Kütahya iş ilanları

Yemek Dağıtım Elemanı

Vip İstanbul Yemek Üretim Gıda

Vip İstanbul Yemek Firmasında, En Fazla 35 Yaşında Part Time (Saat 10:00 -14:00 Arası) Yemek Dağıtım Elemanı Olarak Çalışacak Kadın Personeller Alınacaktır. Ücret: Asgari Ücretin Saati Üzerinden Hesap..

Kütahya

Endüstri Mühendisi

Ferro Turkey Kaplama Cam Ve Re

Ferro Turkey Firmasında Çalışmak Üzere Daha Önce Üretim Planlamada En Az 1 Yıl Çalışmış 1 Kadın/Erkek Tercihen Endüstri Mühendisi Fakat Diğer Mühendislik Alanları Da Olabilir Eleman Alınacaktır,Not: E..

Kütahya

Ön Muhasebeci

Ahmet Dağıstan

Mobilyacılar Sitesi Karakova Mah Bulunan Hızır Elektrik Otomasyon &Bobinaj Firmamiza (Deneyimli&Deneyimsiz) Firmalarla E-Mail İletişiminde Bulunacak Teklif Formu Gönderecek Güncel Fiyatları ..

Kütahya | Tavşanlı

Şoför Yük Taşıma

Ölçerler Tekstil Sanve Tic.Ltd

D Veya E Sınıfı Dijital Ehliyeti Olan, Psiko Teknik Belgesi Bulunan , Src 2 Ve Src 4 Belgelerine Sahip, Şoförlükte En Az 1 Yıl Deneyimli, Ehliyetine Daha Önce Herhangi Bir Sebeple Alıkonulmamış, Trafi..

Kütahya

Vasıfsız Personel Eleman

Akdaş Kimya San Tic Ltd Şti

Akdaş Kimya Firmasında Üretimde Çalışacak, En Fazla 35 Yaşında, Askerliğini Yapmış, En Az Lise Mezunu Erkek 4 Üretim İşçisi Alınacaktır. 3 Vardiya (08:30 – 17:30, 17:30 – 01:30, 01:30 R..

Kütahya

Kimyager

Akdaş Kimya San Tic Ltd Şti

1 Yıl Deneyimli, En Fazla 35 Yaşında, Askerliğini Yapmış Erkek Kimyager Veya Kimya Mühendisi Alınacaktır. 3 Vardiya (08:30 – 17:30, 17:30 – 01:30, 01:30 – 08:30) Öğle Yemeği Ve Servi..

Kütahya

Vasıfsız Personel Eleman

Erol Cantürk Nuray Cantürk Ort

İnşaat Malzemesi Satan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere Ürünlerimizi Nakliye Aracına Yükleme Boşaltma Ve Ürün Satışı İşlerinde Çalıştıracağımız 25-40 Yaş Arası 1 Personele İhtiyacımız VardırPazar Tatil ..

Kütahya

Kasiyer

Mahmut Özd Emir

Tugay Kantininde Parttime (16:00-21:00 ) Çalışacak 25–30 Yaş Arası 3 Tane Bayan Personel Alınacaktır.Akşam Servisi Vardır., Şartlar Yüz Yüze Görüşülecektir...

Kütahya

Tır Çekici Şoförü

Genper Mad Encilik San.Ve Tic.

25-40 Yaşları Arasında,En Az 5 Yıl Ağır Vasıta Şoförlüğü Yapmış,D/Ce Sınıfı Ve Dijital Ehliyeti Olan,Tercihen Lise Mezunu,Uzun Yol Ve Hafriyat Tecrübesi Olan, Şehir Dışına Çalışabilecek,Daha Önce Havu..

Kütahya

Kadın Dış Giysileri

First Class Moda Sanayi Ve Tic

Kadın Dış Giysileri Dikim Elemanı..

Kütahya | Altıntaş

Pazarlama Sorumlusu

Genper Mad Encilik San.Ve Tic.

Fabrikamıza Satış-Pazarlama Görevlisi Alınacaktır.22-35 Yaşları Arasında,Ofis Programlarını Kullanabilen,Erkek Adaylarda Askerliğini Tamamlamış,B Sınıfı Ehliyeti Ve Src 2 Belgesi Bulunan,Tercihen Üniv..

Kütahya

Mermer Blok Kesme

Eğmir Mermercilik İnşaat Turiz

Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Mermer Fabrıkasında Çalıştırılmak Üzere Deneyimli Personeller Alınacaktır.Başvurular Şahsen Fabrıkada Yapılacaktır...

Kütahya

Makine Teknikeri

Kütahya Aktaş Eğitim Mad.İnş.S

Makina Teknikeri..

Kütahya

Market Elemanı

Tutuşlar Petrol Taş.İnş.Hayv.T

Benzin İstasyonunda Çalışmak ÜzereTecrübeli,Dürüst, Çalışkan, GüleryüzlüProaktifİşini Severek YapacakBayan Kasiyer..

Kütahya

Elektrik Teknisyeni

Avrupa Doğal Gübre Ve Tar.Tic.

Gübre İmalat Fabrikamızda Çalıştırılmak Üzere Kullandığımız Makinaların Bakımını Yapacak , Küçük Çaplı Kaynak Bilen Elektriken Anlayan Personele İhtiyacımız Vardırİletişim İçin Ofis Telefonu Aranacakt..

Kütahya

Porselen Ve Seramik

Umahan Özer

Deneyimli 5 Bayan Porselen Ve Seramik Eşyası İmal İşçisi Alınacaktır...

Kütahya

Maden Mühendisi

Uyum Yapı İnş.Taah.İnş.Mlz.İth

Eti Maden İşletmeleri Taşeronu Olan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere Daimi Nezaretçi Olarak Çalıştırılmak Üzere, En Az 5 Yıl Deneyimli, Daimim Nezaretçi Belgesi Olan, Dekapaj İşinde Çalışmış, Deneyimli,..

Kütahya | Hisarcık

Şoför Yük Taşıma Muhammet Murat Nas

Muhammet Murat Nas(Nas Kargo)

C Sııfı Ehliyetli Src Belgeli Şoför Alınacaktır...

Kütahya

Büro Memuru

Beyaz Oto San.Ve T C.Ltd. T .

Firmamızda Alacak Takibi Yapacak , Satış Ve Pazarlama Görevini De Üstlenebilecek Erkek Personel İhtiyacımız Vardır.Başvuracak Kişilerin Meslek Lisesi Mezunu Ve 30 Yaş Üzeri Olmaları Tercih Sebebi Olac..

Kütahya

Toplam 11 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.