Bitlis iş ilanları

Kadın Hostes

Innovation Entertainment

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda Görev Almak Üzere; Hostes Ol..

Bitlis | Bitlis Merkez

Makina Teknikeri

Rota Elektromekanık

ŞİRKETİMİZİN BİTLİS İLİ NARLIDERE KOYUNDE DEVAM ETMEKTE OLAN ŞANTİYEMİZDE ÇALIŞMAK UZZERE MAKINA TEKNIKERI ARANMAKTADIR.KALACAK YER YEMEK SGK VARDIR.MEKANIK TESISAT PROJELERINI OKUMASI YETERLIDIR .TEC..

Bitlis | Güroymak

Araçlı Kurye

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI -Tercihen en az Lise mezunu, -Dağıtım sektöründe ve dağıtım operasyonlarında tecrübeli, -Düzenli, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, -Diksiyonu düzgün, -SRC4 bel..

Bitlis

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Vera Kamuoyu Ve Piyasa Araştırma Hiz. Tic

Evinden çalışmak üzere inbound ve outbound projelerimiz için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz. 21-35 yaş arası, Telefonda ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu ve ses tonu düzgün, Takım çalışması..

Bitlis | Adilcevaz

Bitlis Carrefoursa- Mağaza Müdürü & Mağaza Müdür Yardımcısı

CARREFOURSA

İş Açıklaması Bitlis Tatvan bölgesinde yer alan marketlerimizde görevlendirmek üzere en az 2 yıl tecrübeli Mağaza Müdürü & Müdür Yardımcısı ekip arkadaşları arıyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar -..

Bitlis | Tatvan

Bitlis CarrefourSA Mağaza Müdürü Mağaza Müdür Yardımcısı

Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi

Bitlis Tatvan bölgesinde yer alan marketlerimizde görevlendirmek üzere en az 2 yıl tecrübeli Mağaza Müdürü & Müdür Yardımcısı ekip arkadaşları arıyoruz. - MYO veya Üniversite mezunu, - Tercihen ingili..

Bitlis

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.