Didim Aydın iş ilanları

Şoför

Onarlı Dağıtım Paz. Tur. Tic. Ltd. Şti

*DİDİMDE BULUNAN İŞ YERİMİZE ARAÇLARIMIZI KULLANACAK DENEYİMLİ ŞOFÖR ARAMAKTAYIZ *ARAÇLARIMIZIN MARKASI ISUZU 10 LONG *KISACA DAĞITIM YARDIMCISI İLE ŞİRKETİMİZİN ÜRÜNLERİNİ MÜŞTERİLERİMİZE TESLİM ED..

Aydın | Didim

Harita Mühendisi

Han Yapı

Didim de yapı denetim firmamızda temel-subasman vize işlemleri,yapı denetim evrak,hakediş işlemelerini yapabilecek Harita mühendisi arıyoruz...

Aydın | Didim(Yenihisar)

Aydın Didim Akbük Carrefoursa Süpermarket Görevlileri

CARREFOURSA

Şirket / İş Tanımı Aydın Didim Akbük' de açılacak olan CarrefourSA Süpermarketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki pozisyonlarda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterile..

Aydın | Didim(Yenihisar)

Aydın Didim Yeni Mahalle Carrefoursa Süpermarket Görevlileri

CARREFOURSA

Şirket / İş Tanımı Aydın Didim Yeni Mahalle'de açılacak olan CarrefourSA Süpermarketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki pozisyonlarda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müş..

Aydın | Didim(Yenihisar)

Satış Temsilcisi

Onarlı Dağıtım Paz. Tur. Tic. Ltd. Şti

DİDİMDE BULUNAN İŞYERİMİZE SATIŞ TEMSİLCİSİ ARIYORUZ (TUBORG BİRA - ERİKLİ SU - NESTLE SU - KULA SODA - SEVİLEN ŞARAP GİBİ ÜRÜNLERİMİZ PAZARLAMASINI YAPACAK) ARANAN ÖZELLİKLER 1 Müşterilere devam..

Aydın | Didim

Gratis Sezonluk Satış Danışmanı -Didim

..

Aydın | Didim(Yenihisar)

Mimar

Han Yapı

Didim de yapı denetim firmasında mimari projeleri inceleyebilecek,mimari proje çizebilecek,üç boyut yapabilecek,ilgili yönetmeliklere hakim mimar arıyoruz...

Aydın | Didim(Yenihisar)

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.