Diyarbakır iş ilanları

Mobilya İskeleti Ve

Mehmet Duruk

Deneyimli Döşemeci Alınacaktır.Askerlik Sorunu Olmasın.Lütfen Sadece Deneyimliler Arasın..

Diyarbakır | Kayapınar

Soğuk Hava Depo

Beymir Et Entegre Tesisleri Sa

Kesimhanelerde Çalışmış, Soğuk Hava Depolarında Bakım Ve Onarım Yapabilen Teknik Eleman Alınacaktır...

Diyarbakır | Yenişehir

Muhasebe Müdürü

Beymir Et Entegre Tesisleri Sa

Üniversitelerin İşletme,İktisat,Ekonomi Vb. Bölümlerinden Lisan Derecesiyle Mezun;Muhasebe Alanında En Az 3 Yıl Deneyimli; Genel Muhasebe ,Finansal Yönetim , Mali Tablolar Ve Yasal Mevzuata Hakim;Logo..

Diyarbakır | Yenişehir

Ön Muhasebeci

Leon Özel Güvenlik Hizmetleri

Bordro, Puantaj, Sgk Muhtasar Tahakkuk Ve Tercihen İhale Takibi İşlemlerini Kontrol Edebilecek, Bu Konularda En Az 2 Yıl Deneyimli Mali Müşavirle Koordineli Çalışacak, Hedefleri Olan Ve Firma Hedefler..

Diyarbakır

Dokuma Konfeksiyon Makineci

Kılıç Moda Tekstil Sanayi Ve T

Kılıç Moda Tekstil Firmasında Çalıştırılmak Üzere Dokuma Konfeksiyon Makineci Mesleğinde Eleman Talep Edilmektedir.Toplu Görüşme :08.07.2020 Tarihinde Saat :10:00Yaytaş Mah. Osb 1. Etap 1. Cd...

Diyarbakır | Yenişehir

Garson Servis Elemanı

Arne Özel Güvenlik Limited Şir

İş Görüşmeleri Gün İçerisinde Yüz Yüze Yapılacaktır...

Diyarbakır | Kayapınar

Aşçı

Aras İlaç Yem İmalat İnşaat Te

Aras İlaç Yem İmalat İnşaat Temizlik İlaçlama Firmasına 10 Kişiye Yemek Yapabilecek,Çay Servisi Yapabilecek Bayan Eleman Alınacaktır.(F.Altnlk)..

Diyarbakır | Bağlar

Ambar Depo Görevlisi

Furkanlar Otomotiv İnş.Turz.Te

Furkanlar Otomotiv İnş.Turz.Tem.Elek.Tic.San.Ltd.Şti Firmasına Daha Önce Depolarda Görev Yapmış ,Deneyimli Eleman Alınacaktır.(F.Altnlk)..

Diyarbakır | Kayapınar

Ön Muhasebeci

Tailor Sto Ne Tekstil Hizmetle

Tailor Tekstil Firmasında Çalıştırılmak Üzere Ön Muhasebe Ve Muhasebe Konusunda 3 Yıl Deneyimli 1 Bayan Elemana İhtiyaç Vardır...

Diyarbakır | Yenişehir

Özel Eğitim Öğretmeni Hediye Atay Rehabilitasyon

Hediye Atay(Rehabilitasyon Mer

Özel Sevgi Tomurcuğu Rehabilitasyon Merkezinde Çalıştırılmak Üzere;Engelli Çocuklarla ÇalışabilecekSevecen, Uyumlu ,Kendini Alanında Deneyim Sahibi,Herşeyden Önemlisi İşine Saygı GösterenBay-Bayan Ele..

Diyarbakır

Satış Danışmanı Uzmanı

Ayaz__Grup İletişim Hizmetleri

Saha Destek Biriminde Çalışacak. İkna Kabiliyeti Yüksek. Kurumsal Firmalar Ve İşyerlerine Satış Yapacak Elemanlar Alınacaktır. (N.Ceylan)..

Diyarbakır | Bağlar

Sigortacı

İs Sayar Sigorta Aracılık Hizm

Haftanın 6 Günü Çalışacak,En Az Lise Mezunu,Sigorta Alanında Deneyimli , Bilgisayarı İyi Kullanabilen Bayan Eleman Alınacaktırİrtibat: İbrahim Sayar: 532 475 08 68..

Diyarbakır | Kayapınar

Uzman

Dicle Kırsal Kalkınma Yerel Ey

Üniversitelerin 4 Yıllık Lisans Programlarından Mezun Olmak, (Lisans Diploması)En Az 1 Yıl Yöneticilik Yapmış Olmak, (İlgili İşyerleri/Kurumlardan Alınan Ve Adayın En Az 1 Yıl Yöneticilik Yaptığını Gö..

Diyarbakır | Dicle

Pazarlamacı Telefonla

Vks Makina Teknik Servis Hizme

Telefon Üzerinden Ve Yerinde Satış Yapabilecek Bilgisayar Kullanmasını Bilen Müşteri Karşılama Yapabilen Personel Alınacak...

Diyarbakır | Bağlar

Grafik Tasarımcısı

Furkan Mat Baa Yayın.Kırt.İnş.

İleri Derecede Corel Draw Kullanabilen, Tasarım Konusunda Deneyimli, Photoshop Gibi Programları Kullanabilen, Sorumluluk Sahibi Grafiker Alınacaktır. A.Akçiçek..

Diyarbakır | Yenişehir

Kamyon Şoförü

Fahri Karaköse

– Derfa Lojistikte Diyarbakırdan Doğu İllerine Marketlerin Ürünlerini Dağıtabilecek– Src Belgesine SahipEleman Alınacaktır..

Diyarbakır | Kayapınar

Zihinsel Engelliler Öğretmeni

Güven Yeşil

Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden En Az Lisans Mezunu Deneyimli- Deneyimsiz Farketmez Emek Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezinde Çalışacak Öğretmen Alınacaktır...

Diyarbakır | Bağlar

Pazarlamacı

Doruk Risk Yönetimi Ve Eğitim

Doruk Risk Yönetimi Ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi De Da Önceden İş Güvenliğiyle İlgili Malzeme ,İş Güvenliği Hizmetini Tanıtabilecek,Aktif Araç KullanabilenDiksiyonu DüzgünDış Görünümüne Özen Gö..

Diyarbakır | Kayapınar

Muhasebeci

Doruk Risk Yönetimi Ve Eğitim

Doruk Risk Yönetimi Ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi DeEn Az 5 Yıl Muhasebe Konusunda DeneyimliLogo ,Evraktakibi Yapabilen Vs..En Az Lisans Mezunu Eleman Alınacaktır.(F.Altnlk)..

Diyarbakır | Kayapınar

Toplam 18 sayfa ilan mevcut.

🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.