GRATİS

..

Kırıkkale

Estetisyen-Güzellik Uzmanı

Deniz & Damla Vıp Estetik

Kırıkkale Hürriyet caddesinde vip hizmet veren estetik ve güzellik merkezimize ***ULAŞIM SORUNU OLMAYAN *iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek *kendine ve yaptığı işleme güvenen *temiz, düzenli ve çözüm ..

Kırıkkale | Kırıkkale Merkez

Kırıkkale- Kurye

Yurtiçi Kargo Servisi

Genel Nitelikler: Yurtiçi Kargo Ankara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Gürler(Kırıkkale) şubemizde değerlendirilmek üzere; En az İlköğretim mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasında başar..

Kırıkkale | Merkez

Satış Danışmanı Uzmanı Hocaoğlu Toptan Parakende

Hocaoğlu Toptan Parakende Tük.

Merkez De Bulunan Mağazamızda Çalıştırılmak Üzere Erkek Satış Danışmanı Alınacaktır.…..

Kırıkkale

Aşçı Mega Müh Makinasan

Mega Müh.Makinasan.Ve Ltd.Şti.

20 Kişiye Yemek Yapılacak – Çay Servis Edilecek – Temizlik YapılacakAŞÇI..

Kırıkkale

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kırıkkale

Turkcell Global Bilgi

Müşteriden gelen çağrılardaki taleplerin karşılanarak çözüme kavuşturulması Müşteri memnuniyetinin sağlanarak kaliteli hizmet sunulması Kariyerine Turkcell Global Bilgi’de yön vermek istiyorsan En ..

Kırıkkale

Aşçı Özel Hizmet Penkap Pvc Ve

Penkap Pvc Ve Makina Sanayi Ti

Isı Cam Fabrikasında Çalışan Personellemize Mutfak İşlerin YapılmasıEn Az Ücret : 2103,97 TL (AGİ Dahil Değil)En Çok Ücret : 2103,97 TLısı cam fabrikasında çalışan personellemize mutfak işlerin yapılm..

Kırıkkale

Çağrı Merkezi Müşteri Öz Önder Beyaz

Öz Önder Beyaz Eşya Elektrik S

Arcelik Beko Yetkili Servis Çağrı MerkeziÇağrı merkezinde çalışmış en az 2 yıl iş tecrübesi word excel ve iyi bilgisayar kulana bilen ikna kabiliyeti yülsek..

Kırıkkale

Diş Hekimi

Özel Murat Öztürk Ağız Ve Diş Sağlığı P.

Özel diş kliniğimizde işinde kendini geliştiren, iletişimi kuvvetli, yoğun tempoya ve takım çalışmasına yatkın işini seven dinamik bir diş hekimi aramaktayız...

Kırıkkale | Kırıkkale Merkez

Sınıf Öğretmeni

Özel Şema Koleji | British Culture

İlkokul Sınıf Öğretmeni alınacaktır. Aranan Nitelikler * Eğitim Fakültelerinin Sınıf Öğretmenliği bölümlerinden mezun, * Pedagojik formasyona sahip, * Alanında yeterli bilgi birikimine sahip ,mesleği ..

Kırıkkale | Kırıkkale Merkez

Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi Kırıkkale

Turkcell Global Bilgi

Kariyerine Turkcell Global Bilgi’de yön vermek istiyorsan En az Lise, tercihen Önlisans veya Lisans mezunu isen Evden çalışmak benim hayalim; bilgisayarım var, internet altyapım evden çalışmak için u..

Kırıkkale

12
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.