Bolu Bolu iş ilanları

Satış Danışmanı Bolu 14 Burda Avm

Rossmann

Bolu 14 Burda Avm'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Danışmanı aramaktayız. En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen..

Bolu

Part Time Satış Danışmanı Bolu 14 Burda Avm

Rossmann

Bolu/14 Burda AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, müşteri odaklı part-time satış danışmanı aramaktayız. En az lise mezunu, Mağazacılık alanında kasiyerlik deneyimine sahip, Dikkatli, detay..

Bolu

Kasap Et Kesimcisi Sedat Taşal

Sedat Taşal

25-40 Yaş Arası Deneyimli Erkek Eleman Alınacktır.Kasap Ve Izgara Bölümüne Bakabilecek...

Bolu

Satış Destek Personeli Murat Calp

Murat Calp

Firmamızda Yardımcı Olacak Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır...

Bolu

Muhasebe Meslek Elemanı Murat Calp

Murat Calp

Firmamızda Ayrdımcı Olacak Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır...

Bolu

Kaynakçı Oksijen Ve Kocadağ Metal Sanayi

Kocadağ Metal Sanayi İnşaat Na

Firmamızda İstihdam Edilmek Üzere Gazaltı Ve Elektrik-Ark Kaynakçısılarına İhtiyaç Vardır. Askerliğini Yapmış, Meslek Liselerinin İlgili Bölümlerinden Mezun Olanlar Tercih Sebebidir...

Bolu

Bilgisayar Teknik Servis Elemanı

Genç Bilgisayar

Bilgisayar teknik servisinde çalışacak, tercihen tecrübeli yada tecrübesiz Notebook ve tablet tamiri,yazıcı tamiri konusunda tecrübeli Tercihen sigara kullanmayan ve bizzat başvura yapan kişiler işe..

Bolu | Bolu Merkez

Temsilci - Kocaeli / Sakarya / Düzce / Zonguldak / Bolu

Aras Kargo

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 41 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle..

Bolu

Php Yazılım Uzmanı

Ila Bilişim

Yazılım / Bilişim sektöründe kurumsal olarak 6. yılımızı geride bıraktığımız bu günlerde ekibimizle büyüyor, başarılı projelere attığımız imzalarla uluslar arası marka olma yolunda emin adımlarla iler..

Bolu | Bolu Merkez

Satış Danışmanı Bolu 14 Burda Avm

Rossmann

Bolu 14 Burda Avm'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Danışmanı aramaktayız. En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen..

Bolu

İl Temsilcisi Anadolu Ve Karadeniz 1 Bölge

Aegon Emeklilik ve Hayat

AEGON Türkiye çalışanları olarak biz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun güvenilir finansal çözümler sunarız. En iyi olmaya yönelik hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, AEGON Türkiye büyüyen ekibine s..

Bolu |

Karşılama Hostesi

Innovation Entertainment

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda Görev Almak Üzere; Hostes Ol..

Bolu | Bolu Merkez

Lansman Destek Elemanı

Mat Tanıtım & Organizasyon

TÜTÜN SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMAMIZ ADINA ANLAŞMALI BAYİLERDE ÜRÜNLERİMİZİN TÜKETİCİ BİLGİLENDİRMESİNİ YAPABİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN PREZENTABL BAYAN ELEMANLARA İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR. ŞARTLAR: MAAŞ+YEMEK+..

Bolu | Bolu Merkez

Restoran Personeli-Part Time / 14 Burda Avm Bolu

BAYDÖNER

Baydöner markamıza ait 14 Burda Bolu AVM' deki restoranımızda; - Hafta sonları 13:00-22:00 veya çağrı üzerine gün boyu çalışabilecek, - Tercihen servis veya mutfak tecrübesine sahip, - Mutfakta ürün ..

Bolu | Merkez

Saha Satış Temsilcisi

NOVATECH BİLİŞİM TELEKOMİNİKASYON TİC.LTD.ŞTİ.

Turkcell Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren Novatech Teknoloji Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Düzce ve Bolu illerinde kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkce..

Bolu

Grafiker Kristal Dizayn Reklam

Kristal Dizayn Reklam Dekorasy

Tecrübeli Bay-Bayan Grafiker Alınacaktır...

Bolu

Reklam Tabelacı Kristal Dizayn Reklam

Kristal Dizayn Reklam Dekorasy

Kaynak Bilen Kompozit İşleyebilen Deneyimli Erkek Eleman Alınacaktır...

Bolu

Sekreter Murat Calp

Murat Calp

Firmamızda Yardımcı Olacak Çalışma Arkadaşı Araanmaktadır...

Bolu

Forklift Operatörü Danone Hayat İçecekve

Danone Hayat İçecekve Gıda San

Danone Hayat İçecek Firmasında İstihdam Edilmek Üzere Belirli Süreli Forklift Operatörüne İhtiyacımız Var.Forklift Operatörü Belgesinin Olması Ve Aktif Kullanabilir Olması,Belirli Süreli Çalışabilecek..

Bolu

12
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.