Edirne iş ilanları

Eğitim Satış Danışmanı

American Life Edirne

Genel Nitelikler; -Ön lisans / Lisans mezunu, -Tercihen kurumsal satış veya pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimi olan, -Tercihen kurumsal satış ve aktif pazarlama yapmış, -Tercihen eğitim sektöründ..

Edirne | Edirne Merkez

Edirne Mediteks Fabrikamiza Kazanci

Mediteks Sağlık Hizmetleri

EDİRNEDE BULUNAN TIBBİ MALZEME ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZA SANAYİİ TİPİ KAZAN YAKMASINI BİLEN VE SERTİFİKASI OLAN ELEMAN. VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK KAZAN YAKMA KONUSUNDA TECRÜBELİ VE İŞİNE SAHİP ÇIKABİLEC..

Edirne

Makine Mühendisi

Koltek Müşavirlik A.Ş.

Çanakkale ve Edirne illerinde Gençlik ve Spor Bakanlığına ait tesis inşaatlarının kontrollük hizmetlerinde görevlendirilmek üzere; kontrol mühendisine ihtiyacımız va..

Edirne | Çanakkale

Mediteks Sağlık Hizmetleri Edirne Fabrikamıza

Mediteks Sağlık Hizmetleri

Mediteks Sağlık Hizmetleri – Edirne de bulunan Fabrikamızda görevlendirilmek üzere Endüstri Mühendisialınacaktır İş Açıklaması Fabrika içinde yer alan işletmelerin maliyet analizlerini çıkarmak. Günl..

Edirne

Evden Çalışan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Edirne

Turkcell Global Bilgi

Banka müşterilerinden gelen çağrılardaki talepleri karşılayarak çözüme kavuşturulması Müşteri memnuniyetini sağlayarak kaliteli hizmet sunulması Kariyerine Turkcell Global Bilgi’de yön vermek istiyo..

Edirne

Temizlik Görevlisi - Edirne

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, 28.000 çalışanı ile dev kurumları..

Edirne | Keşan

Fastfood Ustası

Ocak Ticaret

FASTFOOD DA USTA OLARAK ÇALIŞACAK EKİP ARKADAŞI ARIYORUZ. ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH 8 İLE 19.00 ARASIDIR. ÜCRET BAŞLANGIÇTA ASGARİ ÜCRET OLACAKTIR. DETAYLAR YÜZYÜZE GÖRÜŞÜLÜR..

Edirne | Edirne Merkez

Mobilya Montaj Elemanı

Birim Mobilya Turizm Tic. Ltd. Şti

34 yıldır mobilya satış ve servis hizmeti veren şirketimizde çalışmak üzere yeni ekip arkadaşları arıyoruz.. - Satılan mobilyaların tüketiciye teslimat ve montajını yapabilecek, - Oto ehliyetli, terc..

Edirne | Edirne Merkez

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

M. S. S. Inşaat

İNŞAAT TECRÜBESİ OLAN , DAHA ÖNCE UZUN SÜRELİ ŞANTİYE TECRÜBESİ YAŞAMIŞ B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI TAM ZAMANLI ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ...

Edirne | Edirne Merkez

Edirne Mediteks Fabrikamıza Elektirik Teknikeri

Mediteks Sağlık Hizmetleri

Fabrikamızda elektirik onarım,bakım,tesisat ve elektirikle ilgili hertürlü arızalara müdahale edebilecek donanımlı elektirikçiye ihtiyaç vardır. Elektirik bölümü mezunu en az meslek lisesinin elektiri..

Edirne

Cildiye Uzmanı, Anestezi Uzmanı, Ortopedi Uzmanı

Ekol Özel Sağlık Hiz.Tic.Aş

Edirne'de bulunan Ekol Hastanesi'nde çalışmak üzere;Tam zamanlı çalışacak,Cildiye uzmanı,Anestezi uzmanı veYabancı uyruklu yada 60 yaş üstü,Ortopedi uzmanı aranmaktadır...

Edirne

Bulaşıkçı / Kat Görevlisi

Address Group

Address Group bünyesinde bulunan Adresin Hotel’de tam zamanlı çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız. • Odaların konfor ve temizliğinden sorumlu olmak • Prosedürlerle belirtildiği gibi oda stan..

Edirne | Edirne Merkez

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Döğme Turistik Tesisleri Tic A.Ş.

Gece vardiyası için Erkek, gündüz vardiyası için Kadın, Resepsiyonist aranmaktadır. Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Analiz etme ve raporlama tecrübesine sahip, Problem çözme becerisi yüksek, ..

Edirne | Merkez

Dönemsel Satış Danışmanı Edirne Erasta AVM

Dagi

Üretim kalite ve kapasitesi, tasarım anlayışı, pazarlama becerisi ve tüm marka dinamikleriyle dönemin ilerisinde kalan duruş sergileyerek 1983 yılında sektörde yerini alan Dagi; Modaya bakış açısı, çi..

Edirne

Inşaat Mühendisi

Anıl Inşaat

Edirne projemizde görev alacak İNŞAAT MÜHENDİSİ arıyoruz. (Sadece EDİRNE ilinde ikamet eden veya 3 aylık süre için; kendi imkanları ile konaklayabilecek adayların başvurularını rica ederiz. Lütfen ko..

Edirne | Edirne Merkez

Gratis Mağaza Müdür Yardımcısı - Edirne

GRATİS

..

Edirne

Dokuma

Mediteks Sağlık Hizmetleri

Edirne Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Fabrikamızda Çalışmak Üzere ; * Dar Dokuma Makinalarında çalışmış, * Ekip çalışmasına uygun, * Düzenli, sorumluluk alabilecek * En az 5 yıl tecrübeli * DOKU..

Edirne

Asistan

Firma Adı Gizli

Muhasebe bilen bayan asistan alınacaktır..

Edirne

Edirne Keşan CarrefourSA Süper Sezonluk Market Görevlileri

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi

Edirne Keşan CarrefourSA mağazalarımızda sezonluk eleman olarak görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurul..

Edirne

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.