Diyarbakır Amerikan Kültür Dil Okulları

İngilizce Öğretmeni

Diyarbakır Amerikan Kültür Dil Okulları

Türkiye'nin en yaygın ve en kaliteli markası olan Amerikan Kültür Dil Yabancı Dil Kurslarında çalışmak üzere -PART TIME -FULL TIME -YERLİ VE YABANCI -YENI MEZUN YA DA TECRÜBELİ FARKETMEZ İngilizce ö..

Diyarbakır | Yenişehir

Ön Büro Personeli

Diyarbakır Amerikan Kültür Dil Okulları

Türkiyenin en yaygın ve en kaliteli markası olan Amerikan Kültür Dil Yabancı Dil Kurslarında ön büro alanında çalışacak, İNGİLİZCEYE İLGİLİ öğrenciye doğru bilgi aktarıp öğrenci kaydı alacak, öğrencin..

Yenişehir / Diyarbakır | Diyarbakır

Eğitim Danışmanı

Diyarbakır Amerikan Kültür Dil Okulları

Türkiye'nin alanında en yaygın ve en kaliteli markası olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında eğitim danışmanı olarak çalışacak, bizi ziyaret ederek bilgi almak isteyen herkese TÜM DÜNYA DİLLERİ..

Yenişehir / Diyarbakır | Diyarbakır

Din Kültürü Ve Dalkaya Özel Eğitim

Dalkaya Özel Eğitim İnşaat San

Bismil De Bahçeşehir Koleji İçin Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Alımı Olacaktır.Erkek Adaylar İçin Askerliği Bitmiş Veya Maufuyumlu çalışma gösterebilecek..

Diyarbakır | Bismil

Tanıtım Ve İdari İşler Elemanı

Akademi Egitim Merkezi

35 yıldır eğitim alanında hizmet veren Akademi İngilizce Dil Okulunun tanıtım, test yazım, idari ve benzeri işlerini yürütebilecek Microsoft Office programlarını (Word, Excel Powerpoint gibi) iyi düze..

Yenişehir / Diyarbakır | Diyarbakır

Uzman Yardımcısı Mühendisi

Fiber Ölçüm Teknik Test

-4 yıllık "Makina Mühendisliği" bölümü mezunu, -Diyarbakır'da ailesi ile ikamet etmekte olan, -Aktif araç kullanabilen ve en az B sınıfı ehliyet sahibi, -“Eli anahtar tutan”, -MS Word ve Excel program..

Yenişehir / Diyarbakır | Diyarbakır

İnşaat Mühendisi Cengiz Orm An

Cengiz Orm An

Balıkesir İnşaat Emlak Onarım İşinde Çalışacak En Az 5 Yıl Deneyimli İnşaat Mühendisi Alınacaktır.İşin Süresi 4 Aydır.EN AZ 5 YIL MEZUN VEYA DENEYİMLİ..

Diyarbakır | Bağlar

İnşaat Mühendisi

Yolkar İnşaat

EN AZ 4 YIL DENEYİMLİ TEKNİK OFİSİMİZDE, ÇALIŞACAK ( KARAYOLLARI,DSİ ,TOKİ ALT VE ÜST YAPI İŞLERİ İÇİN ) TECRÜBELİ, İYİ DERECE AUTOCAD BE MS OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN,UYGULAMA VE DENETİM KONU..

Diyarbakır | Kayapınar

Tasarımcı-grafiker

Lotus Reklam

DENEYİMLİ (EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ) ÖZELLİKLE COREL DRAW KULLANABİLEN , TASARIM KONUSUNDA DENEYİM SAHİBİ, PHOTOSHOP GİBİ PROGRAMLARI KULLANABİLEN SORUMLULUK SAHİBİ BAY-BAYAN GRAFİKER YADA TASARIMCI ARA..

Diyarbakır | Kayapınar

Genel Muhasebe Uzmanı

Diyar-Man Otomotiv

GENEL MUHASEBE UZMANI MUHASEBE FİNANS DEPARTMANINDA MİNİMUM 3 YIL DENEYİMLİ,TEK DÜZEN HESAP PLANI VE LOGOYA HAKİM,EMS OFİS PROGRAMLARINI VE ÖZELLİKLE EXCEL ÇOK İYİ DERECEDE KULLANABİLEN,DETAYLARA ÖZEN..

Diyarbakır | Kayapınar

Kumlama Makinesi Operatörü Dev__Mak Pr Oje

Dev__Mak Pr Oje İnşaatve Metal

Firmaya Askerliğini Yapmış, 20-45 Yaş Aralığında Daha Önce Çelik İşleme De Çalışmış, En Az 3 Yıl Deneyimli, Sigara İçmeyen Boya Ustası AlınacaktırSosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane DesteğiFİ..

Diyarbakır | Yenişehir

İç Giyim Konfeksiyon

Tezgel Hazır Giyim Hayvancılık

Firmamıza İç Giyim Konfeksiyon Makineci Mesleğinden 25 Kişi Alınacaktır.Mülakat Tarihi:03.07.2020 Saat:09.00 Yer :Diyarbakır Çalışma Ve İşkuru İl Bbinası (N.Ağırman)..

Diyarbakır | Yenişehir

Satış Temsilcisi

Bm Organizasyon Kültür Ve Etkinlik

Diyarbakır da bulunan gazete basın büromuzda görev alabilecek bayan satış temsilcileri alınacaktır. Maaş SSK mevcuttur detaylı bilgiler yüz yüze görüşme esnasında anlatılacaktır. Sadece online başvuru..

Yenişehir / Diyarbakır | Diyarbakır

Ön Muhasebe

Uzman Kepenk

ÖN MUHASEBEDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DENEYİMLİ VEYA DENEYİMSİZ İŞ ARKADAŞINA İHTİYACIMIZ VARDIR. *BİLGİSAYAR KULLANMASINI BİLEN *DİKSİYONU DÜZGÜN İŞ KONUSUNDA DİSİPLİNLİ *İŞİMİZ GEREĞİ TELEFON YOĞUNLU..

Diyarbakır | Kayapınar

Kadın Hostes

Innovation Entertainment

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda Görev Almak Üzere; Hostes Ol..

Diyarbakır | Kayapınar

Toplam 1 sayfa ilan mevcut.

1
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.