Gebze iş ilanları

Temsilci - Kocaeli

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 41 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle..

Kocaeli | Gebze

Yemekhane Personeli

GEBZE BÖLGESİNDE HİZMET VERMEKTE OLDUĞUMUZ FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUTFAK PERSONELİ İSTİHDAM EDİLECEKTİR. 1. BAYAN 2. 25 - 45 YAŞ ARALIĞINDA 3. GEBZE, DARICA, ÇAYIROVA BÖLGELERİNDEN SERVİS ..

Kocaeli | Gebze

Temizlik Görevlisi

Hizmet vermekte olduğumuz matbaa şirketinin genel müdürlük ve üretim alanlarında değerlendirilmek üzere TEMİZLİK personeli istihdam edilecektir. -Temizlik alanında deneyimli, -En az ilköğretim mezunu..

Kocaeli | Gebze

Üretim Elemanı

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti

Elektronik kart üretimi, kablo gruplama ve elektromekanik montajı yapan firmaya kadın/erkek "Eleman" alımı yapılacaktır. Tercihen Elektrik ve Elektronik mezunu olan, Meslek lisesi mezunu, ..

Kocaeli | Gebze

Ofis Sekreteri

Özel Ekol Sürücü Kursu

merhabalar, ofis içinde çalışacak BAYAN personel alınacaktır.Başvuruların gebze ve yakın ilçelerden olması tercih önceliğidir.Servisimiz yoktur.Telefon ile arama yapmayınız,bilgi almaya çalışmayınız ,..

Kocaeli | Gebze

Özel Güvenlik Görevlisi- Dilovası

DİLOVASI/GEBZE/KÖRFEZ de ikametgah eden Fabrika projemizde çalışmak üzere bayan personel; ● 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip ● Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek..

Kocaeli | Gebze

E-Ticaret Uzmanı

4A İthalat İhracat Otomotiv San ve Tic Ltd Şti

İnternet sitelerini ve pazarları yönetebilecek "E-Ticaret Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız. Kreatif ajans ile ilişkilerin yönetilmesi ve gereken revizelerin doğru şekilde iletilmesi, Kamp..

Kocaeli | Gebze

Tır Şoförü

1 - İSTANBUL - ROMANYA HATTI ÇALIŞACAK TIR ŞOFÖRLERİ ARANMAKTADIR. 2 - TÜRKİYE - AVRUPA ÜLKELERİ ÇALIŞACAK TECRÜBELİ TIR ŞOFÖRLERİ ARANMAKTADIR. İLETİŞİM BİLGİLERİ : EMRE BEY : 0554 771 96 46 CİH..

Kocaeli | Gebze

Abkant Sac Metal Büküm Operatörü

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Abkant, CNC kontrollü sac metal büküm makine operatörü olarak firmamız bünyesinde çalışacak, dinamik, takım çalışmasına uygun çalışma arkadaşları arıyoruz...

Kocaeli | Gebze

Kaynak Gazaltı Oksijen Elektrot Ustası

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Gebze'de bulunan fabrikamızda üretimde çalışacak, Gazaltı-Oksijen-Elektrot-kaynak Ustası aranıyor...

Kocaeli | Gebze

Daimi Ve Dönemsel Depo Elemanı

Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturm..

Kocaeli | Gebze

Montaj Kaynakçısı

Dilovası İMES Organize Sanayideki çapa makinesi üretim tesisimizde görevlendirilmek üzere montaj kaynakçısı aramaktayız. - Gebze ve/veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - en az 1 yıl deneyimli..

Kocaeli | Gebze

Özel Güvenlik Görevlileri

GEBZE BÖLGESİNDE YENİ BAŞLAYACAK PROJE İÇİN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTLI GÜVENLİK PERSONELLERİ ALINACAKTIR : ARANAN ŞARTLAR : 1 - GEBZE BÖLGESİNDE İKAMET ETMEK, 2 - SAĞLIK,SABIKA,ASKERLİK PROBLEMİ OL..

Kocaeli | Gebze

Danışma Personelleri

Gebze Bölgesinde Bulunan Fabrika ve Depolarda Görevlendirilmek üzere Danışma Personelleri alınacaktır. Aranan Şartlar : 1 - Sağlık ve sabıka problemi olmamak, 2 - Tercihen özel güvenlik sınavına gir..

Kocaeli | Gebze

Sevkiyat Şoförü / Gebze

Lojistik Firmamızda, Şehir içi ve şehir dışı sevkiyat yapacak, E sınıfı ve dijital ehliyeti olan, SRC ve PSİKOTEKNİK belgelerine sahip, Sevkiyat şoförü /kamyon alınacaktır...

Kocaeli | Gebze

Temizlik Personeli

SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak Gebze daki projemiz de değerlendirmek üzere, - Tecrübeli - 20-45 yaş arası Gebze darica cayirova çevresinde ikamet eden Temizlik personeline ihtiyacımız..

Kocaeli | Gebze

Asci Yardimcisi

SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak Gebze daki projemiz de değerlendirmek üzere, - Tecrübeli - 20-45 yaş arası - bay Gebze darica cayirova çevresinde ikamet eden Asci Yardımcısı ihtiyacım..

Kocaeli | Gebze

Temizlik-çay Personeli

Örsan Hafriyat

Ofisimizde çalışmak üzere çay temizlik personeli alımı yapılacaktır.Alımlar kısa sürede gerçekleşecektir.Şu süreçte çalışabilecek bayan ekip arkadaşı arıyoruz. Çalışma saatlerimiz; 08.00-18.00 Cumarte..

Kocaeli | Gebze

Silahlı Güvenlik Görevlisi

Gebze Balçık'ta 1 Nisanda başlayacak olan fabrika projemizde görevlendirmek üzere, -SİLAHLI Ö.G.G Kimlik Kartına Sahip -Güvenlik Sektöründe Minimum 2-3 yıl Deneyimli -Askerlik Hizmetini Tamamlamış -2..

Kocaeli | Gebze

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.