Kütahya iş ilanları

Güvenlik Görevlisi Kütahya

Kütahya' da bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri istihdam edilecektir; 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan En az ortaokul mezunu, İyi iletişim k..

Kütahya | Merkez

Iş Güvenliği Uzmanı

Kütahya Önlem Osgb Iş Sağlığı Ve Güvenli

Kütahya ve çevre illerde Önlem Osgb isimli faaliyet gösteren firmamızda Osgb sektöründe yada bireysel olarak minimum 1 yıl çalışmış B sınıfı İsg Uzmanı alınacaktır. Başvuran adayların aktif araç kulla..

Kütahya | Kütahya Merkez

Gratis Satış Danışmanı -Kütahya_tavsanli

GRATİS

..

Kütahya | Tavşanlı

Waffle Ustası

Teras Game Arena

WAFFLE yapmada DENEYİMLİ teçrübeli tam zamanlı yada yarı zamanlı bay BAYAN uyumlu çalışabilecek elemana ihtiyac vardır..

Kütahya | Kütahya Merkez

Muhasebe Elemanı

Asdora Yapı

Seramik Fabrikasında çalışacak - Kütahya 1 OSB civarında ikamet eden yada edebilecek. - Microsoft Office programlarına hakim. - Fatura, cari, çek, senet takibi yapacak. - Telefon trafiğini yönetecek...

Kütahya | Kütahya Merkez

Müşteri Temsilcisi

Hlc Turizm Kütahya

Dikkatli, özenli çalışabilen ve sorumluluk alabilen, Diksiyonu düzgün, araştırmacı, özellikle iş takibi konusunda kuvvetli, Problem çözme konusunda başarılı, Tecrübeli veya Tecrübesiz çalışma arkadaşl..

Kütahya

Paketleme Elemanı

Turuncuelma.com

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE PAKETLEME ALANINDA ÇALIŞACAK TERCİHEN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, SORUMLUK SAHİBİ, EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYACAK 3 ADET ERKEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR..

Kütahya | Merkez

Beden Işçisi

Helvacı Sabri

Helva üretiminde, paketleme ve üretim alanında çalışacak bay - bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. NOT: TELEFON ÜZERİNDEN BİLGİ VERİLMEYECEKTİR. SERVİS GÜZERGAHI: BAHÇELİEVLER - ESKİ EMNİYET - MEYD..

Kütahya | Kütahya Merkez

İcra Takip Elemanı

Kava Hukuk Bürosu

HUKUK BÜROMUZA İCRA ALANINDA TECRÜBELİ VEYA BU ALANDA ÇALIŞMAK VE KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN PERSONELLER ALINACAKTIR. YOĞUN İŞ TEMPOSU VE EKİP ÇALIŞMASINA AYAK UYDURABİLECEK HEDEF ODAKLI ÇALIŞACAK AR..

Kütahya | Kütahya Merkez

Gıda Mühendisi

Genç Danışmanlık

Kütahya'da entegre danışmanlık hizmetleri sunan firmamızın proje ve kalite birimlerinde istihdam edilmek üzere; - Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, - Tercihen danışmanlık sektörün..

Kütahya | Kütahya Merkez

Gratis Satış Danışmanı Kütahya Tavsanli

Gratis

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 600’ün üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 10 yıldır kişisel bakı..

Kütahya

Satış Destek Elemanı Kütahya

Team Fores HR

- Hazırlık, MYO veya Lisans öğrencisi, - Kütahya da ikamet eden, - Perakende mağazacılık konusunda daha önce "Satış Destek” konusunda tecrübe edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, - Ek..

Kütahya

Ziraat Mühendisi

Essential Tıbbi Ve Aro.Bit.Org.San.Ltd.

Kütahya'da bulunan firmamız bünyesinde çalışmak üzere;Tıbbi ve aromatik bitki alanında,Büyük ölçekli tarımı organize edebilecek,Ziraat Mühendisi aranıyor...

Kütahya

Ziraat Mühendisi

Essential Tıbbi Ve Aromatik Bitkileri

KÜTAHYA DA TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER KONUSUNDA BİLGİLİ , BÜYÜK ÇAPLI MODERN TARIM İŞLERİNİ ORGANİZE EDECEK ZİRAAT MÜHENDİSİ-TEKNİKERİ ALINACAKTIR...

Kütahya | Kütahya Merkez

Çevre Mühendisi

Genç Danışmanlık

Kütahya'da faaliyet gösteren çevre danışmanlık firmamızda istihdam edilmek üzere tercihen çevre danışmanlık alanında tecrübeli ve uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, gelişime açık çevre mühendisi ekip a..

Kütahya | Kütahya Merkez

Kütahya Mağaza Satış Temsilcisi

Bargello Perfume

Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, Ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterilere yardımcı olmak, Mağazaya gelen p..

Kütahya

Işyeri Hemşiresi

Kütahya Ilke Osgb

Kütahya İlke Osgb bünyesinde, Kütahya merkezde bulunan kurumsal bir firmada çalışmak üzere tam zamanlı diğer sağlık personeli alımı yapılacaktır...

Kütahya | Kütahya Merkez

Iş Yeri Hekimi

Kütahya Gerçek Osgb

Aktif ve çalışma şartlarımıza uygun bay-bayan doktor aranmaktadır...

Kütahya | Kütahya Merkez

Satış / Sevkiyat Elemanı

Helvacı Sabri

Sıcak satış personeli olmak üzere, Hem aracın şoförlüğünü hem de ürünlerin pazarlamasını yapacak, Ürünlerin arabaya yüklenmesi , boşaltılması ve raflara dizilimini sağlayacak, En az B tipi ehliyet ..

Kütahya | Kütahya Merkez

12
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.