Bilecik Bilecik iş ilanları

Güvenlik Görevlisi - Bilecik / Bozüyük-Fabrika

SECURITAS GÜVENLİK HİZMETLERİ

Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bilecik ili, Bozüyük İlçesinde bulunan FABRİKA projemizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Güvenlik Görevlileri" aram..

Bilecik | Bozüyük

Ekskavatör Kazıma Ve Hamdi Pişkindemir

Hamdi Pişkindemir

Gerekli Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip Ekskavatör Operatörü AlınacaktıGEREKLİ MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİNE SAHİP EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.ULAŞIM VE DİĞER SOSYAL OLANAKLAR İŞVEREN İLE GÖRÜŞ..

Bilecik

Makine Bakımcı Sançim Bilecik Çimento

Sançim Bilecik Çimento Madenci

Beton Santral Üretiminde Çalışmak Üzere Makine Bakımcı AlınacaktırBeton santral üretiminde çalışmak üzere makine bakımcı alınacaktır..

Bilecik

Elektrikçi Marmara Kağıt Ve

Marmara Kağıt Ve Ambalaj San.V

-Askerliğini Yapmış-35 Yaşını Aşmamış-Ustalık Belgesi Olan Ve Ya Endüstri Meslek Lisesi /Elektrik Bölümü Mezunu Olan Elektrik Bakım Ustası Alınacaktır.Sosyal Olanaklar : Servis Desteği..

Bilecik

Donanım Uzmanı

Yurtbay Seramik

Seramik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için" Donanım Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşı arıyoruz. Microsoft Windows Server yapılarının yönetimi, ..

Bilecik |

Temizlik Görevlisi - Bilecik / Bozüyük Fabrika Projesi

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde hizmet vermeye başlayacağımız fabrika projemizde değerlendirilmek üzere Temizlik Görevlileri alınacaktır. Aranan Nitelikler; - Tercihen temizlik deneyimi olan, - Vardiya..

Bilecik | Bozüyük

Muhasebe Personeli

TEMESİST

Temesist; Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiyede değil dünya pazarlarında da t..

Bilecik

Gratis Satış Danışmanı Bilecik

Gratis

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 600’ün üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 10 yıldır kişisel bakı..

Bilecik

Gratis Satış Danışmanı -Bilecik

GRATİS

..

Bilecik

Kargo Takip Görevlisi Koza Brs İ

Koza Brs İ Nsan Kaynakları Ve

Kargo Şubesine Gelen Aracın Boşaltılmasına Yardımcı Olacak, Bu Kargoların El Terminali İle Şubeye Geliş Kaydını Yapacak, Kurye Arkadaşların Zimmet Olaylarını Kontrol Edecek, Şubenin Genel Olarak Terti..

Bilecik

Joker Personel Ögg Alımı Bilecik-Eskişehir-Sakarya-Balıkesir

EKOL GRUP GÜVENLİK

Hizmet Vermekte Olduğumuz Banka Projelerinde Yarı Zamanlı Çalıştırılmak Üzere : BİLECİK - ESKİŞEHİR - SAKARYA - BALIKESİR İl Merkezlerinde ikamet etmekte olan, Silahlı Ögg Kartına Sahip Seyaha..

Bilecik

Kaynakçı Oksijen Ve Cemre Yaşam Evleri

Cemre Yaşam Evleri Site Yöneti

Kaynak ElemanıBoru Kaynağı Yapabilen,Disiplinli Çalışabilecek Sorumluluk Sahibi,Kaynaklı İmalat Ve Konstrüksiyonkları Hakkında Bilgi Sahibi ,Gelişime Açık,Öğrenmeye Hevesli,Askerlik Hizmetini Tamamlam..

Bilecik

Özel Güvenlik Görevlisi

Hedef Güvenlik

BİLECİK / Osmaneli de görev yapacak/alacak Bay – Silahlı Özel Güvenlik Personeli alınacaktır. • 5188 sayılı yasa gereği SİLAHLI Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, • diksiyonu düzgün, • Boy 1.70 cm. ve ü..

Bilecik | Osmaneli

Araçlı Kurye

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI -Tercihen en az Lise mezunu, -Dağıtım sektöründe ve dağıtım operasyonlarında tecrübeli, -Düzenli, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, -Diksiyonu düzgün, -SRC4 belgesi..

Bilecik

Özlük Ve İdari İşler Uzmanı

Yurtbay Seramik

Seramik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için" Özlük ve İdari İşler Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşı arıyoruz. Yasal mevzuatlar çerçevesinde Özlü..

Bilecik |

Özel Güvenlik Görevlisi- Bilecik'in Bozüyük İlçesi

Bilecik'in Bozüyük İlçesinde bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere Özel Güvenlik Görevlileri alınacaktır. 5188 Sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan En az ortaokul mezunu, İ..

Bilecik | Bozüyük

Muhasebe Şefi

TEMESİST

Temesist; Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiyede değil dünya pazarlarında da t..

Bilecik

Gratis Satış Danışmanı -Bilecik Bozüyük

GRATİS

..

Bilecik | Bozüyük

1
🔍 SON ARAMALARIM
❤ FAVORİ İLANLARIM

İlanları daha sonra incelemek ve başuvuruda bulunmak için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ilanlar burada görüntülenir.