Hatay iş ilanları

Terzi Derince Kipa AVM

İmza

Derince Kipa AVM' de bulunan mağazamız için TERZİ aranmaktadır. Müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürünlerde tadilat işlemlerini gerçekleştirmek, Müşteri taleplerini doğru analiz etm..

Hatay

Mağaza Satış Temsilcisi İskenderun

Loris Parfüm/Okuyucular Kozmetik

LORİS markasıyla parfüm sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinen Loris Parfüm, büyüme stratejisine paralel, hem Türkiye hem de dünyada mağaza sayısını her geçen gün arttırmaktadır. AR-GE, üretim v..

Hatay

Saha Satış Temsilcisi

SZD GRUP

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türk..

Hatay | İskenderun

Asistan

Semansoft Kurumsal Bilişim Teknolojileri

İş Tanımı Firmamızı şirket içerisinde ve dışarısında temsil edecek tercihen aşağıdaki kriterlere uygun takım arkadaşları aranmaktadır. Aranan Nitelikler - Tercihen bilişim ve teknoloji alanlarına u..

Hatay | Hatay Merkez

Oto Lastiği Ve Hatlas Hatay Lastik

Hatlas Hatay Lastik San.A.Ş.

Oto Lastik Satış Ve Pazarlama İşini Yapabilecek Deneyimli Personeller İstihdam Edilecektir.N.Bolatİletişime açık ,deneyimli personeller..

Hatay

Kurye-İskenderun

Aras Kargo

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 41 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle..

Hatay | İskenderun

Bayan Ofis Elemanı

Metelat Yapı Malzemelerı

İskenderun'da bulunan firmamıza;Muhasebeden anlayan veTemizlik işleriyle ilgilenecek bayan ofis elemanı alınacaktır...

Hatay | İskenderun

Satış Danışmanı

Pırlanta Güzellik Merkezi

DİKSİYONU DÜZGÜN VE PREZENTABL BAYAN SATIŞ DANIŞMANI ARANMAKTADIR...

Hatay | Kırıkhan

Estetisyen

Pırlanta Güzellik Merkezi

ALANINDA BELGELİ VE UZMAN ESTETİSYEN ARANMAKTADIR YENİ ÖĞRENEN MESLEKTE YENİ OLAN ADAYLAR BAŞVURU YAPABİLİRLER...

Hatay | Kırıkhan

Kaynakçı

Milano Denizcilik

Çalışan Kuru Yük, Konteyner, Tanker, Gaz ve Yolcu Gemilerine , Yurt İçi Tur Organizasyonu Düzenleyen ve Turistik Bölgelerdeki Özel Yatlarda Çalışacak Personeller YÜKSEK MAAŞLA ÇALIŞACAK Seyahat enge..

Hatay

İhracat Müşteri Temsilcisi

Reneks Mermer

Hatay, Defne ilçesinde bulunan şubemizde çalıştırılmak üzere, yurt dışı müşterilerine pazarlama ve satış teklif sürecini takip edecek, gerekli yazışmaları ve görüşmeleri yapacak, teknik anlamda yetiş..

Hatay | Hatay Merkez

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Tiryaki Lojistik Iş. Mak. Lim. Hiz. Ltd. Şti

PAYAS,DÖRTYOL DA İKAMET EDEN. İNSAN KAYNAKLARI ALANINDA ÇALIŞACAK. İŞE ALIM SÜREÇLERİ, BORDROLAMA, PUANTAJ VE ALANIYLA İLGİLİ DİĞER İŞ VE İŞLEMLER KONUSUNDA DENEYİM SAHİBİ MESAİ ARKADAŞI ARANMAKTADIR..

Hatay | Dörtyol

İşyeri Hekimi

Tanır Iş Sağlığı Ve Güvenliği

GENEL NİTELİKLER * Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilmiş aktif İşyeri Hekimi sertifikasına sahip, * İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili mevzuat gerekliliklere hakim ve bu doğrultuda..

Hatay | Hatay Merkez

Saha Satış Personeli

Tezcan Gıda San ve Pazarlama Ltd Şti

İskenderun bölgesinde, gıda sektöründe çalıştırılmak üzere satış tecrübesi olan veya satış kabiliyetine yatkın olan takım arkadaşları aranmaktadır. B, C ,D,E ehliyetlerden herhangi birine sahip olan,..

Hatay | Belen

Temizlik Çay-Kahve Personeli

ÖKSÜZ TİCARET firmasında çay,kahve,temizlik yapacak bayan personel aranmaktadır. Görüşmeler bire bir yapılacaktır...

Hatay | Antakya

Denetçi ( Gizli Müşteri)

True Kayseri Dedektiflik

Değerli arkadaşlar True Dedektiflik Araştırma ve Bağımsız denetim firmamızda gizli müşteri olarak çalışacak bay bayan çalışma arkadaşları alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar arayarak detaylı bilgi alabi..

Hatay | Hatay Merkez

Ofis Elemanı

Alfa İnşaat Elektrik

Firmamızın ofisinde temizlik çay kahve servisi yapacak Ofis Elemanı aranmaktadır. Takım çalışmasına uyumlu, Analitik düşünebilen, Çözüm ve sonuç odaklı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Diksi..

Hatay | Dörtyol

İngilizce Öğretmeni Hatay Americanlıfe

American Life Language Institute

We are searching for English teachers for AmericanLIFE Eskişehir. -Candidates must have a degree in English Teaching or have graduated from English Language & Literature with teaching formation certi..

Hatay

İnsan Kaynakları Şefi

Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin

Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin Tesisimizin İnsan Kaynakları Departmanımızda görev almak üzere, insan kaynaklarının tüm fonksiyonlarını yönetebilecek, ekiplerimize farklı bir vizyon katabilecek "İ..

Hatay |

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.